Як запустити ярлики, торкнувшись задньої панелі iPhone

Якщо у вас iPhone 8 або новішої версії з iOS 14 або новішої версії, ви можете запустити будь-який ярлик, створений за допомогою програми «Ярлики», двома або трьома натисканнями на задній панелі iPhone. Функція під назвою Back Tap робить це можливим. Ось як це налаштувати.

Як працює зворотний кран?

Back Tap використовує акселерометр в iPhone 8 або новішої версії для виявлення дотиків на задній стороні вашого пристрою. У «Налаштуваннях» ви можете налаштувати два або три натискання для запуску певних дій на вашому телефоні, включаючи ярлики.

Як запустити ярлик, натиснувши на своєму iPhone

Зазвичай ви зазвичай запускаєте ярлики в програмі Ярлики. Але з цією порадою будь-який створений вами ярлик доступний лише за два-три натискання.

Спочатку відкрийте «Налаштування».

Торкніться значка

У налаштуваннях торкніться Доступність > Дотик.

На екрані «Touch Settings» торкніться «Back Tap».

У налаштуваннях Accessibility Touch на iPhone виберіть

У налаштуваннях «Back Tap» ви можете запустити ярлик за допомогою подвійного або потрійного дотику на задній панелі корпусу вашого iPhone. Торкніться потрібної опції.

У налаштуваннях Back Tap виберіть

У меню, що з’явиться, прокрутіть вниз, поки не побачите розділ «Ярлики». Знайдіть і виберіть ярлик, який ви хочете запустити, коли торкаєтеся свого iPhone. Коли його вибрано, біля нього буде позначка.

(Якщо ви не бачите жодного ярлика або розділу «Ярлики» у списку, значить, у вас немає ярликів для вибору. Спершу вам доведеться створити принаймні один ярлик за допомогою програми «Ярлики».)

Після цього натисніть назад один раз, а потім вийдіть із Налаштувань. Наступного разу, коли ви двічі або три рази торкнетеся задньої панелі iPhone (залежно від того, як ви його налаштували), запуститься вибраний вами ярлик.

Натисніть «Назад» Ідеї для ярликів

У поєднанні з розумними користувацькими ярликами функція натискання назад може бути дуже потужною. Ось кілька ідей зручних функцій, якими ви потенційно можете керувати за допомогою дотиків. Щоб виконати їх, вам потрібно навчитися створювати ярлики самостійно, що на перший погляд може здатися складним, але, як тільки ви це зрозумієте, це варте зусиль.

Вимкнути гучність iPhone.
Відкрийте сторінку налаштувань.
Відкрийте YouTube.
Увімкніть ліхтарик.
Перемикайтеся між світлим і темним режимом.
Керуйте пристроями розумного дому.

Ці ідеї лише зачіпають поверхню того, що можливо за допомогою ярликів. Щоб побачити, що готують інші люди, перегляньте r/Ярлики subreddit, і ви отримаєте багато чудових ідей. Веселіться!