Як запустити сайт афілійованого маркетингу та заробити гроші

Categories:

Партнерський маркетинг – новий термін у світі маркетингу. Він складається як з традиційних, так і з сучасних вікових маркетингових стратегій.

Більшість компаній раніше обмежували маркетинг газетами, рекламними щитами та іншими методами реклами, пов’язаними з пресою. З появою комп’ютерів і технологічним прогресом маркетингова діяльність також почалася на технічних платформах.

Партнерський маркетинг — це одна з форм маркетингу, у якій компанії здійснюють свою маркетингову діяльність за допомогою блогів, мікросайтів, електронних листів, відеомаркетингу тощо. Він також використовує сторонні компанії та веб-сайти.

У цій статті мова піде про те, що таке афілійований маркетинг, як він працює, а також про плюси і мінуси. Ми також обговоримо типи афілійованого маркетингу, поради, які слід пам’ятати, і як створити веб-сайт афілійованого маркетингу.

Зміст

Що таке афілійований маркетинг?

Відповідно до Google, значення Affiliate полягає в тому, щоб підключити організацію до більшої. Як це пов’язано з афілійованим маркетингом? Що ж, давайте розберемося відповідно до точного значення афілійованого маркетингу. Це означає, що компанія наймає або платить стороннім видавцям або окремим особам для просування товарів і послуг компанії.

Ми знаємо, що маркетинг — це генерація трафіку та збільшення прибутку. У цій формі маркетингу афілійована особа заробляє, продаючи продукти іншої особи або компанії. Партнерський маркетинг допомагає окремим особам або компаніям заробляти гроші за рахунок проданих продуктів або кількості відвідувачів веб-сайту.

Партнерський маркетинг — це нова форма маркетингу, яка сьогодні широко використовується, оскільки майже всі люди користуються платформами соціальних мереж і розумними пристроями. Це залежить від використання Інтернету та веб-сайту. «Партнер» у афілійованому маркетингу схвалює продукти на будь-якій технологічній або соціальній медіа-платформі. Вони займаються маркетингом через блоги, публікації в соціальних мережах, власні веб-сайти, канали YouTube або відеомаркетинг.

Як працює афілійований маркетинг?

Робота афілійованого маркетингу досить проста. Припустімо, що компанія електронної комерції хоче охопити більшу аудиторію користувачів і клієнтів Інтернету. Але мережа цієї електронної комерції невелика. Ця компанія може найняти філію. Список веб-сайтів або електронного маркетингу, якими володіє афілійована компанія, визначає розмір її мережі.

Більшість рекомендує найняти філію з більшою кількістю веб-сайтів або списків розсилки, оскільки це розгалужена мережа. Потім афілійована особа інформує та закликає свою мережу придбати товари, що постачаються на сайті електронної комерції.

Партнер може розміщувати плакат, рекламувати текст, розміщувати посилання на своїх веб-сайтах або надсилати клієнтам електронні листи. Підприємства використовують статті, відео та фотографії як рекламу, щоб привернути увагу клієнтів до послуги чи товару.

Відвідувачі, які натискають рекламні оголошення або посилання, згадані Партнером, переходять на сайт електронної комерції. Компанія заробляє на кількості відвідувачів. Коли здійснюється покупка, компанія електронної комерції перераховує на рахунок Партнера узгоджену компенсацію в розмірі від 5% до 10% від ціни продажу, якщо відвідувач вирішить придбати товар або послугу.

  Здравствуйте

Які переваги афілійованого маркетингу?

Оскільки афілійований маркетинг широко поширюється, він пропонує багато переваг стороннім компаніям (філіям) і компанії. Серед цих численних переваг ми обговорили тут 5 найкращих переваг афілійованого маркетингу.

Доступна вартість робочої сили

Значні витрати на навчання пов’язані з наймом маркетологів усередині компанії на додаток до оплати праці та пільг. Компанії, які використовують стратегію афілійованого маркетингу, платять лише за результати, заощаджуючи гроші. Дохід афілійованого маркетолога визначається кількістю потенційних клієнтів або конверсій, які вони створюють. Порівнюючи переваги та недоліки афілійованого маркетингу для компаній, низькі витрати на персонал виявляються значною перевагою.

Низька вхідна вартість

Однією з його ключових переваг є те, що сектор афілійованого маркетингу пропонує людям підприємницьку позицію та повноцінне середовище для навчання. Однак, порівняно зі створенням продукту з нуля та його продажем, афілійований маркетинг є значно простішим і не вимагає жодних попередніх знань.

Швидке та ефективне керування дорожнім рухом

У нових компаній є кілька способів розширити свою аудиторію, від цифрового маркетингу до відео та маркетингу в соціальних мережах. Навіть якщо ці маркетингові стратегії можуть дати результати, залучення видавців, які зараз використовують різні маркетингові стратегії, може допомогти бізнесу значно швидше розширити охоплення та прибутки. Тому афілійований маркетинг є одним із найефективніших способів збільшення трафіку.

Допомога в покращенні продуктів

Партнери можуть запропонувати розуміння, чесно порівнявши продукт з іншим або окресливши його недоліки, коли вони надсилають відгуки про продукт на будь-якому сайті. Роздрібні торговці можуть використовувати коментарі, щоб покращити свої товари та отримати конкурентну перевагу на ринку.

Партнерські маркетологи не мають верхньої межі заробітку

Щоб набути навичок інтернет-маркетингу, потрібно докласти чимало зусиль, але здобувши їх, можна рекламувати будь-який товар. Було б найкраще, якби у вас були відповідні інструменти, програми та стимули для цього. Партнери зазвичай використовують масштабовані платні інструменти, блоги, онлайн-мережі, списки розсилки та інші платні джерела трафіку. У міру того як продукт або послуга розширює свою аудиторію, також зростає їх бренд і дохід Партнера.

Які мінуси афілійованого маркетингу?

Як і будь-яка інша стратегія, афілійований маркетинг також має свої недоліки. Нижче ми обговорили чотири поширені недоліки, з якими стикаються філії або компанії під час афілійованого маркетингу.

Висока ймовірність відмови

Перевага партнерських програм є неефективною, і є кілька прикладів партнерських програм, які зазнали невдачі, оскільки партнери не досягли внутрішніх цілей. Низькі залучення афілійованих клієнтів можуть бути спричинені нежиттєздатною ставкою комісії та погано розробленою цільовою сторінкою. У результаті роздрібний продавець може не залучити достатньо філій, щоб покрити витрати.

Може зашкодити репутації бренду

Афілійовані особи, які не дотримуються правил бренду, можуть ризикувати фінансами та репутацією. Якщо афілійовані особи не належним чином рекламують послуги компанії, є багато шансів, що репутація бренду компанії буде заплямована.

Афілійовані особи не мають повноважень щодо продукту чи оплати

Філіали мало впливають на ефективність продукту, обслуговування клієнтів і брендинг. Вони не можуть змінити тактику торговців і лише направляють трафік на пропозицію. Крім того, той факт, що афілійовані особи не контролюють виплати, відвертає багатьох людей, які в іншому випадку можуть бути зацікавлені в афілійованому маркетингу.

Сильна конкуренція

Багато людей щодня реєструються, щоб стати афілійованими маркетологами, яких приваблює перспектива великої виплати від практики. Іншими словами, існує велика конкуренція.

Які поради слід мати на увазі під час афілійованого маркетингу?

Ми вже знаємо, що афілійований маркетинг є зростаючим сектором індустрії маркетингу. Ми перерахували кілька порад, які слід пам’ятати під час афілійованого маркетингу, щоб допомогти вам процвітати у вашій кар’єрі.

Створіть довіру на ринку

Ваші партнерські маркетингові зусилля повинні враховувати довіру, оскільки потенційні клієнти повинні почуватися у вас достатньо впевнено, щоб слідувати вашим порадам. Залежно від вашого сектору та речей, які ви підтримуєте, вам знадобиться довіра, щоб створити афілійовані продажі. Побудова довіри вимагає часу.

  Канбан проти Scrum: відмінності

Отже, якщо ви починаєте створення контенту для афілійованого маркетингу, вам не слід очікувати успіху відразу. Побудова довіри вимагає наполегливості, послідовності та терпіння.

Зрозумійте нішу, перш ніж почати їх просування

Перш ніж приступати до просування продукту, слід ретельно зрозуміти його нішу. Інтерв’ю з іншими користувачами товару чи послуги або навіть з тим, хто їх створює або продає, — це можливість, яку ви можете розглянути, щоб краще зрозуміти свій вміст.

Справжній досвід користувача продукту та предметні знання фахівця з продукту надають вашим рекомендаціям більшої ваги. Це може надати вашій пропозиції більше змісту та допомогти вам донести розповідь до аудиторії.

Пропонуйте цінність, а не зміст

Окрім пропозиції вмісту, ви також можете пропонувати додаткові цінності, такі як бонуси, коди тощо. Маркетологи час від часу надають бонуси всім, хто купує для просування своїх партнерських програм. Ви можете укласти угоду з рекламною компанією, щоб надати особливий стимул для вашої аудиторії, якщо у вас є відповідна аудиторія та висока зацікавленість.

Оскільки ви можете заохочувати свою аудиторію купувати через ваші посилання зі спеціальними знижками, компанії можуть успішніше націлювати свої продажі на правильну аудиторію. Це безперечно безпрограшна ситуація для вас і компанії.

Привабливі CTA

Ви повинні ретельно продумати, де і як вставляти партнерські посилання та коди у ваш матеріал. Заінтригований користувач не повинен пропустити їх, хоча дуже важливо уникати нав’язливості. CTA можуть врятувати ситуацію в цій ситуації. Порівняно з URL-адресами, опублікованими на вашому веб-сайті чи блозі, кнопки із закликом до дії призводять до більшої кількості конверсій.

Приступайте до оцінювання та перегляду (переконайтеся, що вони автентичні)

Додавання оцінок і відгуків може допомогти привернути багато уваги, оскільки більшість аудиторії воліє бачити, як продукт вплинув на попередніх користувачів. Ви можете додавати рейтинги та відгуки через товар через справжні веб-сайти та гіперпосилання на них, щоб підтвердити дані. Важливо підтримувати довіру до рейтингу та оглядів, щоб вони були оновленими та справжніми.

Будьте відкритими для експериментів

Партнерський маркетинг не завжди обмежується написанням. Ви можете випробувати різні нові та експериментальні маркетингові методи, щоб залучити аудиторію. Ви можете зафільмувати себе, як використовуєте матеріальний об’єкт і отримуєте плоди від нього. Це дозволяє клієнтам краще зрозуміти корисність продукту перед покупкою. Якщо ви отримуєте товар через посилку, ви можете поділитися своїм досвідом розпакування в соціальних мережах.

Будьте послідовними (і запасіться терпінням)

Остання порада – залишайтеся послідовними та наберіться терпіння. Процес афілійованого маркетингу вимагає терпіння, кмітливості та одноманітності. Розпочати афілійований маркетинг іноді важко, коли ви це зробите, це дуже корисно та легко.

Як створити веб-сайт партнерського маркетингу?

Створити веб-сайт афілійованого маркетингу легко, і це може зробити кожен, хто хоче розпочати афілійований маркетинг. Нижче наведено 10-етапний процес створення веб-сайту афілійованого маркетингу, який можна виконати, щоб створити свій веб-сайт.

Визначтеся з моделлю – ніша, інфлюенсер, місцезнаходження

Перш ніж почати створювати веб-сайт, ви повинні чітко визначити тему, яку ви хочете продавати на своєму веб-сайті. Є різноманітні доступні ніші, такі як їжа, подорожі, туризм, гаджети, споживчі товари тощо.

Ви можете вибрати одну або кілька тем і почати шукати впливових людей і місця, які підходять для вашої ніші. Головне, на що варто звернути увагу, це вибір теми, яка вас цікавить, і тенденції ринку.

Складіть список пов’язаних з ними партнерських програм

Веб-сайт онлайн-продавця сплачуватиме партнерському веб-сайту комісію в обмін на надсилання йому трафіку за партнерською програмою. Ці афілійовані веб-сайти відображають посилання на веб-сайт продавця та отримують оплату за конкретним контрактом. Ви повинні шукати кількість партнерських програм, пов’язаних із темою, яка вас цікавить.

  19 найкращих програм для зміни обличчя

Загалом існує два типи партнерських програм: власні та сторонні. У внутрішній партнерській програмі продавець підключається до Партнера за допомогою програмного забезпечення замість мережі. Тоді як у сторонніх партнерських програмах, таких як CJ і ShareASale, продавець підключається до мережі.

Виберіть домен і веб-хост

Наступним кроком буде вибір назви вашого веб-сайту, тобто доменного імені. Назва вашого сайту має бути помітною, модною та привабливою для аудиторії. Визначившись із доменним ім’ям, виберіть веб-хост. В Інтернеті доступна велика різноманітність хостингів. Було б найкраще, якби ви вибрали свій веб-хост відповідно до своїх вимог і бюджету.

Виберіть конструктор сайтів

Створення привабливого веб-сайту є необхідністю для афілійованого маркетингу. Визначившись із хостингом і доменом, виберіть конструктор веб-сайтів. Подібно до веб-хостингу, в Інтернеті є багато конструкторів веб-сайтів. Отже, пам’ятаючи про свої вимоги та бюджет, ви враховуєте свій бюджет вимог, якщо ви також обираєте конструктор веб-сайтів.

Глибоке занурення в тему та плагіни

Ви можете вибрати тему для конструктора веб-сайтів. Ніша та тип веб-сайту, як-от сайт електронної комерції, особистий блог тощо, впливатимуть на доступні теми та плагіни. Додавання плагінів до теми може допомогти оптимізувати веб-сайт. Крім того, тема має бути привабливою, щоб зробити цільову сторінку привабливою, а веб-сайт має безперебійно працювати, щоб залучити аудиторію.

Почніть створювати блоги навколо списку партнерських програм

Ви повинні почати отримувати дохід від своїх маркетингових зусиль, створюючи захоплюючий і корисний вміст, який допоможе вашим читачам приймати мудрі рішення про покупку. Щоб розпочати процес створення вмісту, ви можете скористатися інструкціями, списками, статтями, соціальними мережами, рекламою тощо. Такі матеріали досить популярні та можуть розширити аудиторію вашого веб-сайту.

Працюйте над стратегіями SEO та соціальних мереж

Якщо ви хочете отримати максимум від свого веб-сайту філії, ви повинні оптимізувати його для пошукових систем. Такі доповнення, як ключові слова, зовнішні посилання, кнопки спільного доступу тощо, можуть допомогти вам у цьому. Крім того, ви повинні бути активними в соціальних мережах, щоб рекламувати себе, свої веб-сайти та блоги ширшій аудиторії.

Слідкуйте за конкурентами

Окрім моніторингу загальної ефективності веб-сайту, вам також потрібно стежити за конкурентами. Відстежуючи їх, ви можете визначити, які компоненти мають найкращий коефіцієнт конверсії, і краще зрозуміти переваги та недоліки вашого веб-сайту.

Знайте попит на ринку

Знання ринкового попиту може допомогти створити вміст, який задовольняє поточні потреби. Це, у свою чергу, допоможе вам краще взаємодіяти з відвідувачами та збільшити охоплення вашого веб-сайту.

Відстежуйте успіх афілійованого маркетингу

Створіть декілька інструментів аналітики, щоб відстежувати свою стратегію афілійованого маркетингу та приймати зважені рішення. Ви можете використовувати їх, щоб відстежувати кількість відвідувачів вашого веб-сайту та джерела, коефіцієнти конверсії, а також найбільш і найменш популярний контент.

Висновок

Партнерський маркетинг сьогодні швидко набирає уваги. Це надає нові можливості для працевлаштування, а також допомагає компаніям зменшити навантаження. За допомогою партнерських програм, таких як Amazon Associates і Canva, стало дуже легко налаштувати власний веб-сайт, створювати потрібний вміст і публікувати його відповідно до ваших уподобань.

Незважаючи на те, що це вимагає великого терпіння та відповідальності (надавати найкращі продукти своїй аудиторії), сфера афілійованого маркетингу дуже цікава та має багато перспектив!

Ви також можете дослідити найкраще партнерське програмне забезпечення, яке допоможе вам запустити свою партнерську програму.