Як запустити розширену перевірку фону

Categories:

У інформаційну епоху ніколи не було простіше зібрати трохи інформації про когось, кого ви знаєте (або навіть про когось, кого ви не знаєте). Профілі Facebook, канали Instagram, дописи в Twitter і навіть прості пошукові запити в Google – це цінні джерела даних, які ви можете використати, щоб зібрати воєдино деяке уявлення про життя людини. Але що робити, якщо ви хочете отримати більш повну картину?

Крім звичайних онлайн-джерел, існує справжня скарбниця особистої інформації, яка вільно доступна у відкритому доступі. Багато з цього існує в урядових архівах, які містять дані практично про кожного громадянина США. Незважаючи на величезний потенціал у цьому масиві інформації, фактично прочісуючи все це робить пошук цієї голки в копиці сіна тривіальним у порівнянні.

Розширені сайти перевірки даних використовують найновішу дослідницьку технологію для аналізу величезної кількості даних за короткий час. Більше того, найвідоміші служби мають доступ майже до кожного загальнодоступного репозиторію, який тільки можна уявити. Ці потужні пошукові запити використовуються для створення остаточного звіту, який збирає висновки про вашу тему пошуку в зрозумілому та легкому для сприйняття форматі. Ці пошуки не тільки повністю конфіденційні, але й доступні для середнього Джо чи Джейн. Незалежно від того, чи намагаєтеся ви відшукати давно втраченого друга чи члена сім’ї, робота на сайті для перевірки справ стає на порядок легшою.

Сьогодні ми навчимо вас, як запустити розширену перевірку, а потім поділимося деякими з наших улюблених служб, які допоможуть вам це зробити.

Що я можу дізнатися, виконавши розширену перевірку?

Сайти з розширеною перевіркою даних мають доступ до величезного діапазону даних, але, звичайно, кожен хоче знати, яку інформацію вони можуть отримати. Правда в тому, що остаточної відповіді на це немає. Кожен сайт, як правило, матиме доступ до тих самих пулів інформації, але, ймовірно, буде отримувати доступ до них різними способами.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Так само, кожен пошук за темою дасть різні результати. Не всі мають велику присутність у соцмережах або судимість, яку можна розкрити. Але в загальному кажучи, коли ви запускаєте розширену перевірку, результати, які ви можете очікувати, включають:

Повне ім’я суб’єкта та контактні дані
Попередні адреси
Деталі шлюбу, сім’ї та стосунків
Трудові книжки
Фінансові записи
Кримінальні та судові записи
Облік будь-якої військової служби
Записи водіння
Відомості про всі наявні ліцензії
Будь-яка інформація, опублікована в Інтернеті чи соціальних мережах

Це в жодному разі не вичерпний список. Деякі пошукові запити виявлять набагато більше інформації, а інші – трохи менше. Не дивлячись на це, найкращі розширені служби перевірки даних можуть надати корисну інформацію майже кожному громадянину США.

Скільки часу триває розширена перевірка?

Однією з основних переваг використання розширеного сайту перевірки фону є швидкість, з якою вони можуть надати результати. Ручний пошук у загальнодоступних архівах даних може зайняти дні, якщо не тижні. Але ці сайти використовують новітні онлайн-дослідницькі технології, щоб виконувати роботу набагато швидше. Насправді, звичайний пошук може генерувати основні результати всього за кілька хвилин. Це означає, що більшість даних, виділених у попередньому розділі, можна переглянути лише через мить після того, як ви введете деталі пошуку.

Звісно, ​​є деякі дані, для відстеження яких може знадобитися трохи більше часу. Найкращим прикладом цього є судові протоколи. Незалежно від судимості, якщо ваш суб’єкт з’явився в суді, буде документація цієї події. Однак ці записи часто не були оцифровані або доступні в Інтернеті.

Це означає, що для доступу до них сайт перевірки фону має надіслати учасника до суду чи місцевої реєстратури, щоб він розкопав їх вручну. Найкращі сайти пропонують цю послугу (іноді за невелику додаткову плату), але її виконання може зайняти кілька днів. Зазвичай сайт стверджує, що може створювати повні звіти, включаючи такі дані, приблизно за 4-5 робочих днів. Наше тестування показує, що ці твердження цілком правильні.

  Як увімкнути виявлення падіння та налаштувати екстренні контакти на Apple Watch

Що потрібно зробити, перш ніж проводити розширену перевірку

Фактичний процес використання розширеного сайту перевірки фону є відносно простим. Але щоб отримати найкращі результати та переконатися, що ви попередньо пройшли належну перевірку, ми радимо всім читачам виконати кілька простих кроків:

Запишіть те, що ви вже знаєте

Завжди корисно приділяти трохи часу ручці та паперу (або комп’ютеру), щоб подумати про все, що ви вже знаєте про людину, яку хочете перевірити. Для цього є кілька причин. По-перше, це може підштовхнути вашу пам’ять до інформації, яку ви шукаєте. По-друге, сайти з розширеною перевіркою інформації запитують інформацію, на якій базуватимуться свої пошукові запити, і чим більше у вас є доступних, тим швидше й точніше буде їх пошук. Типи речей, про які ви хочете подумати, включають:

Ім’я
Будь-які попередні використані назви
Дата народження
Місце народження
Будь-які раніше відомі адреси або контактні дані
Імена їхніх чоловіків або дітей
Де вони навчалися в школі/коледжі
Де вони працюють

Не панікуйте, якщо ваш список інформації видається неповним. Якщо ви шукаєте сім’ю або друзів, це може бути довгим, але якщо ваша тема незнайома, вмісту може бути дуже мало. Більшість сайтів все ще можуть забезпечувати хороші результати з мінімальною кількістю вкладень. Але чим придумаєте інформацію, тим краще.

Google It

Використовуючи інформацію, яку ви зібрали на першому кроці, спробуйте самостійно виконати кілька пошуків у Google. Пошукові системи не нададуть такий самий рівень детальної інформації, як розширена перевірка, але вони все одно можуть знайти корисні речі. Просто пошук когось на ім’я навряд чи дасть багато корисної інформації, якщо його ім’я не є особливо унікальним. Але, використовуючи комбінації відомої вам інформації, можливо, ви знайдете щось корисне.

Шукайте соцмережі

Після Google наступне місце, на яке варто шукати – це соціальні мережі. Знову ж таки, спробуйте використовувати комбінації пошукових запитів, щоб об’єднати інформацію, яку люди могли розмістити у своїх профілях. Основні мережі, такі як Facebook, Instagram та LinkedIn, — найкраще місце для початку, але якщо ви не знайдете там того, що хочете, спробуйте менш очевидні, як-от YouTube, Reddit, Pinterest, Tumblr і Snapchat. Подумайте про спільних друзів і знайомих, які також можуть мати інформацію про їхній графік.

Швидше за все, навіть після всіх цих зусиль ви все одно матимете неповне уявлення про те, що саме ви прагнете розкрити про свою тему пошуку. Це саме той пробіл, який намагаються заповнити сайти розширеної перевірки фону. Прочитайте наші рекомендації щодо найкращих послуг.

Найкращі розширені сайти перевірки фону

Вибір того, яку розширену службу перевірки фону використовувати, може здатися дивним. Зростаюча популярність перевірок даних призвела до появи десятків таких сайтів. Хоча конкуренція, безсумнівно, корисна для підвищення стандартів і підтримки низьких цін, вона може зробити вибір того, який сайт використовувати, дуже складним. Цьому не сприяє той факт, що багато сайтів виглядають надзвичайно схожими і всі претендують на те, що є найкращими у своїй справі.

Ось кілька чітких критеріїв, які ви можете знайти, щоб допомогти визначити найкращі сайти для загальної перевірки даних:

Швидкі результати. У сучасному суспільстві, що швидко розвивається, швидкість має основне значення для будь-якої служби. Найкращі сайти забезпечують основні результати всього за кілька хвилин, а повний звіт – не більше ніж за кілька днів.
Детальне дослідження. Оплачуючи розширений пошук, ви не хочете йти на компроміс щодо рівня отриманої деталізації. Виберіть сайт, який шукає якомога більше різних джерел даних.
Точні та зрозумілі звіти – вся винайдена інформація представляється користувачам у підсумковому звіті. Дуже важливо, щоб цей звіт дав точні, детальні результати, які, однак, легко читати.
Налаштування пошуку – найкращі сайти можуть генерувати точні результати навіть на основі навіть мінімальної кількості наданої їм інформації.
Хороша підтримка клієнтів. Хоча більшість сайтів прагнуть до простоти роботи для кінцевих користувачів, у вас все ще можуть виникнути запитання чи занепокоєння щодо процесу пошуку чи його результатів. Завжди вибирайте компанію, яка надає доступне обслуговування клієнтів.
Придатна інформаційна панель – більшість сайтів мають функцію інформаційної панелі, де користувачі можуть керувати своїми пошуками та результатами. Важливо, щоб цей інтерфейс був легко навігаційним та інтуїтивно зрозумілим у своєму дизайні.

  Швидко відповідайте на повідомлення Skype зі спливаючого вікна [Jailbreak]

Саме на цих критеріях ми базували наше тестування всіх основних розширених сайтів перевірки фону. Ми також врахували відгуки користувачів. Результатом стало те, що ми визначили чотири сайти, які, на нашу думку, пропонують рівень обслуговування, який сьогодні шукають користувачі. Жоден не може гарантувати 100% точність результатів кожного разу, але кожен може похвалитися високим рейтингом задоволеності користувачів і пропонує найкращий можливий шанс знайти потрібну інформацію.

Отже, щоб запустити перевірку даних, все, що вам потрібно зробити, — це переглянути наші рекомендації, вибрати потрібну, натиснути посилання, щоб відвідати їхній веб-сайт, і слідувати простим інструкціям на екрані, щоб зареєструватися. Наші чотири рекомендовані сайти:

1. Підтверджено

BeenVerified очолює наш список рекомендацій за чистий дизайн, глибокий пошук, точні результати та виняткову підтримку клієнтів. Коли ви зареєструєтеся в службі, ви побачите, що існують два рівні способів оплати. Перший рівень містить інформацію, отриману з судимостей, фінансових звітів, звітів про майно, даних соціальних мереж, історії адрес тощо. На їхньому преміальному рівні вони отримають ще більше даних, навіть зайшовши так далеко, що отримають доступ до не оцифрованих фізичних архівів, відправивши учасників до суду та інших сховищ.

Остаточні звіти чудово об’єднують всю цю інформацію, а глибина дослідження відображається у роздруківці, яку можна читати. У будь-який момент ви можете отримати доступ до даних для будь-якого минулого чи теперішнього пошуку зі зручної онлайн-панелі. Ви можете сказати, що BeenVerified піклується про користувацький досвід, оскільки дизайн чистий та інтуїтивно зрозумілий, але повністю функціональний. Те ж саме можна сказати про їхні пристрої iOS та Android, обидва з яких високо оцінені користувачами. Якщо ви все-таки зіткнетеся з будь-якими проблемами, відпочиньте легше, знаючи, що корисне обслуговування клієнтів – це завжди лише електронний лист або телефонний дзвінок. З точки зору розширених сайтів перевірки фону, BeenVerified виділяється серед жорсткої конкуренції.

2. Миттєвий CheckMate

Миттєвий CheckMate — це служба з відповідною назвою, завдяки швидкості, з якою вона проводить поглиблені перевірки. З більш ніж мільярдом пошукових запитів, проведених на сьогодні, ви можете розраховувати на те, що ваші інвестиції повернуть деякі цінні дані щодо вашої теми пошуку. Як і багато інших конкурентів, Instant CheckMate пропонує два рівні обслуговування. За номінальну ставку ви отримаєте результати судимостей, записів про шлюб і розлучення, відомості про родичів, історію адрес, профілі в соціальних мережах тощо. Трохи більше вони також вивчатимуть такі речі, як фінансова історія, водійські права та посвідчення на зброю.

Остаточні звіти CheckMate вражаюче деталізовані, але залишаються простими для читання та розуміння. Цей дух відображається в їх гладкій, повнофункціональній інформаційній панелі, яка надає миттєвий доступ до ваших пошукових даних. Користувачі Android також мають можливість створити спеціальний додаток. Завдяки цілодобовій підтримці користувачів без вихідних, ви ніколи не будете замислюватися, що означає точка даних або як використовувати певну функцію їхньої служби.

3. TruthFinder

Серед усіх перевірених нами сайтів TruthFinder вирізнявся надзвичайно глибокими пошуками. Вони стверджують, що шукають мільйони публічних записів, і результати, які ми побачили, ускладнили аргументацію цього твердження. За додаткову плату TruthFinder проведе унікальну на ринку службу глибоких веб-досліджень, яка збирає різну інформацію з попередніх публікацій у соціальних мережах, архівного вмісту та багато іншого.

Як і багато інших розширених служб перевірки справ, TruthFinder також розбиває свої пропозиції на два класи оплати. Перший шукає судимості, документи водіння, особисту інформацію та дані найближчих родичів та друзів, тоді як рівень преміум-класу йде ще глибше в історію освіти, облікові записи виборців, посвідчення на зброю тощо.

  Як змінити співвідношення сторін в iMovie

TruthFinder надає свої результати у добре розробленому та дуже чіткому підсумковому звіті. Їхня онлайн-панель також проста у використанні, навіть для новачків. Вони також пропонують чудову програму для Android (користувачі iOS все ще можуть повноцінно використовувати онлайн-панель у браузері Safari). Мабуть, найкраще те, що їхня служба обслуговування клієнтів дійсно працює, оскільки цілодобова підтримка доступна за безкоштовним номером.

4. Інтеліус

Intelius — це високо оцінений сервіс із підтвердженим послужним списком у розкритті корисних пошукових даних. Такі дані, як контактні дані, історія адрес, судимість, реєстрація сексуальних злочинців, фінансова історія, майнові записи та освіта, є справедливою грою для глибокої дослідницької служби цієї компанії. Завдяки понад 50 мільйонам виконаних пошуків Intelius є однією з найнадійніших розширених служб перевірки даних на ринку.

Дуже важливий підсумковий звіт пропонує виняткову деталізацію, залишаючись читабельним і зрозумілим. Завдяки простому дизайну, який поширюється на спеціальні програми Intelius для Android та iOS, навігація по інформаційній панелі в Інтернеті є легкою. Єдиним можливим каменем каменю є обслуговування клієнтів, яке не пропонує цілодобової живої підтримки своїх конкурентів. Однак існує чудовий посібник з усунення несправностей, який, на нашу думку, підходить для всіх наших запитань і проблем.

Чому сайти перевірки фону стягують плату за доступ до загальнодоступних даних?

Читачі з орлиним поглядом, напевно, помітили, що є кілька безкоштовних сайтів для перевірки справ. Зрештою, якщо всі дані, отримані за допомогою платних послуг, існують у відкритому доступі, чому б просто не скористатися безкоштовними послугами?

Маловідомий факт, що публічні архіви, хоча й відкриті для всіх, стягують плату за доступ за пошук у своїх сховищах. Більше того, у службах перевірки фону працюють справжні люди, які вимагають компенсації за свою важку роботу. Якщо сайт стверджує, що виконує перевірку даних, ви повинні бути дуже підозрілими щодо того, у чому полягає підступ.

Все більше хакерів дивляться на сайти для перевірки даних як на можливість отримати прибуток. Були створені підроблені сайти з метою збирання даних користувачів або розміщення шкідливих програм на пристрої користувачів. Навіть якщо безкоштовний сайт не має зловмисних намірів, він, швидше за все, поверне результати, які ви могли б легко відновити за допомогою простого пошуку в Google, витрачаючи ваш час (і заповнюючи ваш екран рекламою).

Платні послуги не коштують багато, і вони цінують, що вони надають реальні. Наприклад, якщо ви перевіряєте історію, щоб визначити потенційного злочинця або сексуального злочинця, то спокій, отриманий від точної інформації, перевищує ціну і стає справді неоціненним.

Висновок

Існує багато причин, за якими ви можете захотіти провести розширену перевірку інформації про когось, і, на щастя, на ринку існує багато надійних варіантів, щоб зробити це за розумну ціну. Усі наші рекомендації пропонують глибоку дослідницьку послугу зі швидким виконанням, зручними інтерфейсами та уважною підтримкою клієнтів. За допомогою цих служб ви можете створити повний профіль практично будь-кого в США за лічені хвилини.

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, щоб запустити розширену перевірку на когось? Які у вас були побоювання? Якщо ви пішли вперед, як ви знайшли досвід? Чи використовували ви якісь із сайтів, які ми рекомендуємо тут? Як вони виступили? Ми завжди раді думкам і досвідом усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче?