techukraine.net techukraine.net Як запустити програмне забезпечення без встановлення на ПК – 2023

Як запустити програмне забезпечення без встановлення на ПК – 2023

Categories:

Із збільшенням використання комп’ютера щодня розробляється та використовується різноманітне нове програмне забезпечення, пов’язане з певними галузями відповідно до вимог користувачів. Ми завжди зберігаємо це програмне забезпечення на наших ноутбуках і комп’ютерах.

Але іноді нам потрібно працювати в іншому місці за іншим комп’ютером. Отже, ми повинні встановити все програмне забезпечення, пов’язане з нашими вимогами, на цьому комп’ютері. І це трудомісткий процес. Іноді у нас немає доступу до Інтернету, щоб завантажити програмне забезпечення.

Якщо ви теж стикалися з такою ситуацією і страждали від неї, то цю статтю вам варто прочитати. Альтернативним рішенням такої проблеми є інсталяція робочого програмного забезпечення на флешку або зовнішній жорсткий диск, а також запуск програмного забезпечення без встановлення на ПК.

  Як використовувати режим трекпада на iPhone та iPad для вибору тексту

Тому щоразу, коли вам знадобиться професійне програмне забезпечення, ви підключаєте флеш-накопичувач і починаєте працювати. У цій статті ми обговорили та описали прості кроки для встановлення програмного забезпечення на флеш-накопичувач USB, а також запуску програмного забезпечення без встановлення на ПК.

Спосіб запуску програмного забезпечення без встановлення на ПК.

Щоб запустити програмне забезпечення, не встановлюючи його на ПК, потрібно виправити його на портативному флеш-накопичувачі або зовнішньому диску. Щоб це зробити, ви повинні виконати наведені нижче кроки:

Крок 1. Вставте USB-накопичувач або зовнішній жорсткий диск у комп’ютер. Переконайтеся, що він видимий у вашій системі.

Крок 2. Тепер виберіть програмне забезпечення, яке ви хочете встановити на свій диск. Двічі клацніть його налаштування.

  Що нового в Java 17?

Крок 3. У цій статті ми встановлюємо Foxit Reader. Після цього ви побачите майстер встановлення програмного забезпечення. Натисніть кнопку Далі та прийміть його положення та умови.

Крок 4. Після цього ви побачите наступний майстер, у якому потрібно вибрати місце для встановлення програмного забезпечення. У цьому майстрі вам потрібно вибрати USB-накопичувач і натиснути кнопку Далі.

Крок 5. Після цього з’явиться індикатор прогресу інсталяції програмного забезпечення, і програмне забезпечення успішно інстальовано на ваш зовнішній диск.

Крок 6. Потім відкрийте диск, і ви побачите папку з назвою програмного забезпечення. Усередині цієї папки клацніть її значок, щоб запустити програмне забезпечення.

Примітка. Деякі програми дозволяють переглядати місце встановлення. Тільки вони можуть бути встановлені тільки в USB. Крім того, файли даних деяких програм зберігаються в папці «Мій документ», де можуть міститися ваші основні налаштування та дані користувача.

  11 найкращих додатків для фітнесу, які допоможуть вам тренуватися будь-де

Підсумовуючи, ми сподіваємося, що цей посібник про те, як користуватися програмним забезпеченням, не встановлюючи його на ПК, був вам корисним. Поділіться своїми ідеями чи думками в розділі коментарів нижче. Поділіться цією статтею також зі своїми друзями.