Як заповнити текст зображенням у Photoshop

| | 0 Comments| 4:54 PM
Categories:

Ви можете заповнити зображення іншим зображенням або заповнити текст зображенням у Photoshop. Є чудовий інструмент, який називається інструментом відсікаючої маски, який дозволяє зробити це легко, і він є частиною Photoshop протягом багатьох років.

Вибір зображення

Для початку вам потрібне хороше зображення з високою роздільною здатністю, яке може заповнити текст, який ви хочете ввести. Немає обмежень щодо довжини тексту, але заради естетики не заповнюйте текст абзацу зображенням. Зробіть це якомога коротшим. Крім того, коли ви вибираєте зображення, пам’ятайте, як буде виглядати ваш остаточний файл. Зображення не повинно суперечити фону чи іншим елементам у файлі.

  Як приєднатися до зустрічі Zoom по телефону

Заповнити текст зображенням

Відкрийте новий файл Photoshop і вставте зображення, яке ви хочете використовувати, у файл як власний шар.

Далі скористайтеся інструментом «Текст», щоб ввести текст. Найкраще використовувати жирний шрифт. Якщо літери занадто тонкі, зображення буде погано відображатися, і загальний ефект буде поганим.

Тепер, коли у вас є два основних шари, які вам потрібні, тобто зображення та текст, настав час додати відсічну маску. Але спочатку перетягніть шар зображення так, щоб він опинився поверх текстового шару, тобто текст повинен бути прихований за зображенням.

Далі перейдіть до «Шар»> «Створити відсічну маску».

І ось результат;

  Як додавати, налаштовувати та використовувати віджети на Mac

Його трохи важко читати і трохи липке, тому, можливо, додавання обведення навколо нього покращить його. Тепер його легше читати, і суть всього цього полягає в тому, що ви все ще можете додавати ефекти до текстового шару навіть після того, як ви заповнили його зображенням.

Цього ефекту досягти досить легко, і ви також можете використовувати його для заповнення зображень зображеннями. Ви можете будь-коли змінити розмір зображення, яким ви заповнили текст, за допомогою інструментів трансформації. Деякі ефекти, такі як ефект накладання кольору, не можна використовувати, коли ви додали обрізану маску. Ефект буде застосовуватися як звичайний, але він приховає заповнене зображення та залишить у вас монотонний кольоровий фрагмент тексту.

  Отримайте сповіщення, коли гра Nintendo Switch надійде в продаж

Не захоплюйтеся цим ефектом. Його легко застосувати, але складно зробити правильний. Завжди пам’ятайте, що ваше остаточне зображення не повинно бути настільки зайнятим, щоб воно не доставило повідомлення.