Як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57

Firefox 57, він же Firefox Quantum, уже вийшов. Він швидший, і тепер користувачі порівнюють його з Chrome, який з роками перетворився на серйозну пам’ять. Новий браузер, безумовно, вражає, але він має свою ціну; додатки. Починаючи з цієї версії, чимало доповнень більше не сумісні. Це означає, що вам доведеться або чекати, поки розробники оновлять їх, або шукати альтернативу. Якщо жоден із цих варіантів вам не подобається, ваш єдиний вибір – дотримуватися старої версії Firefox, доки не буде доступно більше опцій. Якщо ви запустите Firefox, він спробує оновитися до останньої версії. Ось як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57 у Windows 10.

  Як заблокувати завантаження файлів великих зображень у Firefox

Відкрийте Провідник файлів і введіть наступне в рядку розташування;

%APPDATA%MozillaFirefoxProfiles

Ви побачите папку з буквено-цифровою назвою, яка не має сенсу. Він закінчиться .default. У цій папці знайдіть файл pref.js.

Відкрийте файл pref.js у Блокноті. Знайдіть наступний рядок за допомогою функції «Знайти» в «Блокноті».

user_pref("app.update.enabled", false);

Він може бути присутнім у файлі, а може і не бути. Якщо ні, додайте його. Збережіть зміни, і Firefox більше не оновлюватиметься автоматично. Ви можете отримати на екрані попередження про те, що вам не потрібно змінювати файл, але не хвилюйтеся про це та прийміть запит, коли воно з’явиться.

  Як побачити нові листи вгорі ланцюжків розмов Gmail

Це не дозволить Firefox автоматично оновлюватися до версії 57, однак це загальне рішення, яке працює на всіх версіях Firefox. Якщо ви зміните файл pref.js за допомогою рядка вище, це вимкне автоматичне оновлення Firefox.

Слово обережності

Люди взагалі можуть не любити оновлення. Вони змінюють те, як речі працюють і виглядають. Іноді вони незручні; запитайте будь-кого, хто був змушений встановити оновлення Windows 10 під час чогось важливого. Тому є спокуса заблокувати ці оновлення, але це нерозумно. Оновлення – це переважно функції безпеки та виправлення помилок, і дуже мало з них насправді додають нові функції. Незважаючи на це, оновлення мають вирішальне значення для забезпечення безпеки вашої системи, і це не обмежується лише оновленнями ОС. Ваш браузер є основною метою для всіх, хто має зловмисні наміри, і застарілі версії браузера можуть становити загрозу безпеці.

  Як видалити смарт-теги з книги в Excel

Ми намагаємося сказати, що ви можете зупинити автоматичне оновлення до Firefox 57, але переконайтеся, що ви врешті оновилися до наступної версії. Знайдіть альтернативу для своїх доповнень або спробуйте інструмент, який не має працювати у вашому браузері, але оновлюється якомога раніше.