techukraine.net Instagram Як запланувати Instagram Stories і заощадити час і зусилля

Як запланувати Instagram Stories і заощадити час і зусилля

| | 0 Comments| 7:16 AM
Categories:

Instagram є найпопулярнішою платформою соціальних мереж. Платформа соціальних медіа — це чудовий спосіб залишатися на зв’язку з друзями, родиною та діловими партнерами. Крім того, в Instagram є понад 200 мільйонів компаній.

Оскільки Instagram продовжує розвиватися, історії в Instagram – це функція, популярність якої значно зросла. За допомогою цієї функції ви можете ділитися конкретними моментами зі свого дня, а люди також можуть реагувати та коментувати ваші історії.

Незважаючи на те, що історії в Instagram є чудовим способом взаємодії з вашою аудиторією, для їх постійного створення та завантаження потрібні час і зусилля, особливо якщо ви є власником бізнесу, тому завчасне планування своїх історій в Instagram є стратегією, яка може допомогти вам заощадити часу, зусиль і будьте послідовними.

У цій статті ми дослідимо переваги планування історій в Instagram і надамо докладні інструкції, як це зробити успішно. Застосувавши цю техніку економії часу, ви можете підтримувати регулярну та захоплюючу присутність в Instagram, навіть коли зайняті іншими справами.

Що таке історії в Instagram?

Instagram дозволяє публікувати зображення, відео та іншу візуальну інформацію протягом 24 годин. Таким чином, історії в Instagram забезпечують миттєвий досвід вашого дня, ніж стандартні публікації в стрічці платформи.

Історії Instagram представлені фотографіями профілю та відображаються у вигляді слайд-шоу у верхній частині стрічки оновлень користувача Instagram. Щоб переглянути історію на весь екран, торкніться фотографії профілю. Крім того, ви можете додавати художні компоненти під час публікації історії, зокрема текст, наклейки, GIF-файли, фільтри, музику, опитування, вікторини тощо.

Ви можете використовувати історії Instagram різними способами; Ви можете надіслати багато історій поспіль, щоб створити більшу безперервну історію, кожна з яких має максимальну тривалість 15 секунд.

Крім того, Instagram містить інтерактивні інструменти, які покращують взаємодію та спілкування з вашою аудиторією, такі як посилання, що проводяться пальцем угору (для облікових записів із понад 10 000 підписників), згадки та прямі повідомлення в історіях.

Історії в Instagram – це чудовий спосіб зацікавити вашу аудиторію, розширити свою оприлюдненість і сприяти залученню, незалежно від того, чи ви окрема особа, яка ділиться особистими моментами, чи компанія, що пропонує товари чи послуги.

Навіщо використовувати історії в Instagram?

Історії в Instagram є корисним інструментом для окремих осіб і організацій завдяки широкому набору переваг.

Нижче наведено кілька переконливих аргументів для використання Instagram Stories:

Автентичність і взаємодія в реальному часі

Ділитися моментами свого дня в Instagram stories є більш неформальним і реальним для взаємодії з вашими підписниками. Ви також можете бачити залучення та перегляди в реальному часі.

Підвищена видимість

Вашу історію в Instagram бачать лише ваші підписники. Щоразу, коли ви публікуєте історію, вона відображається у верхній частині вашої стрічки Instagram ваших підписників. Таким чином, вони з більшою ймовірністю клацають і взаємодіють з вашим обліковим записом.

  Як змінити ім'я в Instagram

Творче вираження

Використання різних елементів і інструментів в історіях Instagram, таких як текст, наклейки, GIF-файли, фільтри, музика тощо для вашої публікації. Ви можете підвищити естетичну привабливість своїх історій і створювати контент за допомогою інструментів для створення історій Instagram, які будуть цікавими та відрізнятимуться від конкурентів.

Посилання, що проводяться пальцем угору

Якщо ваш бізнес-акаунт має понад 10 000 підписників, ви маєте право користуватися функцією гортання вгору. У результаті ви можете включити у свої історії посилання, які спрямовуватимуть читачів на інші веб-сайти, блоги, сторінки продуктів або будь-яке інше місце, яке вам подобається. Посилання, що проводяться пальцем угору, є ефективною стратегією для стимулювання певної поведінки, залучення потенційних клієнтів і збільшення трафіку.

Основні моменти історії

Instagram дозволяє зберігати ваші історії як основні моменти, які помітно відображаються у вашому профілі. Основні моменти дозволяють збирати та презентувати ваші найкращі та найважливіші історії протягом довше 24 годин, що, у свою чергу, робить ваш профіль цікавішим.

Цінніші залучення

Історії в Instagram включають різні інтерактивні елементи, такі як опитування, вікторини, наклейки із запитаннями, зворотний відлік тощо. Використовуючи ці елементи, ви можете активно взаємодіяти зі своєю аудиторією в коментарях, проводити дослідження ринку та сприяти залученню. Ви створюєте спільноту серед своїх підписників і покращуєте взаємодію з ними, додаючи їх у свої історії.

Важливість планування Instagram Stories

● Економія часу: ви можете планувати історії за допомогою планувальників Instagram завчасно, тому вам не доведеться витрачати час на їх щоденну публікацію. Отримавши весь вміст, ви можете запланувати його відповідно до свого календаря вмісту та плану.

● Послідовність: ваша аудиторія завжди отримуватиме постійні оновлення через історії. Це допоможе вам налагодити з ними хороші стосунки. За умови належної послідовності ваша аудиторія матиме звичку бачити вас щодня й бажатиме від вас більше.

● Збільште залученість. Історії — це чудовий спосіб зацікавити аудиторію та побудувати з нею стосунки один на один. Як тільки у вас з’явиться звичка регулярно планувати розповіді. Ваша аудиторія помічає, що ви постійно публікуєте високоякісний вміст. Таким чином, аудиторія може легше взаємодіяти з вашим вмістом.

● Удосконалення стратегії вмісту: плануючи історії, ви можете стратегічно запускати свій вміст. Це означає, що ваш вміст відповідає вашим загальним маркетинговим цілям і повідомленням бренду.

● Відстежуйте свої результати: ви можете переглядати аналітику та показники залучення за допомогою планування. Ви отримуєте детальну інформацію про свій вміст. Це допоможе вам визначити тенденції та приймати рішення на основі даних.

Тож ви можете не покладатися на удачу та інтуїцію. Таким чином ви можете оцінити, що працює, а що потребує вдосконалення. Ви також можете подвоїти те, що працює.

Планування Instagram Stories

Наразі ви не можете напряму планувати історії з самої програми Instagram. Тому вам потрібно встановити Meta Business Suite на свій мобільний телефон.

  Як отримати повноекранне відео в Instagram

Крок 1. Перейдіть у Play Store/App Store і завантажте Meta Business Suite.

Крок 2: Відкрийте Meta Business Suite і увійдіть у свій обліковий запис Instagram.

Крок 3. У самому низу програми ви побачите кнопку зі значком додавання.

Крок 4: натисніть на нього та виберіть опцію історії.

Крок 5. Виберіть зображення та створіть потрібну історію. Потім натисніть кнопку «Поділитися» внизу праворуч.

Крок 6. Потім заплануйте на пізніше, вибравши дату та час.

Крок 7: Вітаємо, тепер ваша історія запланована на пізніше.

Крок 8. Щоб перевірити запланований вміст, поверніться на головну сторінку. Натисніть «Вміст» у нижньому меню. Виберіть опцію запланованого зі спадного меню, і ви побачите весь запланований вміст, включаючи історії.

Окрім використання набору Meta Business для планування ваших історій в Instagram, ви також можете використовувати сторонні інструменти для планування історій Instagram.

Інструменти планування історій Instagram

Ось кілька інструментів планування історій Instagram, які можна використовувати для легкого планування історій Instagram.

#1. Пізніше

Ваш планувальник Instagram, щоб планувати масові історії Instagram. Пізніше дозволяє візуально створювати ідеї, планувати та планувати вміст соціальних мереж.

особливості:

 • Календар візуального вмісту, який дає чіткий огляд ваших запланованих публікацій.
 • Заплануйте масове розміщення кількох публікацій одночасно.
 • Підготуйте свій вміст заздалегідь і автоматично заплануйте його на потім.
 • Дає вам рекомендації щодо хештегів, які стосуються вашого вмісту.
 • Функція Linkin.bio, яка дозволяє створювати інтерактивну цільову сторінку, яка з’єднує ваші дописи в Instagram із зовнішніми веб-сайтами.
 • Відстежуйте такі показники, як залучення, охоплення та зростання підписників.

Він також надає детальну аналітику, яка допоможе вам оцінити успіх, дізнатися найкращий час для публікації в соціальних мережах і отримати пропозиції хештегів. Крім того, його мобільний додаток дозволяє планувати ваші історії в Instagram.

#2. Паллій

Pallyy — це комплексний планувальник Instagram, який дозволяє автоматично публікувати ваш вміст лише за кілька кліків. Це дуже зручне для співпраці, що дозволяє планувати, планувати й ефективно аналізувати вміст.

особливості:

 • Простий і зрозумілий інтерфейс.
 • Співпраця, яка дозволяє вам керувати членами команди, розподіляти ролі та безперебійно працювати разом.
 • Аналізує ваш вміст і надає рекомендації щодо хештегів.
 • Налаштуйте автоматичну публікацію запланованого вмісту у вибраний час.
 • Легко підбирайте та повторно публікуйте створений користувачами вміст.
 • Надає детальну аналітику та розуміння.
 • Зручний для мобільних пристроїв і адаптивний дизайн.

Простий і зрозумілий інтерфейс Pallyy забезпечує безперебійну роботу, допомагаючи вам оптимізувати роботу в соціальних мережах і досягти результатів.

#3. Hootsuite

Hootsuite — це платформа для управління соціальними мережами на 360 градусів. Простий, легкий у використанні інструмент для спільного планування.

особливості:

 • Більше 16 мільйонів користувачів по всьому світу.
 • Планування на кількох платформах.
 • Високий рівень співпраці
 • Надає пропозиції щодо вмісту та допомагає підбирати відповідний вміст із надійних джерел.
 • Hootsuite має рідні мобільні програми як для iOS, так і для Android.
 • Поставляється з календарем вмісту, який дає вам візуальний огляд запланованих публікацій
 • Автоматичне планування та групове планування вмісту.
  Як надіслати повідомлення другу у Facebook з Instagram

За допомогою Hootsuite ви можете легко планувати, публікувати, співпрацювати та аналізувати вміст свого Instagram.

#4. Буфер

Buffer — один із найпопулярніших і улюблених інструментів планування. Візуально плануйте та плануйте свої історії в Instagram, щоб органічно розвивати свій бренд.

особливості:

 • Чистий інтерфейс користувача
 • Створіть персоналізований розклад публікацій відповідно до моделей взаємодії вашої аудиторії.
 • Функція планування черги автоматично планує ваші публікації в заздалегідь визначений час на основі вашого бажаного розкладу публікацій.
 • Пропонує поглиблену аналітику та статистику для відстеження ефективності вмісту.
 • Надає пропозиції щодо вмісту, які допоможуть вам знайти та підібрати відповідний і цікавий вміст

Буфер дозволяє створювати та планувати вміст для різних облікових записів соціальних мереж одночасно.

Пам’ятайте, інструменти сторонніх розробників надзвичайно потужні та корисні для планування та автоматичної публікації вмісту. Однак вони мають свої обмеження. Тож спробуйте всі інструменти планування історій Instagram і виберіть інструмент, який найкраще відповідає вашим потребам і вимогам бізнесу.

Найкращі методи планування історій в Instagram

 • Використовуйте правильні хештеги та згадки: використовуйте відповідні хештеги, щоб збільшити охоплення вашої історії. Будь ласка, згадайте людей або бренди, якщо це відповідає вмісту. Це чудовий спосіб отримати підписників і залучення.
 • Заплануйте розповідь на найкращий час: якщо ви будете публікувати довільні публікації в будь-який час, навіть чудовий вміст не працюватиме. Тож проаналізуйте, коли ваша цільова аудиторія найбільш активна, і розкладіть відповідно. Таким чином, історії з більшою ймовірністю будуть видимі в їхній стрічці, і є високий шанс, що вони їх побачать.
 • Зберігайте історії привабливими та інтерактивними: історії не обов’язково мають бути простими, статичними та нудними. Повністю використовуйте інноваційні функції Instagram stories. Спробуйте зробити їх максимально креативними, веселими, привабливими та інтерактивними. Включайте GIF-файли, відео, наклейки та інші цікаві функції, які постачаються з історіями. Це зробить вашу аудиторію більш вірогідною для взаємодії та взаємодії з нею.
 • Будьте послідовними щодо брендингу: незважаючи ні на що, ви завжди повинні залишатися вірними бренду. Переконайтеся, що ви використовуєте правила бренду, кольори, типографіку тощо. Це допоможе вам створити узгоджену тему, яка відповідає вашому бренду.

Висновок

Плануючи історії в Instagram, ви можете заощадити час і зробити більше справ ефективним. Це допомагає вам залишатися послідовним і краще спілкуватися з аудиторією.

Спробуйте згадані вище інструменти планування історій Instagram і найкращі практики, щоб почати використовувати можливості планування історій Instagram. І розкрийте максимальний потенціал для досягнення більшого успіху в Інтернеті.

Пам’ятайте, що для успіху в соціальних мережах потрібен час, тож залишайтеся мотивованими та наполегливими. Приймайте подорож, знаючи, що кожен крок вперед наближає вас до досягнення ваших цілей. Ви отримали це!

Ви також можете дослідити деякі найкращі інструменти аналітики Instagram для досягнення успіху в соціальних мережах.