Як запланувати повідомлення на Slack

Slack — одна з найкращих програм для обміну повідомленнями, орієнтованих на робочі місця. Більшість людей знають це як додаток для розважальних повідомлень, де ви можете надсилати GIF-файли, але насправді він чудово підходить для пошуку та отримання посилань та зображень, якими поділилися через різні канали. Є також той факт, що його можна дуже налаштувати за допомогою правильного додатка Slack. Якщо вам потрібно запланувати повідомлення на Slack, ви можете зробити це за допомогою безкоштовної програми під назвою Timy.

Плануйте повідомлення на Slack

Timy може планувати повідомлення до двадцяти чотирьох годин наперед, але не більше. Очевидно, це обмежено тим, наскільки наперед можна запланувати повідомлення. Крім того, програма насправді планує та надсилає повідомлення, яке ви створюєте, коли плануєте його. Він не діє як служба нагадування для надсилання певного повідомлення.

Додайте Тімі у вашу робочу область на Slack. Це безкоштовно, тому не соромтеся взяти його на тестовий запуск, навіть якщо ви скептично ставитеся до його відповідності вашим потребам.

Після того, як ви додали Timy до свого робочого простору, вам потрібно зрозуміти, як він працює. Як і більшість програм Slack, він працює за допомогою простих команд. Ви можете запланувати надсилання повідомлень у певний час або через певний проміжок часу, наприклад, через дві години.

Синтаксис

/send [your message] at Time

або

/send [your message] in time period

Приклад

/send this is a test message at 12:15am
/send this is a test message in 1h

Введіть команду розкладу повідомлення та повідомлення в каналі, на який ви хочете його надіслати. Наприклад, якщо у вас є обідній канал, якому ви хочете надіслати повідомлення за кілька хвилин до або після обіду, вам слід використовувати Timy у цьому каналі.

Скасувати заплановані повідомлення

Ви можете змінити свою думку щодо надсилання повідомлення після того, як запланували його. Щоб переглянути всі заплановані повідомлення, введіть таку команду;

/list all

Тут відображатимуться лише ті повідомлення, які ще не доставлені. Якщо повідомлення ще не було доставлено, ви зможете його скасувати. Ви можете виконати цю команду в будь-якому каналі, і ви зможете побачити всі свої заплановані повідомлення та скасувати їх. У списку не вказано, кому потрібно надіслати заплановане повідомлення.

Ви можете включати смайли у свої повідомлення, але ви не можете використовувати інші команди у своєму повідомленні, наприклад, якщо у вас є програма Slack, за допомогою якої ви можете знайти GIF-файли, вона не працюватиме. Timy працює лише для текстових повідомлень. Ви зможете надсилати посилання, але не зможете надсилати зображення чи файли.