Як записувати дзвінки Skype за допомогою нової вбудованої функції запису

| | 0 Comments| 7:13 PM
Categories:

Skype протягом багатьох років був основним додатком для відеодзвінків, як особистих, так і професійних. Користувачі завжди шукали способи запису дзвінків Skype, і рішення варіювалися від простих до складних залежно від ваших потреб у записі та від того, чи ви робите запис на комп’ютері чи мобільному.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок в кінці цієї статті.

Skype нарешті зробив усе, щоб зробити запис дзвінка простим. У всіх версіях програми була реалізована вбудована функція запису, яка дозволяє записувати дзвінки, як аудіо, так і відео. Для користувачів Windows 10, які не використовують бета-версію програми Skype, для розгортання цієї функції знадобиться ще кілька днів.

  Як перемістити програми iPhone з бібліотеки програм на головний екран

Записуйте дзвінки Skype

Нова функція доступна прямо зараз у програмі Skype для macOS, а також у програмах iOS і Android. Оскільки ми маємо доступ до бета-версії Skype, ми покажемо вам, як вона працює і в Windows 10. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати юридичне попередження в кінці цієї публікації.

Робочий стіл

Відкрийте програму Skype на комп’ютері Mac або Windows 10. Виберіть контакт, якому потрібно зателефонувати. Ви можете записувати як аудіо, так і відеодзвінок.

Коли дзвінок триває, натисніть кнопку «плюс» у крайньому правому куті на нижній панелі. У меню, що відкриється, виберіть параметр Почати запис.

Мобільний

Оновіть програму Skype до останньої версії. Відкрийте його та почніть дзвінок. Коли дзвінок триває, торкніться кнопки «плюс» і в меню, що відкриється, торкніться «Почати запис».

  Чому Google каже, що Chrome безпечніший, ніж Edge?

Правила запису в Skype

Коли ви починаєте записувати дзвінок у Skype, будь то аудіо чи відео, усі учасники виклику отримують сповіщення про те, що ви це робите. Коли ви закінчите запис, кожному надсилається його копія. Копія видаляється через 30 днів.

Запис включатиме все відео, спільні екрани та повний аудіо.

Правові проблеми

Перш ніж використовувати цю функцію, переконайтеся, що ви знаєте, що закон у вашому регіоні говорить про запис дзвінків. Хоча Skype сповіщає всіх про те, що вони записують, одного сповіщення може бути недостатньо, щоб воно було законним. Одержувачі погоджуються на це, лише не виходячи з дзвінка. Крім того, також може бути незаконним записувати дзвінки, незалежно від того, чи всі погоджуються на це та знають, що вони записуються. Якщо ви робите запис з юридичною метою, переконайтеся, що обставини, за яких ви його записуєте, дозволяють, щоб він був корисним для вас пізніше.

  Як підключити два динаміки Google Assistant Nest для стереозвуку