Як записати та відобразити вимову свого імені на LinkedIn

Categories:

Прізвище, яке майже ніхто не вимовляє правильно, стає втомливим. На щастя, у LinkedIn є функція, яка допомагає іншим правильно вимовляти своє ім’я. Просто запишіть своє ім’я та прізвище і ніколи не турбуйтеся про те, що рекрутер або майбутній роботодавець знову неправильно вимовить ваше ім’я.

Почніть з відкриття програми LinkedIn на своєму iPhone, iPad, або Android пристрій. Ви можете прослухати вимову імен на Настільний веб-сайт LinkedIn, але це потрібно записати на смартфон.

На домашній сторінці програми торкніться свого аватара профілю у верхньому лівому куті.

Далі виберіть посилання «Переглянути профіль», яке розташоване у верхній частині меню.

  Як друкувати з телефону на настільний принтер

Виберіть

Тепер ви повинні побачити свій профіль LinkedIn. Торкніться значка олівця поруч із фотографією, щоб відредагувати свій профіль.

Торкніться посилання «Додати вимову імені», яке знаходиться під розділами імені та прізвища.

Торкніться значка

Надайте програмі LinkedIn дозвіл на доступ до мікрофона вашого смартфона

Натисніть і утримуйте синю кнопку мікрофона, щоб записати своє ім’я. У вас є до 10 секунд, щоб вказати правильну вимову свого імені та прізвища. LinkedIn також рекомендує обмежити фоновий шум, говорити повільно і чітко вимовляти кожен склад, а також тримати телефон приблизно в чотирьох дюймах від рота.

Торкніться кнопки «Відтворити», щоб почути аудіозапис, який відтворюється вам. Якщо вас це не влаштовує, виберіть кнопку «Повторити». Натисніть кнопку «Застосувати», щоб додати запис до свого профілю LinkedIn.

  Як викупити подарункову картку Xbox One, PlayStation 4 або Nintendo Switch

Перш ніж зберегти всі зміни та залишити сторінку редагування, ви можете змінити, хто може слухати запис вимови вашого імені. Для цього натисніть посилання «Видимо».

Торкніться значка

Виберіть один із двох варіантів спільного доступу. Усі учасники Linkedin можуть слухати ваше ім’я (опція за замовчуванням), або лише «з’єднання 1-го ступеня».

Коли ви готові вийти з процесу редагування профілю LinkedIn, натисніть кнопку «Зберегти» у верхньому правому куті екрана.

Торкніться значка

Тепер, коли хтось переглядає ваш профіль LinkedIn, він повинен бачити значок аудіо біля вашого імені. Щоб почути вимову імені, виберіть значок у своєму профілі (або в чужому).

Вас турбує, що незнайомці переглядають ваш профіль і крадуть особисту інформацію? Ось як захистити свої налаштування конфіденційності LinkedIn.

  Як розблокувати SIM-карту Samsung Galaxy S8/S8+