Як записати аудіо на Windows 11

| | 0 Comments| 3:25 PM
Categories:

Незалежно від того, чи хочете ви відрепетирувати промову, опанувати іноземну мову чи створити подкаст, записати аудіо на ПК з Windows 11 – це простий процес. Ви навіть можете записати звук, що виходить із вашого ПК з Windows 11.

Тут ми покажемо вам кроки для запису аудіо на вашому ПК з Windows 11 за допомогою як рідних, так і сторонніх програм.

Як записати аудіо за допомогою мікрофона в Windows 11

Існує кілька різних способів запису аудіо в Windows 11. Щоб записати аудіо за допомогою мікрофона комп’ютера, можна скористатися вбудованою програмою «Звукозапис» або програмою стороннього розробника, як-от Audacity. Ось як.

1. Запишіть аудіо за допомогою програми Sound Recorder

Програма Sound Recorder проста у використанні та може записувати аудіо в різноманітних популярних форматах, включаючи MP3, M4A, WAV, FLAC і WMA. Відкрийте програму «Звукозапис» у меню пошуку та виберіть потрібний пристрій введення звуку за допомогою спадного меню в нижньому лівому куті.

  Як виправити відсутній параметр глибокого сну в Windows 10

Натисніть кнопку з червоною крапкою, щоб розпочати запис. Під час запису ви можете призупинити процес або зберегти його, натиснувши кнопку зупинки. Крім того, для виконання цих дій можна використовувати комбінації клавіш у програмі Звукозапис.

Ви можете відкрити меню «Налаштування» в програмі «Звукозапис», щоб змінити формат запису або встановити потрібну якість звуку.

2. Запишіть аудіо за допомогою програми Audacity

Хоча вбудована програма Sound Recorder від Microsoft справляється зі своєю роботою, вона не має багатьох функцій. Якщо ви шукаєте більш багатофункціональну програму для запису звуку, ви можете завантажити та використовувати Audacity. Це безкоштовна програма, яка допоможе вам створювати та редагувати аудіозаписи професійної якості на вашому комп’ютері Windows.

Завантажте та встановіть Додаток Audacity на вашому ПК. Відкрийте його та натисніть кнопку запису, щоб почати запис аудіо. Після завершення запису натисніть меню «Файл», перейдіть до «Експорт» і виберіть потрібний формат для збереження файлу.

  Як керувати продуктивністю графіки на додаток у Windows 10

Окрім запису аудіо, Audacity також дозволяє об’єднувати кілька треків, видаляти фоновий шум із записів, видаляти вокал із музики та робити багато іншого. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш спеціальний посібник про те, як використовувати Audacity для запису аудіо в Windows.

Як записати звук із ПК з Windows 11

Бажаєте записати звук, що виходить із вашого ПК з Windows 11? Не хвилюйтеся, вам не потрібно підносити мікрофон до динаміків комп’ютера, оскільки Windows пропонує для цього зручну функцію, відому як Stereo Mix.

Ось як ви можете ввімкнути та використовувати Stereo Mix для запису звуку, що виходить із вашого ПК.

 • Клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміка на панелі завдань і в меню, що з’явиться, виберіть Параметри звуку.
 • У програмі «Налаштування», що відкриється, натисніть «Інші налаштування звуку».
 • Перейдіть на вкладку «Запис» і знайдіть запис Stereo Mix. Якщо Stereo Mix не відображається, клацніть правою кнопкою миші будь-де на порожньому місці на вкладці «Запис» і виберіть опцію «Показати вимкнені пристрої».
 • Клацніть правою кнопкою миші на Stereo Mix і виберіть Enable.
 • Знову клацніть правою кнопкою миші Stereo Mix і виберіть Set as Default Device.
 • Натисніть «Застосувати», а потім «ОК», щоб зберегти зміни.
 •   Як виправити хост інфраструктури оболонки, який має високий ЦП у Windows

  Після виконання наведених вище кроків відкрийте програму «Звукозапис» або програму Audacity і встановіть Stereo Mix як пристрій введення аудіо за замовчуванням. Потім відтворіть пісню, подкаст або лекцію на комп’ютері та запишіть їх.

  Легко записуйте аудіо на Windows

  Як ми щойно бачили, записувати аудіо на комп’ютері з Windows 11 можна швидко та легко. Вбудований додаток Sound Recorder ідеально підходить для створення простих записів, наприклад голосових нагадувань. Але якщо вам потрібні додаткові функції, як-от запис кількох доріжок або редагування записів, краще скористатися програмою стороннього розробника, як-от Audacity.