Як замінити KingRoot на SuperSu – 2024

| | 0 Comments| 8:00 AM
Categories:

Android приваблює багатьох розробників, а також захоплених користувачів технологій завдяки процесу під назвою Rooting. За допомогою нього користувачі можуть отримати дозволи на зміну кореневої папки пам’яті свого телефону та внесення змін у системні файли. Таким чином, можливості безмежні.

Але в наш час багато людей, які не настільки підковані в техніці, приваблюють рутування своїх смартфонів Android. Таким чином, рутування стає дещо основним у світі Android. Це складний процес, і не кожен може рутувати свій телефон.

Щоб полегшити процес рутування, існує багато доступних програм, які безпосередньо рутують ваш телефон Android одним клацанням миші. Найвідомішим додатком для рутингу в один клік є KingRoot. Він підтримує багато брендів і моделей, а процес дуже простий.

  Як почати розмову з Firefox Hello

Єдиним недоліком використання KingRoot є те, що він встановлює власну програму як менеджер дозволів, що не подобається більшості користувачів. Більшість користувачів зневажають його і шукають спосіб замінити на superSu. Ви не можете просто видалити KingRoot, оскільки він встановлений як системна програма.

Отже, якщо ви шукаєте спосіб замінити KingRoot на SuperSu, у нас є надійний спосіб для вас. У цій статті ми надали простий крок за кроком, як замінити KingRoot на SuperSu.

Як замінити KingRoot на SuperSu.

Нижче наведено дуже просте покрокове керівництво щодо того, як замінити KingRoot на superSu. Ретельно дотримуйтеся вказівок і позбудьтеся програми SuperSu.

  8 порад і підказок, які вам потрібно знати

Кроки, щоб замінити KingRoot на SuperSu:

Крок 1. Завантажте наведені нижче файли.

1. Програма емулятора терміналу: Завантажити.

2. Replace_Kinguser_with_SuperSU Zip-файл: Завантажити.

  • Встановіть програму емулятора терміналу під час розпакування. Заархівуйте файл і збережіть папку «MRW» у внутрішній пам’яті вашого пристрою.

Крок 2. Потім відкрийте програму емулятора терміналу та введіть команду su. Тепер пристрій запитає у вас права root. Будь ласка, надайте їм також.

Крок 3. Тепер введіть таку команду: sh /sdcard/mrw/root.sh

Це запустить сценарій і автоматично запустить SuperSu. Якщо цього не сталося, запустіть його вручну, і він почне працювати. Ігноруйте будь-які помилки, які з’являються під час виконання сценарію.

  14 найкращих безкоштовних програм для завантаження відео для iPhone

Тепер ви успішно замінили Kingroot на Supersu на своєму пристрої.

Підсумовуючи, це найуспішніший і найпростіший спосіб замінити KingRoot на SuperSu на вашому рутованому пристрої Android. Якщо вам потрібна допомога, зв’яжіться з нами або напишіть нам у коментарях нижче. Ми сподіваємося, що цей простий посібник також допоможе вам вирішити ваші проблеми.