Як замінити Google Assistant будь-яким додатком на Android [No Root]

Google Assistant — популярна функція Android, яка намагається конкурувати з Siri. Він робить деякі речі, які Siri не може, але йому не вистачає в інших областях. Чудова річ із Google Assistant полягає в тому, що оскільки він працює на Android, ви можете навчити його новим трюкам. Рутований пристрій Android зможе зробити набагато більше, однак, навіть якщо ваш телефон не вкорінений, ви можете замінити Google Assistant будь-яким додатком.

Замініть Google Assistant

Завантажити Assist Mapper з магазину Google Play. Перш ніж ви зможете використовувати цю програму, вам потрібно встановити її як програму за замовчуванням для допомоги та голосового введення. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до налаштувань програми за замовчуванням. Торкніться Assist & Voice input і торкніться програми Assist. У списку встановлених програм, які можуть використовуватися як додаток Assist, виберіть Assist Mapper.

  Найкращі нові функції в Android 11, доступні зараз

Зробивши це, натисніть і утримуйте кнопку «Додому» на телефоні Android. Коли ви торкнетеся його, ви отримаєте довгий список програм і служб, які працюють на вашому телефоні. Вони супроводжуються значком програми, з якої вони походять, тому якщо вам потрібно, наприклад, відкрити YouTube, натиснувши ярлик Google Assist, ви повинні вибрати будь-яку зі служб YouTube у списку. Він встановить YouTube як додаток Google Assist.

Android не перешкоджає програмам перебирати функцію Assist & Voice input. Будь-який додаток, який захоче, може підтримати його. Справа в тому, що не так багато програм. Програми, які не є засобами запуску програм або віртуальними помічниками, не захочуть замінити Google Assist. Користувачам з іншого боку знадобиться швидкий спосіб отримати доступ до програми, і немає кращого способу зробити це, ніж активувати його так само, як ви відкриваєте Google Assist.

  Як завантажити файли в Chrome на Android

Assist Mapper усуває цю прогалину. Він може замінити Assist & Voice input і може перенаправляти користувачів до будь-якої програми на їх вибір, тому, хоча YouTube, можливо, ніколи не захоче підтримувати цю функцію, ця програма все одно дозволить вам замінити Google Assist нею.

Додаток відкривається досить швидко. Ви не помітите, що інший додаток об’єднує з’єднання. Якщо у вас старіший телефон або ваш телефон не має найкращого чи навіть посереднього обладнання, він може працювати повільно, але не повільніше, ніж Google Assist на вашому пристрої. Ви маєте використовувати Android 6.0 або новішої версії, щоб він працював на більшості телефонів. Є кілька пристроїв, які все ще працюють під управлінням Android 6.0.

  Нові функції Firefox 43 для комп’ютера та Android