Як замінити джойстики на Nintendo Switch Joy-Con

| | 0 Comments| 7:19 AM
Categories:

Якщо у вас є комутатор, то, швидше за все, ви будете знайомі з дріфтом Joy-Con. Деякі з нас не можуть не здригнутися, коли чують ці слова, і майже чують, як наші гаманці починають плакати з глибини наших кишень. Насправді це настільки поширена та неприємна дилема, що варто навчитися її вирішувати самостійно.

Заміна ваших власних джойстиків є простим процесом, але це також складно, тому ми задокументували весь процес для вас у цьому посібнику та проведемо вас через кожен крок.

Чому мені потрібно замінити джойстики в моєму Joy-Con?

Компоненти Joy-Con настільки компактні, що вони зношуються набагато швидше, ніж інші контролери. Також немає місця для будь-якого пилу чи сміття, яке з часом може проникнути у ваш контролер.

Коли станеться будь-яке з цих речей, ваш контролер почне дрейфувати. Дрифт виникає, коли ваш джойстик відчуває неправильний ввід і починає рухатися самостійно, майже так, ніби ваша гра грає сама. Але, на жаль, він точно не такий хороший у цьому, як ти.

Коли Joy-Con дрейфує, ви мало що можете зробити, щоб це виправити. Однак є кілька трюків, які ви можете спробувати виправити дрейф Joy-Con на комутаторі Nintendo, перш ніж відкрити його та взяти справу у свої руки. Перше, що ви повинні спробувати, коли помітите дрейф у Joy-Con, це відкалібрувати їх за допомогою інструмента калібрування в меню Switch. Це може допомогти на деякий час, але це скоріше пластир і не вирішує кореня проблеми.

  7 веселих, але професійних біогенераторів [With Examples]

Ви також можете відправити свій Joy-Con на безкоштовний ремонт. Це чудова послуга, але ви не гарантовано отримаєте той самий Joy-Con назад. Отже, якщо ви надішлете обмежену серію пари, є шанс, що ви отримаєте класичний червоно-синій Joy-Con назад. Деякі геймери не готові йти на такий ризик.

Якщо всі перераховані вище методи не допомагають, найкращим варіантом буде навчитися самостійно замінювати несправні джойстики. Однак варто зазначити, що це призведе до втрати гарантії. Але якщо ваша гарантія вже закінчилася, і ви волієте полагодити свою пару приблизно за 10,00 доларів, а не платити 79,99 доларів за новий набір, вам нема чого втрачати.

Що мені потрібно для заміни джойстиків у Nintendo Switch Joy-Con?

Для виконання поставленого завдання вам знадобиться кілька інструментів. Усе це можна придбати окремо або комплектами на таких сайтах, як eBay чи Amazon, лише за пару доларів за штуку.

 • Тристулкова викрутка 1,5 мм.
 • Викрутка з хрестовою головкою 2,0 мм.
 • Пластмасовий інструмент.
 • Пінцет голчастий.
 • Змінний джойстик. Вони універсальні, тож не хвилюйтеся про те, щоб знайти лівий чи правий.

Це не є обов’язковим для заміни, але ви також отримаєте серйозну вигоду від використання невеликого блюдця, щоб зберегти всі ваші ослаблені гвинти.

Як замінити джойстики в Nintendo Switch Joy-Con

Отже, у вас є всі перераховані вище речі, і ви готові зробити свій Joy-Con рятівною операцією, необхідною для усунення жахливого дрейфу Joy-Con. Цей процес відносно простий, але дуже важливо, щоб ви не поспішали з ним. Все всередині вашого Joy-Con надзвичайно делікатне, і останнє, що ви хочете, це зачепити стрічковий кабель або пошкодити пристрій іншим способом.

  Як скасувати подію в Календарі Google

Якщо ви пошкодите щось у своєму Joy-Con, не панікуйте. Ви не зможете відправити його назад до Nintendo для ремонту, але ви можете знайти запасні частини для будь-якого компонента, який ви могли пошкодити, на Amazon або eBay за відносно дешевою ціною.

 • Першим кроком є ​​видалення чотирьох гвинтів на задній панелі Joy-Con. Це можна зробити за допомогою тристулкової викрутки 1,5 мм.
 • Обережно проведіть пластиковим інструментом по зовнішньому шву Joy-Con, доки дві пластикові оболонки не роз’єднаються.
 • Використовуйте пластиковий інструмент, щоб обережно витягнути акумулятор. Це може бути трохи складно, оскільки батарея застрягла липкими виступами, але з часом вона від’єднається. Якщо у вас немає пластикового інструменту, це добре, підійде використання пальця. Просто переконайтеся, що ви не використовуєте нічого металевого, щоб витягнути акумулятор.
 • Від’єднайте батарею, потягнувши за шнур безпосередньо вгору та відклавши його збоку.
 • Відкрутіть три гвинти, що тримають центральну пластину, за допомогою хрестової викрутки 2,0 мм. Вам потрібно лише відкрутити верхній лівий, нижній правий і нижній правий кутові гвинти.
 • Зніміть стрічковий кабель, що тримає центральну пластину, обережно піднявши клапан і витягнувши його.
 • Обережно від’єднайте синій стрічковий кабель біля джойстика.
 • Від’єднайте стрічковий кабель, який проходить у верхній частині джойстика.
 • Візьміть хрестоподібну викрутку 2,0 мм і відкрутіть два гвинти, що тримають джойстик. Обережно ворушіть джойстиком, доки він не звільниться, і відкладіть його вбік.
 • Візьміть свій новий джойстик і поставте його на місце, а потім знову встановіть два гвинти, які ви щойно відкрутили, за допомогою хрестоподібної викрутки 2,0 мм.
 • Почніть знову підключати стрічкові кабелі, взявши голчастий пінцет і обережно вставивши його на місце. Посуньте фіксатори зверху вниз, щоб зафіксувати їх у потрібному положенні.
 • Найскладніший стрічковий кабель для повторного підключення – це кабель для центральної пластини. Поставте тарілку біля Joy-Con і зверніть увагу на легкий вигин стрічкового кабелю. Не намагайтеся боротися з цією кривою або вирівняти її, просто посуньте її назад у тому напрямку, яким вона хоче йти.
 • Встановіть центральну пластину на місце та закрутіть три гвинти на місце за допомогою хрестової викрутки 2,0 мм.
 • Знову підключіть батарею, вирівнявши штекер і натиснувши на нього пластиковим інструментом.
 • Встановіть задню панель і закрутіть чотири гвинти за допомогою тристулкової викрутки 1,5 мм.
 •   Як створити умовні формули в Adobe Acrobat

  Тепер ваш Joy-Con має бути як новенький. Останнім кроком є ​​використання інструмента калібрування джойстика, щоб переконатися, що все працює належним чином. Інструмент калібрування можна знайти в налаштуваннях комутатора. Прокрутіть униз до пункту «Контролери та датчики», натисніть «Калібрувати джойстики» та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб відкалібрувати джойстики.

  Якою б простою була заміна джойстика, часто повторювати процес не ідеально. Обов’язково регулярно чистіть Nintendo Switch і Joy-Con, щоб запобігти накопиченню пилу та збільшити термін служби джойстиків.

  Попрощайтеся з Joy-Con Drift назавжди за допомогою цього посібника

  Виконавши цей посібник кілька разів, ви заміните джойстики лівим, правим і центральним для себе та своїх близьких, які також борються з дрейфом Joy-Con.

  Якщо ви не знайомі з розбиранням електроніки, але якщо у вас є особливо особлива пара Joy-Con і ви не хочете її втрачати, скористайтеся перевагами безкоштовного ремонту від Nintendo, щоб полагодити Joy-Con. , це чудовий спосіб одночасно підвищити свій набір навичок і Joy-Con.