Як замінити батарею AirTag

Замінна батарея у AirTag розрахована на приблизно рік. Але що потрібно зробити, щоб замінити батарею, коли вона розрядиться? Ми проведемо вас через процес, щоб ви могли швидко повернутися до використання.

Заміна батареї AirTag

Немає необхідності турбуватися про те, що акумулятор AirTag розрядиться без вашого відома. Перевірити заряд батареї AirTag легко за допомогою програми Find My на iPhone або iPad.

Яблуко

Ви також отримаєте сповіщення від програми, коли заряд батареї AirTag розрядиться і її потрібно буде замінити.

Ваша AirTag, кришка акумулятора та сама батарея небезпечні для задихання. Тому обов’язково замініть батарею AirTag, коли ви перебуваєте далеко від маленьких дітей.

  18 найкращих аплетів IFTTT для автоматизації вашого життя

Для початку покладіть AirTag білою стороною донизу на рівну поверхню, де буде видно кришку акумулятора з нержавіючої сталі. Натисніть на кришку батарейного відсіку та обертайте її проти годинникової стрілки, доки вона не припинить обертатися. Потім зніміть кришку та акумулятор.

Вам потрібно буде замінити його новою доступною літієвою батарейкою CR2032 3 В. Ці батареї широко доступні в багатьох магазинах та в Інтернеті. Ви можете знайти чотири пакети клітин CR2032 на Amazon, що ідеально підходить, якщо у вас є кілька AirTags.

Брент Діркс/MakeUseOf

Як зазначено в Документ підтримки Apple, деякі батареї CR2032 із гірким покриттям можуть не працювати з AirTags. Тому краще уникати таких, коли шукаєте акумулятор на заміну.

  Чому Uber не приймає мою дебетову картку?

Вставте батарею в AirTag плюсовою стороною до себе. Ви почуєте звуковий сигнал, який підтверджує, що ви правильно вставили батарею в AirTag.

Тепер візьміть кришку акумуляторного відсіку та переконайтеся, що три виступи кришки акумуляторного відсіку збігаються з трьома гніздами на AirTag. Потім поверніть кришку акумулятора за годинниковою стрілкою до упору.

Як бачите, заміна батареї Apple AirTag займає всього одну-дві хвилини. Сподіваємось, ми допомогли вам відновити роботу трекера, щоб ви могли використовувати його для пошуку своїх речей. Тепер, коли ваш трекер оснащено новим акумулятором, дізнайтеся, як зробити свої AirTags більш корисними.