Як заморозити членство в Planet Fitness

Planet Fitness — американська фітнес-мережа, яка налічує понад 2000 клубів і налічує понад 15 мільйонів учасників. Planet Fitness стверджує себе як зону, вільну від суддів, і обіцяє своїм членам дружнє середовище, яке не лякає. Це також заохочує кожного члена ефективно досягати своїх цілей у фітнесі. Однак деякі люди чомусь намагаються заморозити членство в Planet Fitness. Прочитайте всю статтю, щоб дізнатися більше про це, а також про плату за скасування програми Planet Fitness.

Як заморозити членство в Planet Fitness

На жаль, ви не зможете скасувати або заморозити підписку на Planet Fitness онлайн. Перегляньте всю статтю, щоб дізнатися про альтернативні способи заморозити своє членство.

Чи можете ви заморозити своє членство у Planet Fitness? Чи можу я заморозити членство в програмі Planet Fitness?

Так, ви можете заморозити членство в Planet Fitness в будь-який час і з будь-якої причини. Ви можете заморозити членство, надіславши лист із запитом на скасування членства або відвідавши свій фітнес-клуб Planet для особистого скасування.

Що відбувається, коли ви заморожуєте свій обліковий запис Planet Fitness?

Коли ви заморозите членство в Planet Fitness, ваш обліковий запис буде призупинено або призупинено на термін до 3 місяців. Ви можете заморозити своє членство в Planet Fitness на термін до 3 місяців, якщо для цього у вас є відповідні медичні причини. Після відновлення членства у вашому обліковому записі залишиться така ж кількість днів до закінчення терміну членства, як і до заморозки.

  Як прискорити робочий стіл Cinnamon

Де і як отримати доступ до форми скасування фітнесу Planet?

Ви можете отримати доступ до форми скасування Planet Fitness, спершу:

 • Написати лист-запит про скасування вашого членства.

 • Відвідування вашого фітнес-клубу Planet і особисто запит на скасування.

Як призупинити онлайн-членство в Planet Fitness?

Ви не можете призупинити членство в Planet Fitness через будь-який онлайн-режим. Усі клуби Planet Fitness керуються різними індивідуальними власниками. Отже, щоб призупинити ваше членство в Planet Fitness, вам потрібно відвідати місце розташування вашого фітнес-клубу Planet Fitness або надіслати поштовий лист із проханням призупинити членство. Якщо у вас є інші запитання щодо членства, відвідайте сторінку поширених запитань щодо членства в Planet Fitness.

Чому так важко скасувати членство в Planet Fitness?

Важко скасувати членство в Planet Fitness, тому що:

 • Членство не можна скасувати онлайн або за допомогою дзвінка.
 • Щоб отримати форму скасування, вам потрібно відвідати свій фітнес-клуб Planet або надіслати лист із запитом поштою.
 • Planet Fitness потрібен фізичний підпис учасника, який бажає скасувати членство. Отже, важко скасувати членство, якщо ви надсилаєте когось іншого для скасування вашого членства.
 • Крім того, комісія за скасування членства в Planet Fitness становить 58 доларів США, що ускладнює його скасування.

Що таке політика скасування програми Planet Fitness?

У політиці Planet Fitness щодо скасування членства зазначено:

 • Якщо ви хочете скасувати своє щомісячне членство та припинити виставлення рахунків до 17 числа будь-якого місяця, вам потрібно надіслати письмовий лист поштою або відвідати свій клуб. І це потрібно зробити не пізніше 10 числа того ж місяця.
 • Щоб скасувати членство до сплати річного членського внеску, вам необхідно подати форму анулювання не пізніше 25 числа місяця, що передує таким платежем.

Чи стягує Planet Fitness комісію за скасування? Що таке плата за скасування програми Planet Fitness?

Так, Planet Fitness стягує комісію за скасування, якщо ваше місячне членство має мінімальний термін, і ви вирішили скасувати членство до його закінчення. Ви також можете стягнути плату, якщо причини скасування не зазначені у вашій членській угоді. У таких випадках Planet Fitness стягує комісію за скасування або викуп у розмірі 58 доларів США.

Як уникнути плати за скасування програми Planet Fitness?

Є кілька способів уникнути плати за скасування Planet Fitness, наприклад:

 • Ви повинні переконатися, що підписуєте договір про членство без мінімального терміну, коли реєструєтеся на планетному фітнесі.
 • Якщо ви переїжджаєте на нове місце, ви можете надати їм подробиці про те, якщо поблизу немає фітнес-клубу Planet.
 • Якщо ви були учасником більше року, плата за скасування автоматично знімається.

Чи можете ви скасувати абонемент Planet Fitness Gym через місяць?

Так, ви можете скасувати абонемент у спортзал Planet Fitness через місяць. Але не забудьте надіслати письмове сповіщення до свого домашнього клубу до 10 числа місяця, щоб продовжити платіжний цикл.

Чи можу я заморозити підписку Fitness First?

Так, ви можете заморозити своє членство у Fitness First за медичними причинами, або якщо ви перебуваєте за кордоном або перебуваєте на роботі. Щоб заморозити ваше членство у Fitness First, не забудьте заздалегідь надіслати письмове повідомлення. Однак з вас буде стягнуто плату за заморожування.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як заморозити членство у планетному фітнесі. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як поміняти місцями значення між клітинками, рядками або стовпцями в MS Excel