Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone

Find My iPhone — це програма, яка дає змогу знаходити місцезнаходження вашого iPhone та інших підключених пристроїв на карті. Він також створює звуковий ефект, щоб зробити пристрій доступним для пошуку. Усі люди, які мають доступ до місцезнаходження один одного, можуть бачити та відстежувати один одного за допомогою цієї програми. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як заморозити місцезнаходження в Find My iPhone. Крім того, ви знайдете детальні відповіді на відповідні запитання, наприклад, як призупинити ваше місцезнаходження та підробити своє місцезнаходження в додатку.

Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone

Перш ніж ми надамо рішення, необхідно знати, що Apple об’єднала Find My Friends і Find My iPhone в одну програму, а саме Find My, починаючи з версії iOS13. Розташування, яке відображається в програмі, безпосередньо впливає на розташування як для «Знайти друзів», так і для «Знайти мій iPhone». Давайте тепер перейдемо до кроків, які демонструють, як заморозити або призупинити місцезнаходження в Find My iPhone.

Чи є спосіб заморозити місцезнаходження вашого iPhone?

Так, можна заморозити місцезнаходження вашого iPhone. Є кілька способів зробити це:

  • Після вимкнення ваших служб визначення місцезнаходження програма Find My iPhone відображає останнє місцезнаходження перед вимкненням служби визначення місцезнаходження.
  • Увімкніть режим польоту.
  • Вимкніть надсилання мого місцезнаходження в налаштуваннях iPhone.
  Файли iCloud не завантажуються на iPhone та iPad? 10 порад, як вирішити цю проблему!

Читайте далі, щоб дізнатися, як заморозити або призупинити своє місцезнаходження на вашому iPhone.

Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone?

Якщо ви конкретно шукаєте спосіб заморозити своє місцезнаходження в Find My iPhone, ми згадали нижче кілька простих для розуміння методів, за допомогою яких ви можете зробити те саме:

A. Увімкніть режим польоту

1. Проведіть вгору/вниз головного екрана iPhone, щоб відкрити Центр керування.

2. Увімкніть піктограму режиму польоту, як показано нижче.

B. Вимкніть «Поділитися моїм місцезнаходженням».

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Торкніться свого Apple ID.

3. Натисніть опцію «Знайти».

4. Вимкніть параметр «Поділитися моїм розташуванням», як показано.

C. Вимкніть служби визначення місцезнаходження

1. Запустіть програму Налаштування.

2. Натисніть Конфіденційність.

3. Торкніться опції Служби визначення місцезнаходження.

4. Натисніть «Служби визначення місцезнаходження», щоб вимкнути перемикач.

Вимкнення служб локації вимикає дозволи на місцезнаходження програми «Знайти iPhone». Таким чином, він заморожує ваше місцезнаходження.

Чи можете ви призупинити своє місцезнаходження в додатку Find My?

Так, ви можете призупинити ваше місцезнаходження, щоб заморозити місцезнаходження в Find My iPhone. Коли ви вимикаєте служби визначення місцезнаходження, програма «Знайти мій iPhone» відображає ваше місцезнаходження з моменту останнього ввімкнення служб визначення місцезнаходження.

  Поширюється нова фішингова афера з Документами Google

Як заморозити своє місцезнаходження на Find My iPhone без їх відома?

Ви можете заморозити своє місцезнаходження, припинивши надсилати своє місцезнаходження за допомогою програми Find My. Ви можете зробити це через налаштування iPhone за допомогою наступних кроків:

1. Відкрийте програму Налаштування.

2. Торкніться свого Apple ID.

3. Натисніть «Знайти» > «Поділитися моїм розташуванням», щоб вимкнути обмін даними про місцезнаходження в програмі «Знайти».

Як призупинити моє місцезнаходження в службі «Знайти друзів»? Як заморозити місцезнаходження в програмі «Знайти моїх друзів»?

Батьки втручаються у ваші плани та порушують ваше приватне життя? Незважаючи на те, що це для вашого благополуччя, ви все одно можете забажати та жадати усамітнення. Отже, ми готові допомогти вам. Ви можете призупинити або заморозити своє місцезнаходження в додатку Find My, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Find My на пристрої iOS.

2. Натисніть на Люди вкладку з нижнього лівого кута.

3. Торкніться потрібного місця зі списку. Ви відразу знайдете поточне місцезнаходження цієї особи.

4. Торкніться опції «Припинити надсилати моє місцезнаходження».

Як заморозити місцезнаходження в iMessage?

Apple дозволяє ділитися інформацією про місцезнаходження в додатку Messages, подібно до функції обміну місцезнаходженням у Whatsapp. Ви можете заморозити місцезнаходження iMessages, виконавши наступні кроки:

  Що робити, якщо мій Mac постійно перезавантажується? 10 порад, як вирішити проблему

1. Відкрийте програму «Повідомлення».

2. Торкніться потрібної розмови, з якою ви не хочете ділитися своїм місцезнаходженням.

3. Торкніться піктограми профілю, як показано нижче.

4. Нарешті, натисніть «Зупинити обмін моїм місцезнаходженням».

Чи можете ви підробити своє місцезнаходження в Find My iPhone?

Ні, ви не можете підробити своє місцезнаходження в Find My iPhone. Однак ви можете використовувати непрямі методи, такі як інструменти сторонніх розробників. Але немає якогось певного рішення, яке б підходило всім. Більшість доступних опцій вимагає сплати плати за надання послуг. Прочитайте наші посібники про те, як підробити своє місцезнаходження на Life360 (iPhone та Android), щоб дізнатися, як успішно підробити своє місцезнаходження.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як заморозити місцезнаходження на «Знайти мій iPhone» з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.