Як замовити Uber зі свого комп’ютера [Chrome]

| | 0 Comments| 3:20 AM
Categories:

Uber — це додаток для смартфонів. Він не має веб-інтерфейсу і працює через ваш номер телефону. Це пов’язано з бізнес-моделью додатка, оскільки це служба поїздок. Більшість людей потребують таксі в дорозі, і найпростіший спосіб отримати це за допомогою телефону. Uber був би набагато менш ефективним, якби людям потрібно було сидіти за настільними комп’ютерами, щоб просто замовити таксі. Тим не менш, неможливо уявити, що вам захочеться або потрібно замовити Uber зі свого комп’ютера. Оскільки для Uber немає веб-інтерфейсу, вам доведеться обійтися UberChrome. Це розширення Chrome, яке дозволяє замовляти Uber зі свого комп’ютера. Вам не потрібно сплачувати жодних додаткових зборів, і ви замовляєте через власний обліковий запис Uber.

  Як вимкнути "Збери з того місця, де зупинився" в Microsoft Office

UberChrome це розширення з відкритим вихідним кодом, тому, якщо у вас є якісь сумніви щодо доступу до ваших даних, зокрема до вашої платіжної інформації, ви можете перевірте код на Github.

Замовте Uber зі свого комп’ютера

Встановіть розширення UberChrome і перейдіть на будь-який веб-сайт. Розширення не працюватиме на сторінці нової вкладки. Багато розширень Chrome не працюють на сторінці нової вкладки, оскільки вона вважається сторінкою Chrome.

Натисніть піктограму Автомобіль, яку розширення додає біля рядка URL. Увійдіть за допомогою свого номера телефону та введіть пароль, коли буде запропоновано. Вам не потрібно буде проходити автентифікацію за допомогою коду, надісланого на ваш номер телефону. Це просто процедура входу, і розширення передбачає, що у вас уже є обліковий запис Uber.

  Як побачити, які пристрої використовують ваш обліковий запис Amazon Video

Щойно ви ввійдете в систему, розширення запитає доступ до вашого місцезнаходження. Ви можете надати йому доступ або вручну ввести свою адресу під час замовлення Uber. Ми повинні попередити вас, що введення адреси вручну може призвести до встановлення менш точного пункту отримання.

Введіть адресу отримання та видачі. Розширення покаже вам, які автомобілі доступні та яка орієнтовна вартість проїзду. Натисніть кнопку запиту, і ваша поїздка буде заброньована. Ви отримаєте оцінку того, як далеко знаходиться найближчий автомобіль і скільки часу він займе, щоб приїхати. Ціна на вашу поїздку може бути підвищеною, але ви не будете про це повідомляти в розширенні.

Обмеження

Єдине обмеження розширення полягає в тому, що ви не будете знати, коли діятиме різке ціноутворення. Щодо решти, то розширення точно повторює функціональність додатків Uber. Спливаюче вікно розширення не закривається і не закривається, коли ви натискаєте піктограму розширення біля рядка URL. Ви повинні закрити вкладку, щоб позбутися від неї. Він просто згортається вбік, але все ще видно. Це ні в якому разі не є незаконним і не суперечить умовам обслуговування Uber. Захід компанії з обміну поїздками дає змогу забронювати Uber з Google Maps.

  Як Інтернет вбив День сміху (і чому його потрібно зупинити)