Як замовити поїздку Uber заздалегідь за допомогою функції резервування Uber

| | 0 Comments| 3:39 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Скористайтеся функцією резервування Uber, щоб замовити поїздку заздалегідь і бути спокійним, знаючи, що ваша поїздка забезпечена на певний час і місце.
 • Ця функція доступна як у версіях додатка Uber для iOS, так і для Android, і кроки, щоб замовити поїздку заздалегідь, однакові.
 • Бронювання поїздки Uber заздалегідь позбавляє вас від стресу через те, що ви не можете знайти поїздку, коли вона вам потрібна, дозволяє планувати поїздки на 90 днів вперед і пропонує спеціальні функції для зустрічі та висадки в аеропорту.

Ви коли-небудь хотіли замовити поїздку заздалегідь, щоб уникнути стресу через те, що ви не можете знайти поїздку, коли вона вам справді потрібна? Функція резервування Uber дозволяє зробити це за лічені секунди.

Використання Uber для бронювання поїздки означає, що ви будете спокійні, знаючи, що ваша поїздка заброньована в певному місці на певний час. Тут ми покажемо вам, як користуватися цією зручною функцією в додатку Uber.

Як завчасно замовити поїздку в додатку Uber

Функція Uber Reserve стане порятунком, коли ви хвилюєтеся, що ваш водій Uber не прибуде вчасно на важливу зустріч або не прибуде, коли ваш рейс затримується. Кроки, які вам потрібно виконати, ідентичні для версії програми Uber для iOS і Android.

  Як від’єднати обліковий запис Nintendo від Switch

Завантажити: Uber для Android | iOS (безкоштовно)

Дотримуйтесь цих простих інструкцій, щоб замовити поїздку Uber заздалегідь:

 • Відкрийте програму Uber, у нижньому меню перейдіть до «Сервіси» та натисніть «Забронювати» > «Забронювати поїздку». Крім того, ви можете натиснути Зараз на головній вкладці, щоб забронювати поїздку.
 • Введіть деталі подорожі, зокрема місце посадки, пункт призначення, дату та час. Ви можете ввести адресу або встановити місце розташування на карті. Крім того, ви можете налаштувати час посадки залежно від того, коли ви хочете, щоб вас висадили.
 • Торкніться «Далі», щоб замовити поїздку Uber, як зазвичай. Ви отримаєте карту, на якій буде показано вибраний маршрут разом із різними типами та варіантами поїздок Uber.
 • Останнє, що вам потрібно зробити, це натиснути «Забронювати Uber».
 •   Керуйте своїми паролями та спрощуйте безпеку за допомогою Dashlane

  Що робити, якщо ви замовляєте трансфер або висадку з аеропорту Uber заздалегідь?

  Щоб забезпечити безперебійну роботу в аеропорту, Uber пропонує кілька чудових функцій, якщо ви бронюєте поїздку до або з аеропорту.

  Все, що вам потрібно зробити, це ввести, якою авіакомпанією ви летите, якщо вас висадять, або ввести номер рейсу, якщо вас заберуть з аеропорту.

  Uber використовує номер вашого рейсу, щоб контролювати та відстежувати ваш рейс, тож програма коригуватиме час посадки, якщо ваш рейс затримується або прибуває раніше. Крім того, ваш водій чекатиме вас до години після того, як ви приземлитеся в аеропорту.

  Переваги бронювання поїздки Uber заздалегідь

  Немає нічого гіршого, ніж надіслати запит на поїздку Uber і отримати сповіщення про відсутність вільних автомобілів. Це особливо жахливо, коли ви поспішаєте або чекаєте в аеропорту. Отже, одна з найбільших переваг бронювання поїздки Uber полягає в тому, що вам ніколи не доведеться хвилюватися про те, чи вас заберуть вчасно, або чи є водії в цьому районі.

  Ще один аспект, який гарантує, що ви не будете нервувати щодо поїздки Uber, це те, що ви можете зручно запланувати свою поїздку до 90 днів наперед. Ви навіть можете скасувати бронювання за годину до поїздки, якщо щось раптом трапиться.

    Як додати розгалужені або вкладені запитання в Google Forms

  Можливо, найвидатнішою перевагою використання Uber для завчасного замовлення поїздки є те, що подорож до аеропорту та з аеропорту звільняє від стресу. Тепер вам більше не потрібно залишати рейс і сподіватися на надійну та доступну поїздку в незнайомому місці. Незважаючи на це, завжди пам’ятайте про конкретні стратегії безпеки під час поїздки в Uber.

  Переконайтеся, що ваша поїздка Uber готова

  Якщо ви хочете, щоб ваш день пройшов якомога без хаосу, вам слід скористатися функцією Uber Reserve. Водій Uber завжди чекатиме на вас, і вам не доведеться замовляти поїздку в останню хвилину. Все, що потрібно, це кілька простих кроків, щоб забронювати, підтвердити та насолодитися поїздкою.

  Отже, незалежно від того, чи потрібно вам забронювати місце для наступної відрядження чи просто запланувати важливу зустріч із друзями, функція Uber Reserve стане порятунком.