Як замовити групову поїздку за допомогою програми Uber

Ключові висновки

 • Замовте групову поїздку до трьох друзів на Uber, щоб заощадити гроші та розділити вартість проїзду. Усі пасажири повинні їхати до одного пункту призначення.
 • Щоб замовити групову поїздку, відкрийте програму Uber, перейдіть на вкладку «Послуги», виберіть «Групова поїздка», додайте місця посадки та висадки, запросіть друзів і підтвердьте маршрут.
 • Ви як організатор групової поїздки контролюєте маршрут, пасажирів і тип транспортного засобу. Групові поїздки є економічно ефективними та допомагають зменшити затори на дорозі.

Хоча багато людей знають Uber як звичайну службу замовлення поїздок для поодинці, чи знаєте ви, що ви також можете використовувати Uber, щоб замовити групову поїздку з трьома друзями?

Це правда; Ви можете використовувати Uber як службу спільного використання автомобілів, а потім розділити вартість проїзду з іншими пасажирами. Тим не менш, групові поїздки Uber працюють, лише якщо ви та всі інші пасажири плануєте подорожувати в той самий пункт призначення. Ви можете дізнатися все про цю функцію нижче.

Як замовити групову поїздку з Uber

Є багато сценаріїв, коли групова поїздка може бути корисною. Можливо, ви хочете заощадити на бензині, влаштувати груповий похід за покупками з друзями або приїхати на робочий захід разом з колегами. Якою б не була ситуація, читайте далі, щоб дізнатися, як замовити групову поїздку за допомогою програми Uber.

 • Відкрийте програму Uber на своєму смартфоні та перейдіть на вкладку «Сервіси» в нижньому меню.
 • Виберіть Group Ride і натисніть Get Started на наступному екрані.
 • По-перше, вам потрібно додати місце отримання. Це можна зробити, вказавши місцезнаходження на карті або використовуючи ваше поточне місцезнаходження чи збережені місця.
 • Далі додайте кінцевий пункт призначення або місце висадки.
 • Нарешті торкніться «Запросити людей», щоб отримати посилання, яким ви можете поділитися з друзями, щоб приєднатися до групової поїздки. Пам’ятайте, що вам слід запросити максимум трьох інших людей.
 • Переконайтеся, що кожен пасажир додає місце посадки або адресу до маршруту.
 • Коли всі приєднаються до групової поїздки, ви та інші пасажири зможете побачити огляд маршруту.
 • Звідти торкніться «Підтвердити маршрут», щоб переглянути карту, перевірити загальний маршрут і переглянути різні типи та варіанти поїздок Uber.
 • Важливо зазначити, що особа, яка організувала групову поїздку, має повноваження коригувати групову поїздку різними способами, які інші пасажири не можуть.

  Наприклад, якщо ви є організатором, ви можете налаштувати весь порядок маршруту, додавати та вилучати пасажирів із поїздки, а також змінювати місця їх посадки. Інші пасажири матимуть лише огляд групової поїздки та можливість вилучитися. Крім того, як організатор групових поїздок ви можете вибрати тип транспортного засобу та розпочати поїздку в додатку Uber.

  Переваги групових поїздок Uber

  Групові поїздки Uber мають кілька вражаючих переваг. По-перше, подорож у групі означає, що ви можете заощадити гроші, розділивши тариф, що зробить це більш доступним варіантом. Крім того, це економічно порівняно з тим, щоб взяти власний автомобіль і їхати самостійно.

  Замовлення групової поїздки Uber також є екологічнішим варіантом. Ви фактично зменшуєте кількість транспортних засобів на дорозі, що може допомогти зменшити затори на дорозі та покращити транспортний потік.

  Крім того, Uber є одним із найкращих додатків для відпочинку без стресу. По суті, ви можете використовувати групові поїздки Uber, щоб їздити з місцевими друзями та зустрічатися з місцевими друзями, а не подорожувати поодинці.

  Подорожуйте з друзями за допомогою програми Uber

  Завдяки додатку Uber і його вражаючим функціям тепер простіше, ніж будь-коли, відправитися в спільний пункт призначення з групою друзів і прибути разом. А це також означає економію часу та грошей.

  Але окрім очевидних фінансових переваг, замовлення групової поїздки Uber обов’язково зробить ваше життя набагато простішим і зручнішим. Досить виконати кілька простих кроків, і ви будете здивовані тим, як просто замовити групову поїздку.