techukraine.net techukraine.net Як залучити найкращі таланти та залучити працівників

Як залучити найкращі таланти та залучити працівників

| | 0 Comments| 2:49 AM
Categories:

Ціннісна пропозиція працівника (EVP) — це концепція, яку роботодавець використовує для залучення та утримання висококваліфікованих працівників, яких вони бажають.

Використовуючи ціннісну пропозицію для співробітників, компанія надає такі компоненти, як зарплата, пільги, винагороди, баланс між роботою та особистим життям або розвиток кар’єри в обмін на навички, досвід і відданість співробітників. Ця програма також відома як брендинг співробітників, коли компанія намагається продати себе талантам в епоху конкуренції.

Значення EVP має включати всі переваги, які працівник очікує від організації, щоб відчувати організацію як найкраще місце для роботи. Це залучає в компанію потрібних талантів. Це призводить до щасливішої, більш відданої та продуктивнішої робочої сили.

Виконавчий віце-президент має бути унікальним, релевантним і привабливим, щоб відігравати важливу роль у залученні, залученні й утриманні талантів.

Важливість EVP

На цьому конкурентному ринку праці утримання стало більш важливим, ніж наймання. Збереження цінності співробітників збільшує шанси втримати поточних співробітників і залучити найкращих талантів, оскільки це частина брендингу співробітників. Заміна талантів коштує дорого та займає багато часу, тому організації можуть утримувати своїх кваліфікованих працівників, надаючи їм певні мотиваційні переваги.

 • Хороший EVP підвищує задоволеність працівників, оскільки вони почуваються комфортніше під час роботи. Продуктивність компанії залежить від того, наскільки задоволені її співробітники, оскільки вони в кінцевому рахунку відкривають двері до успіху для компанії.
 • Правильний виконавчий віце-президент показує, що поточний працюючий співробітник добре підходить для цієї посади, і ця роль виглядає для нього більш привабливою.
 • Організація підвищує цінність свого бренду завдяки хорошому EVP і може отримати бажаних і кваліфікованих кандидатів у майбутньому.

Важливість EVP на сучасному робочому місці

У наш час кандидати шукають цілеспрямовані організації, де вони можуть отримати баланс між роботою та особистим життям, грошові виплати чи кар’єрні переваги.

Компанії можуть зробити позитивний внесок у громади через EVP та відповідати зростаючим очікуванням кандидатів, оскільки організації знають про менталітет кандидатів, оскільки вони радше перейдуть до наступної організації, яка запропонує їм найкращого EVP, ніж чекатимуть підвищення.

Компанії повинні відповідати зростаючим очікуванням співробітників, включаючи психічне здоров’я та благополуччя, стійкість і середовище організації.

Чому EVP важливий?

Employee Value Proposition — це маркетингова стратегія, яка залучає кваліфікованих співробітників, просуває організацію та завойовує довіру клієнтів. Це може включати вищу зарплату, ніж у конкурентів, або привабливі пільги та переваги. Причини цієї стратегії:

Залучайте таланти: однією з переваг EVP є залучення гідних працівників і утримання найкращих. Навички мають значення, які допомагають у досягненні мети організації. Для кожної робочої посади має бути привабливий EVP, якого кандидати хочуть від організації.

Покращуйте бренди компанії: добре структурована пропозиція цінності для співробітників підвищує цінність компанії, роблячи організацію бажаним робочим місцем. Співробітники відчувають мотивацію під час роботи, а майбутні співробітники отримують захоплення від роботи, підвищуючи продуктивність бізнесу.

  Як закріпити або приховати стовпці та рядки в Google Таблицях

Підвищує прозорість: коли організації прозорі та відкриті щодо того, чого вони хочуть від працівників і що вони дадуть в обмін на свої навички, це створює довіру між ними. Таким чином, працівники залишаються чесними протягом усього життя і докладають максимум зусиль для досягнення своїх цілей.

Основні компоненти EVP

Елементи ціннісної пропозиції для працівників включають переваги, окрім зарплати, які підтримують мотивацію працівників. Коли працівники отримують винагороду за свої навички, вони відчувають своє суттєве існування та хочуть залишитися в організації.

#1. Нагороди

Фінансові винагороди, компенсації або пільги є інвестицією для організації. Це перший елемент EVVP, який компанія надає співробітникам в обмін на їхні навички, зусилля та знання. Справедлива винагорода на стандартному ринку робить організацію кращою за конкурентів і залучає кваліфікованих і талановитих працівників.

Матеріальні винагороди, такі як заробітна плата, премії, комісійні, пільги, робочі інструменти, поїздки та деякі інші переваги, окрім зарплати, повинні бути включені до цього компонента, який забезпечує співвідношення ціни та якості та справедливо винагороджує Працівників на основі виконаної роботи.

Працівник очікує акції, премії та надбавки як винагороду, не пов’язану з оплатою або мінімальною продуктивністю.

#2. Розвиток кар’єри

Зростання всередині організації, яке відрізняє вас від інших компаній, включає навчання, сертифіковані курси, можливості змінювати команди для вивчення нових навичок, можливості працювати за кордоном і можливості просування по службі.

Співробітники хочуть бути впевненими, що їх робочі місця безпечні та мають гарні можливості для росту та розвитку: стабільність кар’єри, можливості для розвитку співробітників та ініціативи щодо навчання.

Програми навчання та розвитку можуть допомогти співробітникам набути нових навичок, залишатися залученими та покращити свою продуктивність. Цей крок гарантує безпечну кар’єру працівника в організації, де вони можуть отримувати нові навички та розвиватися. З точки зору працівника, вони відчуватимуть, що можуть вчитися та заробляти.

#3. Культура компанії

Позитивна культура та середовище компанії приваблюють нові таланти та утримують старих, оскільки це ядро ​​будь-якої організації. Співробітники відчувають мотивацію, коли члени компанії працюють над спільною метою.

Компанія може пропонувати відмінну зарплату, компенсацію чи інші фінансові переваги, але токсичне робоче середовище впливає на роботу співробітників. Якщо робоче середовище не цінує благополуччя працівника, працівники можуть вигоріти та страждати від фізичних, психічних і психологічних проблем.

Компанії повинні розробити належну та гнучку політику, яка має включати співпрацю та спілкування, узгодження цілей та позитивні стосунки між працівниками на всіх рівнях.

#4. Баланс між роботою та особистим життям

Робоче місце є другим домом для співробітників, адже вони проводять у компанії половину свого часу. Отже, компанія повинна створити баланс між роботою та домом.

Оплачувані відпустки, відпустки, варіанти гнучкого робочого часу, пенсійні плани та можливість працювати вдома та дистанційно збільшувати зайнятість вашої організації. У наш час більшість людей звільняються з роботи через велике навантаження або не хочуть щодня ходити в офіс.

  8 найкращих інтерактивних програм для створення хронології [Free & Paid]

Таким чином, організації можуть спланувати графік для цієї мети, де вони зможуть керувати дистанційною та офісною роботою. Це підвищить продуктивність компанії. Великі робочі навантаження не вирішують миттєвого успіху, оскільки вони тиснуть на працівників, що призводить до звільнення з роботи. Тому організації повинні знати про цей елемент і підтримувати здоровий баланс між роботою та особистим життям для співробітників.

#5. Задоволення від роботи

Усі компоненти EVP приводять до одного висновку: задоволеність роботою. Деякі люди часто змінюють роботу і шукають нове місце роботи. За цим може бути будь-яка причина, як-от відсутність винагороди, відсутність балансу між роботою та особистим життям, погана корпоративна культура тощо.

Організації повинні подбати про це, оскільки вони повинні витрачати час на створення найкращої культури співробітників. Утримати співробітника завжди складніше, ніж найняти нового кандидата.

Таким чином, організації можуть організовувати опитування, щоб дізнатися, що співробітники думають про компанію. Вони також можуть організовувати заходи чи культурні заходи, зменшуючи навантаження на працівників.

Приклади EVP

#1. Canva

Canva це інструмент, заснований на графічному дизайні, який пропонує своїм співробітникам унікальні переваги, як-от сніданок і обід, приготовані власними кухарями, безкоштовне членство в спортзалі та бюджет на переїзд. Тут також є багато можливостей для роботи, де кожен працівник виконує свою місію. Завдяки цьому співробітники відчувають мотивацію та залучення до середовища компанії.

#2. Yelp

Yelp пропонує своїм працівникам 5 стартових можливостей, зберігаючи їх здоров’я, заможність і мудрість. Їх EVP включає все, про що можуть мріяти співробітники, від найкращих медичних послуг до субсидій на спортзал і необмежених перекусів. Вони вірять у те, що потрібно забезпечити своїх співробітників усіма ресурсами, які їм потрібні, щоб бути щасливими та успішними.

#3. Shopify

Відомо, що канадська компанія електронної комерції Shopify пропонує чудові EVP. Вони надають пільги та переваги, персоналізовані відповідно до потреб і вимог кожного працівника. Компанія допомагає співробітникам і членам їхніх сімей оздоровчими продуктами, харчуванням, збільшенням бюджету тощо. Їхня головна цінність — особистісний розвиток їхніх співробітників, що є однією з причин їхнього успіху.

Як підготувати найпривабливішого EVP

Оскільки EVP визначає бренд і бачення організації, компанія повинна розробити найкращу стратегію для створення свого EVP. Менеджери зобов’язані підготувати унікальний EVP, який відрізняє організацію від інших.

Ось кроки для підготовки найкращого EVP:

#1. Оцініть те, що ви зараз пропонуєте

Процес EVP починається з того, що ви зараз пропонуєте або чого в ньому не вистачає. Компанії повинні чітко уявляти своє бачення та брендинг. Складіть список компонентів EVP і знайдіть, де вам не вистачає в інших. Кожна організація має різні EVP на основі ринкових стандартів. Отже, переконайтеся, що EVP вашої компанії має бути більшим, ніж у ваших конкурентів.

#2. Збирайте відгуки співробітників

Проходьте опитування або співбесіди зі своїми співробітниками, як нинішніми, так і колишніми. Відгуки попередніх співробітників можуть допомогти вам краще зрозуміти помилки, яких допустила компанія. Ви можете знати про те, що можете запропонувати, щоб вони залишилися. Зберіть опитування від поточних співробітників компанії, яке включає такі питання, як:

 • Чому вам подобається працювати в цій компанії?
 • Що спонукає вас на роботі більше спілкуватися з колегами?
 • Які покращення ви б хотіли бачити зараз чи в майбутньому?
 • Яке найважливіше рішення ви очікуєте від нас?
  Як переглянути приховані публікації на Reddit

#3. Визначте свого EVP

Визначте, чому ваша організація краща за інші, включаючи хорошу зарплату, розвиток кар’єри та надбавки. Для кожного рівня працівника має бути своя пропозиція, яка приваблює кваліфікованих працівників.

 • Для працівника, який нещодавно закінчив навчання, кар’єрний ріст, веселе офісне середовище, позитивний досвід роботи та пільги – ось деякі переваги, на які вони очікують.
 • З іншого боку, професійний і досвідчений працівник хоче стабільної кар’єри, допомоги по догляду за дітьми та балансу між роботою та особистим життям.

#4. Напишіть свого EVP

Коли ви виявите, що ваш EVP відрізняється від ваших конкурентів і є найкращим на ринку, ви повинні написати цю заяву, але переконайтеся, що EVP є унікальним, чітким і надихаючим. Це єдиний спосіб залучити найкращі таланти. Заява EVP повинна містити те, що ви пропонуєте у своїй компанії та чого очікуєте від співробітників.

#5. Просувайте свого EVP через канали

EVP стає корисним, коли досягає цільової аудиторії. Отже, використовуйте внутрішні та зовнішні способи комунікації для просування свого EVP. Блоги компанії, інформаційні бюлетені, електронна пошта та інструменти внутрішньої комунікації – це способи охопити співробітників; однак особисте спілкування набагато краще. Поінформованість про соціальні мережі є найкращим методом просування, оскільки він створює прямий вплив на співробітників.

#6. Перегляньте результат

Це останній крок для кожного процесу, який переглядає результати.

 • Більше залучення дописів, пов’язаних з роботою, у соціальних мережах
 • Збільшення кількості заявок на прийом на роботу
 • Збільшення відгуків співробітників

Окрім цього, слідкуйте за EVP раз на рік, щоб переконатися, що він потребує змін чи все йде добре.

Висновок

Співробітники є активом організації, і для зростання організації необхідно залучати й утримувати найкращих працівників. Коли компанія інвестує в забезпечення найкращого EVP, вона отримує натомість продуктивність.

Ця стратегія є магнітом для ідеальних талантів, що призводить до покращення фінансових показників і збільшення залучення, високої привабливості та утримання.

Правильна підбірка кадрів у резерв кадрів, відпочинок робочої сили, надійна організація з бажаними кандидатами та кращі цілі підбору персоналу є деякими суттєвими перевагами переконливої ​​пропозиції для працівників.

Ви також можете дослідити найкращі платформи досвіду співробітників для позитивного робочого середовища.