Як залишити відгук про гру в Steam

| | 0 Comments| 5:15 AM
Categories:

Кожен геймер на комп’ютері знає, що Steam – це те місце, куди можна знайти будь-які цифрові ігри. Платформа Valve пропонує широкий вибір відеоігор, розпродажів, DLC, модифікацій, спільнот і навіть підтримку багатокористувацьких ігор, це лише кілька основних моментів.

Але Steam також став голосом для мас, місцем, де публіка може використовувати для обміну думками про гру. Ви можете бути частиною цього голосу, критикуючи свої ігри в Steam. І ми покажемо вам, як саме це зробити тут.

Крок 1: увійдіть у Steam і знайдіть гру у своїй бібліотеці

Перш ніж ви зможете написати відгук про гру в Steam, ви повинні бути власником гри. Ви можете купити ігри, увійшовши через Веб-сайт Steam або встановіть Steam на свій комп’ютер і запустіть настільну програму.

Ось що потрібно зробити:

 • Увійдіть у Steam (на веб-сайті або в додатку).
 • Веб-сайт: наведіть курсор на своє ім’я користувача у верхньому меню та виберіть «Ігри» зі спадного меню.
 • Додаток: у верхньому меню виберіть «Бібліотека». Ви знайдете всі свої ігри в меню зліва.
 • Веб-сайт: натисніть Усі ігри, щоб переглянути всі свої ігри.
 •   Як отримати спеціальний курсор для Google Chrome techukraine.net

  Перейшовши на цю сторінку, ви зможете швидко переглянути гру, яку хочете переглянути. Якщо ви збиралися купити гру, щоб переглянути її, ви можете ознайомитися з нашим довідником із порадами, щоб отримати найкращі пропозиції на ігри Steam, щоб зробити їх менш дорогими. Виконайте наступний крок, щойно будете готові.

  Ви не можете залишити відгуки про ігри через мобільний додаток Steam.

  Крок 2: відкрийте сторінку бібліотеки гри, а потім сторінку магазину

  Ви не можете залишати відгуки у своїй бібліотеці; ви повинні спочатку отримати доступ до сторінки магазину гри.

  Якщо ви користуєтеся програмою для комп’ютера, вам слід зробити ось що:

 • Виберіть у своїй бібліотеці гру, яку хочете переглянути. Відкриється сторінка вашої бібліотеки, де буде показано особисту статистику гри.
 • Натисніть сторінку магазину під зображенням і назвою гри.
 • Якщо ви використовуєте веб-версію Steam, все, що вам потрібно зробити, це клацнути назву гри в меню, і ви автоматично перейдете на сторінку магазину гри.

  Крок 3: Залиште відгук у розділі «Написати відгук».

  Перейшовши на сторінку магазину, вам потрібно лише трохи прокрутити вниз, щоб побачити розділ «Написати відгук». Це прямокутне текстове поле, у якому можна вводити текст.

    Остаточний список інструментів DevOps

  Якщо ви бажаєте відформатувати свій текст, наприклад, додати заголовок, жирний шрифт або курсив, клацніть довідку щодо форматування в нижньому правому куті поля введення, щоб дізнатися, як це зробити.

  Ось додаткові примітки:

  • Ви можете вибрати Видимість, щоб зробити свою публікацію загальнодоступною або лише для друзів.
  • Виберіть «Мова», щоб вибрати тег мови, який ви хочете додати до свого відгуку.
  • Ви можете перемкнути параметр «Дозволити коментарі», щоб дозволити людям додавати свої відповіді до вашого відгуку.
  • Увімкніть або вимкніть цей прапорець, якщо ви отримали продукт безкоштовно, залежно від того, чи отримали ви його безкоштовно. Важливо, щоб читачі знали, що вам могли заплатити за рецензію, а ви не зробили фінансових інвестицій у гру.

  Закінчивши, виберіть Так або Ні для поля Ви рекомендуєте цю гру? і натисніть Опублікувати відгук.

  Як переглянути, відредагувати та видалити свій огляд Steam

  Щойно ваш відгук буде опубліковано, ви можете повернутися до нього, щоб відредагувати його. Все, що вам потрібно зробити, це повернутися на сторінку магазину гри та прокрутити туди, де раніше було вікно огляду. Ви помітите, що зараз на ньому написано Переглянути свій відгук.

  Якщо натиснути її, відкриється розділ, де ви зможете переглянути свій відгук і коментарі до нього. Праворуч є вкладка, де ви можете редагувати відгук, видаляти його, перемикати коментарі та змінювати параметри видимості та мови.

    Як приєднатися до товариства Менса з високим IQ: посібник

  Хоча ви не можете залишити відгук у мобільній програмі Steam, ви можете переглянути свої відгуки в ній, перейшовши в Меню > Бібліотека > [Game] > Мій ігровий вміст > Мій огляд.

  Додаткова інформація щодо оглядів Steam

  Це ще не все; є ще деякі речі про огляди Steam, які ви повинні знати:

  • Популярні відгуки можуть принести вам нагороди та високі рейтинги. Отримання нагород дає вам бали Steam, які ви можете обміняти на предмети Steam.
  • Огляди Steam мають обмеження на 8000 символів. Це велике число, але ви не можете зробити надто детальний аналіз.
  • Ви можете додавати GIF-файли та знімки екрана до своїх відгуків. Але спочатку ви повинні навчитися робити знімки екрана та керувати ними в Steam, а потім додавати їх як посилання.

  Це майже все, що вам потрібно знати про залишення відгуків у Steam.

  Не забувайте залишати ввічливі, чесні та ретельні відгуки Steam

  Створювати відеоігри непросто, і, хоча ви можете бути клієнтом, ви повинні пам’ятати, що за грою стоять люди. Ваш відгук має бути чесним, і ви повинні публікувати його лише після годин гри.

  Хоча ви не обов’язково завжди залишаєте хороший відгук, намагайтеся залишати конструктивний відгук для інших гравців і розробників.