Як закріпити чат у WhatsApp

| | 0 Comments| 9:46 AM
Categories:


WhatsApp є одним з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями в ніші. Він поступається лише Facebook Messenger. Обидва вони належать Facebook, тож як би ви на це не поглянули, Facebook володіє двома найпопулярнішими програмами для обміну повідомленнями, доступними сьогодні. На відміну від Messenger, WhatsApp працює з вашим номером телефону, і набагато легше дізнатися, хто з ваших контактів його використовує. Також є той факт, що WhatsApp має наскрізне шифрування, і це дозволяє досить легко ділитися файлами, що робить його популярним додатком. Якщо у вас занадто багато активних ланцюжків чату, у вас можуть виникнути проблеми з відстеженням важливих. Ось чому WhatsApp додав нову функцію PIN-коду. Ви можете закріпити чат у WhatsApp у верхній частині вкладки «Чат», і він не загубиться серед інших потоків повідомлень.

  Як змінити фон чату в Whatsapp

Цю функцію було додано через оновлення програми, тому переконайтеся, що ви запустили останню версію WhatsApp. Оновлення вже доступне по всьому світу, тому чекати нема чого. Все, що вам потрібно зробити, це оновити додаток.

Відкрийте WhatsApp і перейдіть на вкладку Чат. Проведіть пальцем праворуч по ланцюжку чату, який потрібно закріпити. Не проводьте пальцем до правого краю екрана. Це позначатиме повідомлення в ланцюжку як прочитані або непрочитані. Проводьте пальцем вправо, поки не побачите дві кнопки; Прочитайте та закріпіть. Торкніться кнопки «Закріпити», щоб закріпити чат у WhatsApp.

Закріплена нитка має значок шпильки на правому краю. Щоб відкріпити ланцюжок, проведіть пальцем праворуч ще раз і торкніться кнопки «Відкріпити».

  Як додати контакт у WhatsApp

Закріплені чати відображаються у верхній частині екрана чату. Це простий спосіб відстежувати їх. Зазвичай послідовність ланцюжків чату змінюється на основі останніх повідомлень. Це означає, що якщо у вас вимкнена група або контакт із новим повідомленням, воно буде переміщено вгору. Це, очевидно, зрушить інші важливіші теми. Якщо ви використовуєте WhatsApp для спілкування з багатьма людьми, просто знайти важливу тему може стати проблемою. В обох випадках закріплений чат може полегшити життя.

Закріплений ланцюжок не змінить свою позицію, якщо через нього буде надіслано або отримано нове повідомлення. Нові ланцюжки чату, які ви закріплюєте, додаються вгору, що означає, що ті, які ви закріпили до цього, будуть переміщені вниз. Ви повинні бути обережні, щоб не зловживати цією функцією. Якщо ви закріпите забагато чатів, вам також доведеться їх шукати.

  Розблокуйте WhatsApp і використовуйте його без обмежень: працює у вашій країні?