Як закріпити та відкріпити екрани в Android Lollipop

| | 0 Comments| 9:22 PM
Categories:

Android Lollipop доступний для користувачів уже кілька днів, і якщо ваш пристрій досі не отримав оновлення, ми точно знаємо, що ви відчуваєте. Продовжуйте перевіряти та читати про чудові нові функції Lollipop, доки не отримаєте оновлення. Закріплення екранів – це нова функція Lollipop, яка дуже мало відтворюється, і про неї мало говорити, але вона дуже корисна, особливо якщо у вас планшет Android замість телефону. Закріплення екранів дозволяє вам «закріпити» програму на екрані, і жодне випадкове прокручування або натискання кнопки не дозволить вам існувати додатку, якщо ви спочатку не відкріпите його. Якщо ви ввімкнули будь-який PIN-код або пароль на своєму пристрої, ви можете встановити його таким чином, щоб код доступу був потрібен для відкріплення програми.

  Debtster допомагає відстежувати ваші розписки в різних групах [Android]

Увімкнути закріплення

Ви не можете просто закріпити програму bat після оновлення до Lollipop. Перейдіть у «Налаштування»> «Безпека» і знайдіть параметр «Закріплення екрана». Торкніться його й торкніться перемикача, щоб увімкнути закріплення. Ви також побачите інструкції щодо закріплення та відкріплення програми.

Закріплення та відкріплення програм

Запустіть програму, яку хочете закріпити, або, якщо вона вже запущена, відкрийте її один раз, щоб це була остання активна програма, яку ви використовували. Натисніть кнопку «Огляд», тобто кнопку багатозадачності, і відкрийте програму. У нижньому правому куті попереднього перегляду програми ви побачите плаваючу кнопку. Торкніться його та підтвердьте, що хочете закріпити програму.

  Офіційна програма для архівування RAR тепер доступна для Android

Якщо на вашому пристрої ввімкнено пароль або PIN-код, вам буде надано можливість увімкнути його введення, щоб відкріпити програму. Щоб відкріпити програму, натисніть і утримуйте кнопку багатозадачності, доки на екрані не з’явиться повідомлення «Екран не закріплено».

Справедливе застереження для всіх, хто вважає, що це хороший спосіб показати комусь фотографію на своєму телефоні і не турбуватися про те, що вони проведуть ліворуч або праворуч до інших зображень; ця функція закріплює програму (хоча функція згадує екран у назві), щоб ви могли переміщатися в будь-якому місці програми, екран справді зміниться, але тільки в цій програмі. Це означає, що якщо ви відкриєте фотографію на телефоні та закріпите екран фото, ви все одно можете провести пальцем праворуч або ліворуч, щоб переглянути наступну та/або попередню. Дійте обережно.

  Як змінити шрифти в Android