Як закрити програми Chromebook, які не відповідають

| | 0 Comments| 8:33 AM
Categories:

Якщо програма перестане реагувати на Chromebook, ви можете зачекати, чи вона відповість, або примусово закрити її за допомогою диспетчера завдань ОС Chrome. Ось що робити, якщо вам потрібно вбити програму, яка не відповідає.

Як закрити програми, які не відповідають

Хоча додатки, які не відповідають, насамперед не так часто зустрічаються в ОС Chrome, ОС не застрахована від цієї проблеми. І оскільки в ОС Chrome доступно більше типів програм, ніж у будь-якій іншій операційній системі — веб-програми, програми для Android та програми для Linux — це створює більше можливостей для того, щоб щось пішло не так. Якщо ви опинилися в такій ситуації, ось як з нею впоратися.

  Як отримати Stock Gnome Shell в Ubuntu 17.10

Запустіть Chrome, натисніть кнопку меню, а потім виберіть Інші інструменти > Диспетчер завдань або натисніть Search+Esc у будь-якому місці під час використання Chromebook.

Коли відкриється Диспетчер завдань, ви побачите, що всі запущені в даний момент програми, розширення, вкладки та процеси на вашому Chromebook відображаються. Тут ви можете побачити цифровий слід процесу та вручну закрити будь-що на своєму Chromebook простим натисканням кнопки.

Знайдіть процес, який не відповідає, натисніть на нього, а потім натисніть «Завершити процес».

Це миттєво вбиває програму без будь-яких попереджень, змушуючи процес зупинитися.

Після завершення процесу ви можете перезапустити програму, сподіваюся, без проблем. Якщо він продовжує не відповідати, можливо, проблема з програмою, спробуйте видалити, а потім повторно інсталювати програму з відповідного джерела — Play Store для програм Android, Веб-магазин Chrome для веб-програм тощо.

  5 найкращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу пам'яті

Якщо після цього у вас все ще виникають проблеми, переконайтеся, що на вашому Chromebook встановлено найновішу версію ОС Chrome. Іноді оновлення до останньої версії може виправити певні помилки в інших програмах. Інакше, можливо, настав час почати шукати інший інструмент для роботи.