Як закрити обліковий запис Fidelity

Маючи понад 50 000 партнерів і глобальну присутність у дев’яти країнах, Fidelity стає однією з найбільших і найнадійніших брокерських фірм. Він піклується про все, починаючи від ваших пенсійних потреб до управління інвестиціями та простих у використанні інвестиційних інструментів. Але, можливо, ви хотіли дізнатися більше про інвестиції Fidelity, наприклад, як закрити обліковий запис Fidelity і ліквідувати мій рахунок Fidelity. Що ж, ця стаття містить відповіді на всі ваші запитання щодо Fidelity Investments. А за допомогою цієї статті ви також навчитеся зв’язуватися з віртуальним помічником Fidelity.

Як закрити обліковий запис Fidelity

Якщо ви також хочете дізнатися більше про те, як усе працює у Fidelity і як закриваються їхні облікові записи, продовжуйте читати цю статтю до кінця.

Що таке Fidelity Investments?

Fidelity Investments це відома брокерська фірма, яка займається розподілом фондів і управляє взаємними фондами. Крім того, він допомагає з інвестиційними порадами, пенсійними послугами, індексними фондами, управлінням капіталом, оформленням і клірингом цінних паперів, зберіганням активів і страхуванням життя.

Простими словами, це ваше остаточне рішення для різних фінансових потреб. Окрім цього, Fidelity розширює свою допомогу для навчання інвесторів-початківців, надаючи широкі освітні ресурси. Завдяки 3 рівням розширеного захисту ідентифікаційної інформації та найвищій ставці повернення грошей за покупки ви отримуєте ексклюзивні переваги керування. Ось як Fidelity допомагає вам розвиватися у фінансовому плані та ставати більш стабільними, ніж будь-коли.

Як увійти в обліковий запис Fidelity?

Ось кроки, які допоможуть вам увійти у свій обліковий запис fidelity.

Примітка. Якщо у вас уже є обліковий запис у Fidelity NetBenefits, ви можете використовувати той самий пароль і ім’я користувача для входу.

1. Відвідайте Fidelity Вхід на комп’ютері чи ноутбуці.

2. Далі введіть своє ім’я користувача та пароль і натисніть «Увійти».

Чи можу я перевести готівку на свій рахунок Fidelity?

Так, ви точно можете отримати готівку зі свого рахунку Fidelity.

Чи є комісія за закриття облікового запису Fidelity?

Так, Fidelity може стягувати мінімальну комісію за закриття облікового запису.

Що таке комісія за закриття рахунку Fidelity?

Комісія за закриття рахунку Fidelity становить 50 доларів США.

Де знайти форму закриття рахунку Fidelity?

Ви можете знайти форми облікового запису Fidelity, форми транзакцій та IRA на Сторінка онлайн-форм і заяв Fidelity. Однак Fidelity не пропонує форму закриття облікового запису. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як закрити обліковий запис Fidelity.

Скільки часу потрібно для закриття облікового запису Fidelity?

Зазвичай закриття облікового запису займає 10 днів.

Як мені ліквідувати свій рахунок Fidelity?

Ось кроки, які допоможуть вам ліквідувати свій обліковий запис Fidelity.

1. Увійдіть до свого Обліковий запис Fidelity.

2. Далі клацніть «Передача» з опцій, доступних у верхній частині.

3. Виберіть обліковий запис у меню «Переказати з» і «Перевести до».

Примітка. Укажіть, куди ви хочете переказати гроші, вибравши банки, пов’язані для EFT, або пов’язавши банківський рахунок з рахунком Fidelity.

4. Далі введіть необхідну суму та натисніть «Продовжити».

5. Тепер перегляньте всі деталі та натисніть «Надіслати», щоб перевести гроші на свій рахунок Fidelity.

Як зв’язатися з віртуальним помічником Fidelity?

Ви можете зв’язатися з віртуальним помічником Fidelity, відвідавши Обслуговування клієнтів Fidelity і клацніть «Почати чат» на вкладці «Запитати віртуального помічника».

Як зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Fidelity Investments?

Вам доведеться відвідати Обслуговування клієнтів Fidelity перша сторінка. Тут ви знайдете три способи зв’язатися з командою підтримки клієнтів Fidelity. Ви можете звернутися до віртуального помічника, поспілкуватися в прямому чаті з командою або просто зателефонувати їм за вказаними номерами.

Як закрити обліковий запис Fidelity?

Наразі Fidelity дозволяє закривати брокерські рахунки або рахунки з управління готівкою з нульовим балансом через віртуального помічника. Так само для всіх інших облікових записів вам доведеться зв’язатися з представником Fidelity, зателефонувавши за номером 800-343-3548, щоб закрити всі інші облікові записи.

Примітка. Завжди тримайте напоготові таку необхідну інформацію, як адреса, номер телефону, номер рахунку та останні чотири цифри номера соціального страхування. Зрештою, це буде використано для підтвердження вашої особи.

Що таке номер телефону Fidelity NetBenefits?

Контактний номер Fidelity NetBenefits: 800-343-0860.

Чи стягує Fidelity плату за закриття рахунку IRA?

Так, Fidelity стягує комісію, якщо ви хочете закрити IRA або будь-який інший рахунок.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як закрити обліковий запис Fidelity. Не соромтеся зв’язатися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.