Як закрити обліковий запис Chime

| | 0 Comments| 3:40 PM
Categories:

Chime Financial, Inc. – це американська фінансова технологічна компанія, яка пропонує безкоштовні послуги інтернет-банкінгу, що надаються The Bancorp Bank або Stride Bank, NA. Chime отримує більшу частину доходу від збору комісій за обмін. Власники рахунків отримують дебетові або кредитні картки Visa та доступ до системи онлайн-банкінгу через веб-сайт компанії або мобільні додатки. Chime не має фізичних відділень, не стягує щомісячної комісії чи плати за овердрафт, не вимагає початкового внеску чи мінімальної суми для відкриття безкоштовного поточного рахунку та не має вимог до мінімального балансу. Тим не менш, навіть маючи всі ці переваги, ви можете врешті-решт вирішити припинити використання Chime, особливо якщо він вам більше не потрібен. Але іноді все може стати трохи заплутаним. На веб-сайті Chime небагато інформації, щоб закрити обліковий запис. Якщо ви шукаєте поради щодо того, як закрити обліковий запис Chime, залишайтеся з нами до кінця. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вам зрозуміти, як видалити мій обліковий запис Chime і зв’язатися зі службою підтримки Chime.

Як закрити обліковий запис Chime

Станом на лютий 2020 року було 8 мільйонів користувачів Chime. Багато в чому Chime чудовий. Це дає змогу легше надсилати або отримувати кошти, наприклад, завдяки швидким переказам грошей між рахунками. Ви можете переказувати гроші або отримувати гроші від друзів і членів родини, які мають облікові записи Chime. Навіть краще, немає додаткових витрат. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як закрити обліковий запис Chime, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

  Як виправити помилку WOW № 134 Фатальний стан

Чи є Chime поганим банком?

Ні, Дзвінок не є поганим банком. Думка залежить від ваших банківських потреб. Навіть якщо він працює не так, як ваш звичайний сусідський банк, ваші гроші все одно залишаються в безпеці на цих рахунках, оскільки вони застраховані FDIC.

Чи є комісія за закриття рахунку Chime?

Ні, плата за закриття облікового запису Chime не стягується.

Чи може Chime закрити ваш обліковий запис?

Так, Chime може закрити ваш обліковий запис, якщо підозрює шахрайство. Якщо шахрайство виявлено, Chime закриває рахунок і повертає владі гроші, які були незаконно внесені. Рахунок все ще може бути анульовано, але готівку буде повернуто власнику рахунку, якщо не буде надано чітких доказів.

Chime коли-небудь закриває ваш обліковий запис?

Так, Chime може видалити ваш обліковий запис лише у випадку підозрілої діяльності.

Чи зашкодить вашому кредиту закриття рахунку Chime?

Ні, закриття облікового запису Chime не зашкодить вашому кредиту. Інформація у вашому кредитному звіті використовується для визначення вашої кредитної оцінки; однак банківські рахунки не включені до цього звіту.

Як видалити обліковий запис Chime онлайн?

Тепер, коли ви знаєте, що закриття облікового запису Chime не зашкодить вашому кредиту, давайте дізнаємося, як видалити мій обліковий запис Chime. Надіславши запит електронною поштою, ви можете видалити свій обліковий запис.

Щоб видалити обліковий запис Chime онлайн, слід виконати наведені нижче дії.

1. Відкрийте обліковий запис електронної пошти, підключений до вашого облікового запису Chime.

2. Натисніть «Написати» та введіть [email protected] у полі Кому.

3. Далі заповніть поле «Тема» запитом на видалення мого облікового запису.

  Як бомбардування електронною поштою використовує спам, щоб приховати атаку

4. Напишіть електронний лист із поясненням причин видалення облікового запису Chime і даних.

5. Щоб видалити обліковий запис, натисніть «Надіслати» після цього.

Примітка. Через деякий час служба підтримки відповість на ваш запит. Після припинення дії вашого облікового запису вам буде надіслано електронний лист із підтвердженням.

Як видалити обліковий запис Chime?

Щоб назавжди видалити свій обліковий запис Chime, все, що вам потрібно зробити, це надіслати запит до служби підтримки клієнтів Chime електронною поштою. Щоб остаточно припинити дію облікового запису Chime, напишіть електронний лист на адресу [email protected], адреса електронної пошти служби підтримки клієнтів для Chime. Ви можете додатково зателефонувати за номером телефону Chime.

Ви можете закрити обліковий запис Chime за допомогою програми Chime на пристрої Apple, якщо у вас програмне забезпечення версії 5.109 або новішої:

Примітка: щоб припинити дію облікового запису, якщо у вас є смартфон Android, ви повинні зв’язатися зі службою підтримки, зателефонувавши за номером 844-244-6363.

1. Відкрийте Дзвінок на пристрої iOS.

2. Торкніться піктограми шестірні налаштувань у верхньому лівому куті.

3. Торкніться опції Редагувати поруч із пунктом Особиста інформація.

4. Натисніть Закрити обліковий запис унизу.

5. Введіть останні 4 цифри свого номера соціального страхування, щоб підтвердити видалення, і натисніть Надіслати запит.

Примітка. За потреби ви також можете завантажити сюди зображення.

6. Щоб завершити процедуру, натисніть Зрозуміло.

Команда підтримки Chime зв’яжеться з вами протягом наступних 24 годин.

Як закрити обліковий запис Chime?

Прочитайте далі, щоб дізнатися, як видалити обліковий запис Chime.

  • Зателефонуйте в службу підтримки учасників Chime за номером 1-844-244-6363, якщо у вас є негативний баланс на рахунку або вам потрібна допомога з його закриттям.
  • Ви також можете надіслати електронний лист на адресу [email protected] Якщо у вас є гроші на вашому рахунку, ви також можете переказати їх на зв’язаний обліковий запис за допомогою переказу ACH, або співробітники Chime можуть надіслати вам чек на адресу, яку вони вказали для вас, якщо у вас є гроші на вашому рахунку.
  • Щоб припинити дію облікового запису, якщо у вас є смартфон Android, вам необхідно зв’язатися зі службою підтримки за допомогою електронної пошти: [email protected]
  • Ви можете припинити роботу свого облікового запису за допомогою програми Chime, якщо ви використовуєте пристрій Apple. Щоб видалити обліковий запис Chime на пристрої iOS, виконайте дії, згадані в заголовку вище.
  Виправте фіолетовий екран смерті на телефоні Samsung

Як зв’язатися зі службою підтримки Chime електронною поштою?

Тепер, коли ви знаєте, як закрити свій обліковий запис Chime, повідомте нам, як зв’язатися зі службою підтримки Chime. Ви можете надіслати Chime електронною поштою за адресою [email protected]

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як закрити обліковий запис Chime. Не соромтеся зв’язуватися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.