techukraine.net techukraine.net Як заклинати Гаррі Поттера на вашому iPhone за допомогою Siri

Як заклинати Гаррі Поттера на вашому iPhone за допомогою Siri

Categories:

Якщо ви любите Гаррі Поттера і користуєтеся iPhone, вам пощастило! Використовуючи Siri, ваш iPhone може стати вашою власною паличкою. Apple інтегрувала певні команди заклинань Гаррі Поттера в iPhone. А за допомогою Siri ви можете творити власні заклинання, щоб похизуватися друзями.

Зважаючи на це, якщо ви готові до прискореного курсу заклинань, ось кілька вбудованих заклинань Гаррі Поттера, які ви можете використовувати на своєму iPhone.

Вбудовані заклинання Гаррі Поттера, які можна використовувати

Як зазначалося раніше, ваш iPhone має вбудовані заклинання Гаррі Поттера (голосові команди), які можна активувати за допомогою Siri. Але перш ніж почати заклинання, вам потрібно буде ввімкнути Siri на вашому iPhone, якщо ви цього ще не зробили.

  9 найкращих відеодзвінків, сумісних із Google Home

Коли Siri увімкнено, ви готові приступати до заклинань. На даний момент Apple запрограмувала в свої пристрої три заклинання Гаррі Поттера: Lumos, Nox і Accio. Ось що вони роблять:

Люмос

У Гаррі Поттері Lumos використовується для освітлення темної кімнати, і подібним чином працює на вашому iPhone. Після застосування заклинання вмикає ліхтарик вашого iPhone. Щоб активувати Lumos, скажіть: «Привіт, Сірі, Lumos». Lumos вимовляється як “loo-mows”.

Nox

Nox — це протизаклинання Lumos. Якщо ви скажете «Привіт, Сірі, Нокс», ліхтарик вашого iPhone вимкнеться, коли ви закінчите ним користуватися. І якщо ви ще не знали, Nox вимовляється як «стукає».

Accio

У Гаррі Поттері Accio — це заклинання для притягування предметів до заклинача. У випадку вашого iPhone Accio використовується для відкриття програми на вашому телефоні.

  18 найкращих безкоштовних програм для дзвінків через WiFi для iPhone

Тому сказав: «Привіт, Сірі, Акчо [app name]” відкриє відповідну програму. Наприклад, якщо сказати «Hey Siri, Accio Spotify», програма Spotify відкриється на вашому iPhone. Accio вимовляється як «Ack-ee-oh».

Як створити власні заклинання Siri для Гаррі Поттера

Окрім цих трьох заклинань, Apple дозволяє створювати додаткові заклинання для команд Siri. Для цього вам потрібно вручну налаштувати заклинання та відповідні дії за допомогою програми «Ярлики» на вашому iPhone.

Наприклад, давайте налаштуємо заклинання «Lumos Maxima». Це заклинання вмикає ліхтарик вашого iPhone на найвищому рівні яскравості. Ось що вам потрібно зробити:

 • Відкрийте програму «Ярлики», перейдіть до розділу «Ярлики» та торкніться значка плюса (+) у верхньому правому куті.
 • Потім натисніть «Новий ярлик» угорі, щоб перейменувати його на назву вашого заклинання. У цьому випадку ви захочете перейменувати його на Lumos Maxima.
 • Натисніть Додати дію.
 • У меню, що з’явиться, натисніть «Установити ліхтарик».
 • Тепер торкніться синьої стрілки (поруч із «Увімк.») і перетягніть повзунок до кінця вправо.
 • Щоб перевірити, натисніть кнопку «Відтворити» внизу екрана. Потім натисніть Готово.
 •   Покращуйте швидкість перегляду, потокового передавання та завантаження Firefox за допомогою Fasterfox

  А тепер скажіть: «Привіт, Сірі, Lumos Maxima!» щоб перевірити, чи команда заклинання спрацювала належним чином.

  Перетворіть свій iPhone на паличку за допомогою Siri

  Завдяки Siri у вас під рукою є власна паличка. Тепер ви можете виконувати прості завдання будь-коли за допомогою цих заклинань. Як і Гаррі Поттер, ви вирішуєте, що робити з цією силою.

  Ви можете спробувати різні заклинання, як-от Silencio, щоб активувати режим «Не турбувати», або Muffliato та Sonorus, щоб контролювати гучність вашого iPhone.