Як загасити багаття в Minecraft

Якщо ви затятий гравець, ви повинні добре знати гру Minecraft. Майнкрафт – відеогра, яку люблять більшість геймерів. Це дозволяє вам досліджувати нові ігрові пригоди та продавати аксесуари в грі. Ви можете використовувати його за своїм бажанням, щоб легко виграти гру. Одним з головних аксесуарів є багаття. Як випливає з назви, це блок, який використовується для створення багаття для вас і ваших колег у грі Minecraft. Однак було кілька пошукових запитів у Google, пов’язаних із терміном Minecraft extinguish Campfire. Якщо ви гравець, який любить переходити в інше місце в грі, і тому вам потрібно загасити розкладене вами багаття, ви в правильному місці. Відповіді на питання про те, як загасити багаття в “майнкрафт”, розказано в статті.

Як загасити багаття в Minecraft

Багаття – це блок, який використовується для розпалювання багаття в грі Minecraft і є невід’ємною частиною гри. Існує два типи багаття, а саме звичайне багаття з полум’ям червоно-помаранчевого кольору та багаття душі з тьмяним бірюзовим полум’ям. Звичайне багаття випромінює світло рівня 15, а багаття Soul випромінює світло рівня 10. Обидва багаття можна використовувати для забезпечення оптимальних результатів відповідно до ваших потреб.

Застосування багаття полягає в наступному:

 • Виконуйте роль надійного джерела світла для орієнтування вночі,
 • Готувати їжу, до чотирьох страв, протягом перебування,
 • Заспокойте бджіл, щоб збирати мед, не провокуючи бджіл,
 • Надсилайте сигнали за допомогою диму від вогню, щоб знайти свій дім,
 • Пошкодити блок-пастку в грі,
 • Багаття можна добувати будь-яким інструментом у грі для зламу,
 • Їх можна розмістити під нотними блоками, щоб відтворювати басові звуки,
 • Щоб перетворити пісок душі на землю душі,
 • Щоб розтопити сніг до 3 блоків навколо багаття,
 • Щоб відбити свиней, які знаходяться в радіусі 8 блоків, і
 • Ви можете обміняти багаття на кілька Смарагдів.

Як розпалити багаття

Перш ніж дізнатися відповідь на питання про те, як загасити багаття в грі Майнкрафт, ви повинні знати спосіб розведення багаття. Ви можете використовувати багаття собі на благо, а якщо воно не потрібне, можете подумати про його гасіння.

  Виправити помилку входу в Minecraft в Windows 10

Багаття можна розпалювати різними методами, наведеними нижче:

 • Розташувавши багаття в потрібному місці,
 • Роздаючи кремінь і сталь на багаття,
 • Стріляючи вогнищем стрілою,
 • Використовуючи розкидання вогняних зарядів, запалюйте вогняні кулі, примарні вогняні кулі або
 • У Bedrock Edition багаття можна розпалити будь-яким предметом, зачарованим вогнем, або наступивши на палаючий предмет.

Тут наведено загальний метод розпалювання багаття за допомогою сировини в грі.

1. Покладіть вугілля або деревне вугілля на столик для крафта за допомогою решітки 3×3 і покладіть 3 палички на вугілля.

2. Покладіть 3 поліна будь-якої деревини в нижній ряд вугілля.

3. Використовуйте стрілу або меч, щоб запалити все багаття.

Методи гасіння багаття в грі Minecraft пояснюються нижче в цьому розділі. Рекомендується гасити багаття, лише якщо ви відчуваєте, що більше не будете використовувати багаття.

Спосіб 1: Дозвольте багаттю повністю догоріти

Перша відповідь на результат пошуку Minecraft extinguish Campfire — дозволити багаттю повністю згоріти, поки воно не згасне самостійно. Цей спосіб підійде лише в тому випадку, якщо у вас достатньо часу або якщо ви не поспішаєте переходити на наступний рівень.

1. Дозвольте багаттю повністю догоріти, поки дрова в ньому не перетворяться на попіл.

2. Розкладіть палицею дрова або вугілля, що залишилися, і дочекайтеся, поки все полум’я згасне.

Спосіб 2: Киньте блок через вогонь

Наступний спосіб загасити багаття в грі Майнкрафт – це кинути дерев’яний брусок на вогнище, щоб загасити його. Єдине, на що слід звернути увагу, використовуючи цей метод, це використання дерев’яної колоди, яка має більший розмір, ніж звичайна колода. Здалеку киньте дерев’яну колоду на вогнище та розбийте його.

Спосіб 3: Розкладіть багаття

Відповідь на питання про те, як загасити багаття в грі Майнкрафт, – просто розбити установку багаття. Використовуйте будь-який з блоків, щоб розбити багаття, встановлене в грі, щоб загасити вогонь. Однак ви повинні бути обережними, щоб не отримати опіки через вогонь.

  10 простих ідей будинків у Minecraft

У Bedrock Edition ви можете використовувати поршень або липкий поршень, щоб підштовхнути налаштування Campfire і розбити вогонь. Це призвело б до випадання однієї деревної вугілля замість звичайних двох вугілля, і через деякий час вогонь би згас.

Спосіб 4: Використовуйте меч або лук

Наступний варіант, як загасити багаття в грі Майнкрафт – використовувати для гасіння вогонь меч або лук. Щоб загасити вогонь, ви можете розбити багаття, використовуючи свій меч або лук і стріли.

Спосіб 5: Використовуйте інструменти

Цей метод є менш відомим способом гасіння багаття. Ви можете використовувати інструменти в грі Minecraft, щоб легко загасити вогонь.

 • Найпоширенішим і зручним інструментом для гасіння пожежі є лопата. Використовуючи лопату, ви можете засипати вогонь на багатті піском або землею.
 • Замість використання лопати ви можете використовувати інші інструменти, наприклад дерев’яну кирку, сокиру або мотику.

Відповідь на питання про те, як загасити багаття в грі Майнкрафт за допомогою найпоширенішого інструменту, пояснюється нижче. Спосіб використання лопати для гасіння вогню в грі Minecraft описано нижче.

1. Виберіть лопату в грі та клацніть правою кнопкою миші на місці навколо багаття.

2. Позначте курсором шлях навколо багаття на траві, щоб загасити вогонь у вибраній зоні.

Спосіб 6: Використовуйте пісок або землю

Інший спосіб загасити багаття в грі Майнкрафт – це кинути відро з піском або брудом на багаття, щоб загасити вогонь. У цьому випадку вам знадобиться багато піску або бруду, щоб загасити багаття під час гри.

Спосіб 7: Виконайте заболочення

Відповідь для результату пошуку терміну Minecraft extinguish Campfire – використання водних ресурсів або заболочування багаття. Для гасіння полум’я можна використовувати метод заливання вогнища. Цей спосіб забезпечує позитивні результати гасіння багаття.

  Як виправити, що ігри Minecraft LAN не відображаються

Єдиним недоліком використання цього методу є те, що він вимагає багато водних ресурсів, і ви не зможете легко загасити багаття.

Як відповідь на питання про те, як загасити багаття в грі Майнкрафт, ви можете використовувати будь-який з наведених тут варіантів.

 • Покладіть блок на простір блоку багаття.
 • Киньте пляшку з водою у багаття.
 • Поставте джерело води над вогнищем.
 • Дозвольте воді текти через простір над вогнищем.
 • Використання відра з водою над вогнищем.

Спосіб гасіння багаття за допомогою відра з водою пояснюється нижче.

1. Виберіть порожнє відро в опції утиліт.

2. Клацніть на багаття, і вода буде вилита на багаття, щоб загасити його.

Примітка. Крім того, ви також можете використовувати відро з водою, щоб загасити багаття в Minecraft.

Спосіб 8: Помістіть люк над багаттям

Якщо ви хочете мати багаття на місці та використовувати його для будь-яких цілей пізніше в грі, ви можете скористатися цим методом. За допомогою цього методу ви можете обдурити противників багаття та легко знову розпалити своє багаття. Ця опція корисна, якщо ви зупиняєтеся в певному місці на довше або якщо хочете відбити наближення суперників.

У цьому методі ви повинні встановити люк, бажано контрольований Redstone, над багаттям. Люк заблокує весь дим, що виходить із багаття. Після того, як суперники покинуть це місце, ви можете відкрити люк і повторно запалити багаття.

***

Відповідь на питання про те, як загасити багаття в грі Майнкрафт, розказано в статті. Спробуйте за наведеними в статті методами загасити багаття в грі Майнкрафт. Що стосується Minecraft extinguish Campfire, будь ласка, повідомте нам свої пропозиції та запити щодо цього в розділі коментарів нижче.