Як завжди відображатися на iPhone X

iPhone X має OLED-дисплей. OLED-дисплей забезпечує справжній чорний колір і споживає набагато менше енергії акумулятора. OLED-дисплеї з’явилися на багатьох пристроях Android, але iPhone X — перша модель iPhone, яка має це. На Android OLED-дисплей часто має функцію «завжди ввімкнено», яка дозволяє користувачам постійно тримати екран заблокованого телефону увімкненим. Оскільки він споживає мало заряду батареї, його краще розбудити, натиснувши або натиснувши кнопку. iPhone X не має такої функції з коробки, однак ви можете встановити OLEDX і налаштувати керований доступ на своєму телефоні, щоб завжди відображати дисплей на iPhone X.

OLEDX це безкоштовна програма для iOS, яку можна завантажити. Він працює на всіх моделях iPhone з iOS 11+, але його слід використовувати лише на iPhone X, оскільки він єдиний з OLED-екраном, не кажучи вже про акумулятори.

Налаштуйте керований доступ

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Загальні» > «Доступність». Прокрутіть до самого низу й увімкніть керований доступ. Пройдіть процес його налаштування, тобто встановіть пароль.

Далі поверніться до екрана спеціальних можливостей і знову прокрутіть вниз донизу. Цього разу торкніться Ярлик доступності. На екрані Ярлик доступності виберіть Керований доступ. Це все, що вам потрібно зробити.

Завжди на дисплеї

Відкрийте програму OLEDX. Ця програма вибере, що відображатиметься на вашому екрані, коли вона завжди ввімкнена. Торкніться налаштувань програми, щоб налаштувати екран. Якщо ви не бачите параметра Налаштування, торкніться будь-де в інтерфейсі програми, і він з’явиться.

Налаштуйте час, нотатку та піктограму на екрані. Ви також можете ввімкнути поле зірочок, але це преміальна функція. Коли ви закінчите, тричі торкніться бічної кнопки на вашому iPhone X. Це заблокує ваш пристрій, але дозволить програмі заповнювати ваш екран і залишатися ввімкненою весь час. Ви можете розблокувати свій пристрій, натиснувши бічну кнопку та скориставшись Face ID. На інших моделях iPhone ви можете розблокувати телефон за допомогою Touch ID.

Керований доступ дозволяє користувачам обмежити свій екран однією програмою, якщо їм це потрібно. OLEDX використовує переваги цієї функції, надаючи вам гарний чорний фон із відповідною інформацією, часом, акумулятором та швидкою нотаткою, яка може оновлюватися сама. Пристрій заблоковано, тому вам не доведеться турбуватися про те, що хтось отримає доступ до інформації на вашому телефоні.