techukraine.net techukraine.net Як завантажувати додатки на iPhone без джейлбрейка

Як завантажувати додатки на iPhone без джейлбрейка

| | 0 Comments| 9:36 AM
Categories:

Політика Apple щодо заборони сторонніх завантажень і сторонніх магазинів програм на своїх платформах завжди викликала суперечки, але Закон ЄС про цифрові ринки може змусити компанію відкрити свою екосистему, щоб дозволити сторонні завантаження та сторонні магазини для встановлення програм.

Бокове завантаження дозволяє завантажувати та встановлювати програми зі сторонніх джерел і є однією з головних причин, чому деякі люди віддають перевагу Android перед iOS.

Однак після випуску iOS 13 у 2019 році стало можливим завантажувати додатки на ваші пристрої iOS/iPadOS, хоча й з деякими обмеженнями.

Що таке Sideloading?

Бокове завантаження — це процес встановлення програми на мобільний пристрій з джерела, відмінного від офіційного магазину програм. Це можна зробити, завантаживши програму зі стороннього магазину програм або веб-сайту та встановивши її вручну.

Існує багато причин, чому вам може знадобитися завантажувати програми збоку. Наприклад, ви можете встановити старішу версію програми для iOS, яка більше не доступна, або встановити емулятори, заборонені в App Store. Крім того, стороннє завантаження дає вам більше контролю над пристроєм, оскільки ви можете суворо контролювати джерела, з яких ви встановлюєте програми.

  Як відключити згладжування руху на телевізорі Roku

Чому вам потрібен сторонній магазин додатків, як-от AltStore

AltStore — це безкоштовний магазин додатків, який дозволяє завантажувати додатки на ваш iPhone або iPad без джейлбрейка. Це надійне джерело для сторонніх завантажень програм, і воно пропонує широкий спектр програм, включаючи емулятори, програмне забезпечення для віртуальних машин та інші програми, які можуть бути недоступні в App Store.

Ви також можете завантажувати додатки з власних джерел за допомогою файлу IPA, який є форматом файлу, у який запаковані програми для iOS/iPadOS.

AltStore компілює програми на вашому пристрої локально та підписує їх за допомогою сертифіката Apple ID, ніби ви їх розробили самостійно. Але в AltStore також є деякі обмеження; наприклад, ви можете інсталювати лише до п’яти програм одночасно, якщо у вас немає платного облікового запису розробника Apple, який коштує 99 доларів США на рік.

Як встановити AltStore на ваш iPhone або iPad

Щоб установити AltStore на пристрої iOS або iPadOS, виконайте такі дії:

 • Завантажте та встановіть AltServer на вашому Mac або ПК.
 • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю Lightning, який підтримує передачу даних.
 • Увімкніть синхронізацію Wi-Fi в iTunes (або Finder у macOS Catalina чи новішій версії).
 • Запустіть AltServer на своєму комп’ютері та клацніть «Встановити AltStore» > iPhone (або iPad) на піктограмі програми на панелі меню macOS або в системній області Windows.
 • AltServer попросить вас ввести ваші облікові дані Apple ID для автентифікації вашого облікового запису в Apple. Якщо ви дбаєте про конфіденційність, ви можете створити обліковий запис записувача для цієї мети.
 • Якщо ви користуєтеся Mac, AltServer запропонує встановити плагін Mail. Коли буде запропоновано, введіть пароль свого Mac. Щоб увімкнути його, перейдіть до «Пошта» > «Параметри» на панелі меню та натисніть «Керування плагінами» внизу вікна. Потім поставте прапорець поруч із AltPlugin.mailbundle.
 • На своєму iPhone або iPad перейдіть до «Параметрів» > «Загальні» > «VPN і керування пристроями», виберіть свій Apple ID і натисніть «Довіряти», щоб дозволити AltStore працювати на вашому пристрої.
 •   Як обрізати зображення

  Тепер AltStore з’явиться на головному екрані. Натисніть на нього, щоб запустити програму.

  Як інсталювати програми з вихідних кодів AltStore

  Відкривши AltStore, ви можете інсталювати програми з надійних джерел, виконавши такі дії:

 • У розділі «Огляд» торкніться «Джерела» у верхньому правому куті.
 • Натисніть «ДОДАТИ» поруч із усіма джерелами, щоб отримати доступ до всіх програм, схвалених AltStore.
 • Тепер ви можете завантажити та встановити будь-яку програму на свій вибір, перейшовши до розділу «Огляд» програми.
 • Після встановлення ви зможете знайти програму на головному екрані або в розділі «Мої програми» програми AltStore.

  Як встановити файли IPA за допомогою AltStore

  Встановлення програм лише зі сховищ AltStore може стати дещо обмеженим. Таким чином, AltStore також дозволяє вам завантажувати власні файли IPA, які можна завантажити та встановити з Інтернету, виконавши такі дії:

    12 онлайн-інструментів Pentest для розвідки та пошуку експлойтів

  Завантажуючи файли IPA, важливо переконатися, що вони надійшли з надійного джерела. Оскільки ви обходите положення безпеки App Store і AltStore, ви можете випадково встановити зловмисне програмне забезпечення, якщо не будете обережні.

 • Завантажте файл IPA з надійного джерела за допомогою Safari або будь-якого іншого браузера та збережіть його десь на своєму пристрої за допомогою програми Файли.
 • Перейдіть до розділу «Мої програми» в AltStore.
 • Торкніться значка плюса (+) у верхньому лівому куті, щоб відкрити програму Файли на вашому пристрої.
 • Перегляньте та виберіть файл IPA, який потрібно встановити.
 • Коли буде запропоновано, введіть свої облікові дані Apple ID.
 • Через кілька секунд програма з’явиться на головному екрані.

  Звільніться від обмежень App Store

  Бокове завантаження — це чудовий спосіб отримати програми, недоступні в App Store, і надає вам більше свободи щодо різноманітності програм. Ви можете завантажувати емулятори, які дозволяють грати в класичні ігри з інших платформ на вашому iPhone.

  Ви також можете завантажувати програми, які були змінені чи налаштовані, що може надати вам додаткові функції чи функції. Отже, скористайтеся всіма перевагами AltStore і встановлюйте програми, які раніше не могли.