Як завантажити Windows 7 офіційно і легально

Categories:

Microsoft більше не підтримує Windows 7, але деякі користувачі все ще без розуму від колись популярної ОС. Після запуску Microsoft випустила Windows 8, 8.1, 10 і навіть Windows 11, але Windows 7 все ще займає перше місце як найбільш улюблена ОС для багатьох. Отже, якщо ви все ще хочете завантажити Windows 7 офіційно та легально, дотримуйтеся нашого підручника нижче. Ми додали офіційні посилання для завантаження ISO-образів Windows 7, і всі вони законні та законні. На цій ноті давайте продовжимо пошук робочих посилань для Windows 7.

Офіційно завантажте Windows 7 ISO від Microsoft (2023)

Корпорація Майкрософт офіційно припинила підтримку Windows 7 ще в 2020 році, а потім припинила пропонувати можливість завантажувати ISO Windows 7. Хоча він дозволяв користувачам завантажувати ISO-файли Windows 7 зі сторінки відновлення до 2021 року, зараз цей параметр також видалено. На щастя, деякі офіційні посилання для завантаження все ще активні, і ви можете використовувати їх для завантаження файлів ISO. Посилання надходять безпосередньо з серверів Microsoft і є абсолютно законними. Ми перевірили посилання на VirusTotal, і жоден із постачальників засобів безпеки не позначив це. Перевірте результат тесту саме тут.

  Як увімкнути безпечне завантаження в Windows 11

Для вашої інформації, ISO Windows 7 доступні як для 32-розрядних, так і для 64-розрядних ПК і доступні англійською (США) мовою. Ви можете легально отримати Windows 7 Service Pack 1 (SPI1) ISO для версій Home Premium, Ultimate і Professional. Після всього сказаного, давайте перейдемо до посилань для завантаження.

Примітка. Оскільки термін служби Windows 7 завершився, ми не рекомендуємо використовувати Windows 7 для повсякденних завдань. Якщо ви хочете використовувати Windows 7 для якогось спеціального застарілого програмного забезпечення, ви можете використовувати його, але робіть це помірно. Але ми б запропонували використовувати Windows 10/11, і ви можете запускати старіші програми в Windows 10/11 за допомогою підручника, за посиланням тут.

  Як запобігти попередньому завантаженню Microsoft Edge у Windows 10

1. Клацніть прямі посилання нижче, щоб завантажити ISO-образ Windows 7 на свій ПК.

2. Розмір файлу становить приблизно 3,8 ГБ для 32-розрядних зображень і 5,5 ГБ для 64-розрядних зображень.

3. Після завантаження ви можете використовувати Rufus, щоб створити завантажувальний USB для Windows 7 на вашому ПК. Для тих, хто не знає, Windows 7 підтримує стилі розділів як GPT, так і MBR. Якщо ви подвійно завантажуєте Windows 7 з іншою ОС, не забудьте вибрати GPT, який є сучасним стандартом і також підтримує режим UEFI. На старих комп’ютерах виберіть «MBR».

  Як засіяти світи в Minecraft Bedrock Edition на Windows 10

4. Щоб протестувати образ ОС Windows 7, я встановив його на свій комп’ютер, і він працював нормально без жодних помилок. Отже, перегляньте ISO-образ Windows 7 і встановіть його на свій ПК для особливого випадку використання.

Встановіть і запустіть Windows 7 на своєму ПК

Ось як ви можете офіційно та легально завантажити та встановити Windows 7 у 2023 році. Я надав лише робочі посилання із сервера Microsoft, і, як я перевірив, вони цілком законні. У всякому разі, це майже все. Якщо ви хочете офіційно завантажити Windows 11 ISO, дотримуйтесь нашого посібника за посиланням, щоб отримати докладний посібник. А щоб знайти список найкращих програм для Windows 11, перегляньте нашу підібрану статтю. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.