Як завантажити Steam і встановити ігри

Найпопулярніші ігри випущені в Steam. Це платформа, яка полегшує розробникам ігор розповсюдження ігор. Для геймерів це єдиний магазин як популярних, так і незрозумілих ігор. Steam також пропонує регулярні розпродажі, варіанти перепродажу гри, у яку більше не грають, а також просту політику повернення коштів, а також систему перегляду користувачів, яка дозволяє геймерам знаходити хороші ігри.

Якщо є гра, в яку ви хочете пограти, швидше за все, вона знаходиться в Steam.

настільний клієнт steam

Steam

Щоб купити, завантажити та грати в гру зі Steam, ви повинні завантажити офіційний клієнт Steam. Клієнт буде

Ви ввійшли за допомогою свого облікового запису користувача
Керуйте покупками, зробленими зі свого облікового запису
Завантажити ігри,
Керуйте своєю бібліотекою, досягненнями та списком бажань
Оновіть і запустіть гру
Дозволяє знаходити друзів та інших гравців для онлайн-ігор
Підтвердьте покупки ігор, зроблені з вашого облікового запису

Клієнт Steam доступний для Windows і macOS.

Завантажте Steam

Щоб завантажити Steam;

Відвідайте офіційний сайт Steam.
Натисніть кнопку «Встановити Steam» (ваша ОС буде виявлена ​​автоматично).
У Windows 10 (або старішій версії) запустіть завантажений EXE.
У macOS відкрийте завантажений файл DMG.
У macOS перемістіть програму Steam в папку «Програми», щоб завершити встановлення.

Використовуйте Steam

Після того, як ви завантажили та встановили Steam;

Відкрийте програму Steam на своєму ПК або Mac.
Увійдіть у свій обліковий запис або створіть його в клієнті.
Увійшовши, знайдіть гру, у яку хочете зіграти.
Натисніть «Завантажити» або «Придбати» поруч із грою та завершите процес покупки.
Дочекайтеся завантаження гри.
Після завантаження гри перейдіть до Бібліотеки та виберіть гру в стовпці ліворуч.
Натисніть кнопку Грати праворуч, щоб запустити гру.

  Як створювати, редагувати та застосовувати підписи в Microsoft Outlook

Ігри та платформи Steam

Steam — платформа для розповсюдження. Це не фреймворк і не має якогось емулятора. Це означає, що хоча ви можете придбати будь-яку гру, яку забажаєте, у Steam, вона не обов’язково може працювати у вашій системі.

Перед покупкою гри;

Перевірте, для якої платформи Mac чи Windows чи обидва вони доступні. Якщо гра недоступна на Mac (наприклад, Among Us), ви можете купити та завантажити її, але вона НЕ працюватиме на Mac. Щоб грати в нього, знадобиться використовувати емулятор.
Перевірте мінімальні вимоги до обладнання для гри. Кожна гра в Steam має перерахувати мінімальні вимоги до обладнання. На додаток до цього, у ньому також буде перераховано оптимальні вимоги до обладнання, які забезпечать вам найкращий досвід гри. Ці вимоги відрізняються для кожної гри, тому обов’язково прочитайте їх, перш ніж купувати гру.

Деякі ігри безкоштовні, а інші ні. Steam не запускається так, як Apple запускає iTunes, тобто Steam не змушує розробників встановлювати однакову ціну для всіх своїх ігор. Ви знайдете назви за ціною від 0,99 доларів США та заголовки, які коштують понад 50 доларів або навіть 100 доларів США. Старі ігри, як правило, дешевші, а новіші дорожчі.
Багато популярних ігор надходять у продаж влітку та взимку. Ви можете дочекатися розпродажу, перш ніж купувати гру. Деякі назви, наприклад PUBG, рідко надходять у продаж через їх популярність.
Майбутні назви також представлені в Steam. Ви можете додати їх до свого списку бажань, щоб знати, коли вони будуть офіційно випущені. Майбутні назви ігор повідомлять вам мінімальні вимоги до обладнання для гри.

  Використовуйте Excel, щоб обчислити, скільки днів до події

Переваги використання Steam

Steam пропонує гравцям наступні переваги;

Нові й популярні назви легко доступні
Ігри автентичні та без вірусів. Вам ніколи не доведеться турбуватися про завантаження заражених, виправлених або пошкоджених файлів гри.
Ви можете повернути гру протягом періоду повернення
Ви можете перепродати ігри, у які більше не граєте
Ви можете купити ігри «секонд хенд»
Ви можете спілкуватися зі спільнотами та іншими гравцями, які грають у ті самі ігри, що й ви
Ви можете створити свій профіль гравця, реєструвати час гри та відображати всі свої ігрові досягнення
Steam керує завантаженням, встановленням і оновленнями гри за вас.

Недоліки використання Steam

У Steam також є кілька недоліків;

Якщо гра отримує погане оновлення, її відгуки можуть швидко змінитися, щоб відобразити це. Ви можете пропустити хорошу гру через погане оновлення
Steam пропонує ранній доступ до ігор, і ці назви не мають жодних гарантій для гравців. Багато гравців в кінцевому підсумку купують і шкодують про ранній доступ, тому будьте обережні.
Ігри зазвичай розробляються для Windows, тому користувачі Mac зазвичай залишаються поза увагою.

Безпека облікового запису Steam

Ваш обліковий запис Steam є ключем до ваших покупок. Без цього ви не зможете автентифікувати покупку, тобто якщо ви не можете увійти у свій обліковий запис Steam в клієнті Steam, ви не зможете грати в ігри.

  Як використовувати Zappy, новий інструмент для знімків екрана та анотацій для Mac

Переконайтеся, що ви захистили свій обліковий запис Steam. Налаштуйте двофакторну автентифікацію, щоб запобігти несанкціонованому входу в систему на випадок крадіжки вашого імені користувача та пароля. Переконайтеся, що ви налаштували метод відновлення для відновлення пароля.

Інші ігрові платформи

Steam — не єдина ігрова платформа, на якій можна купувати ігри. Існує багато інших ігрових платформ і видавців, які продають ігри за межами Steam, наприклад GOG, Origin, Microsoft Store, Xbox Libe Marketplace тощо.

Steam – це найпопулярніша платформа для розповсюдження ігор, що стосується комп’ютерних ігор. Якщо ви купуєте гру з іншої платформи, наприклад, GOG, вашу покупку не можна передати в Steam. Аналогічно, покупку Steam не можна передати на інші платформи розповсюдження.

Деякі назви ігор взагалі недоступні в Steam, наприклад, Minecraft. Якщо ви купуєте гру, яка недоступна в Steam, переконайтеся, що ви купуєте її у розробника гри або автентичної платформи розповсюдження.

Висновок

Ви можете придбати ігри в Steam через свій браузер, але для встановлення та відтворення в них у вашій системі повинен бути встановлений клієнт Steam для настільного ПК. Немає способу обійти це. Steam також дозволяє вам подарувати гру, тобто ви можете купити гру для когось іншого та надіслати їй. Заголовки в Steam здебільшого розроблені для Windows, але деякі популярні назви доступні і для Mac. Якщо ви граєте в ігри на Mac, двічі перевірте платформу для гри Steam, перш ніж купувати її.