Як завантажити .NET Framework 3.5 на Windows 10

Для запуску програм у системах Windows необхідна платформа .NET. Якщо для програми потрібна платформа .NET, і вона не встановлена ​​у вашій системі, вам доведеться її інсталювати, перш ніж програму можна буде інсталювати. Деякі програми можуть інсталювати для вас платформу .NET. Зазвичай програми використовують останню версію платформи .NET, але якщо ви встановлюєте старішу програму, яка не була оновлена, вам може знадобитися інсталювати старішу версію фреймворку.

чистий каркас 3-5

.NET Framework 3.5

Фреймворк .NET має багато різних версій, і чудовим є те, що ви можете встановити кілька його версій у вашій системі. Ви можете встановити останню версію, а також старіші версії разом з нею. Програми зможуть використовувати будь-яку версію, для якої вони створені.

  Як запускати програми в режимі адміністратора з вікна запуску в Windows 10

Завантажте .NET Framework 3.5

Фреймворк .NET попередньо встановлено в Windows 10. Якщо ви видалили його або він недоступний з будь-якої причини, ви можете завантажити його з Microsoft. Щоб завантажити .NET Framework 3.5;

Відвідайте офіційна сторінка завантаження для .NET Framework 3.5.
Виберіть мову, яку ви використовуєте.
Натисніть кнопку Завантажити.
Запустіть файл EXE, щоб встановити фреймворк.

Встановіть .NET Framework 3.5 з NET 2.0 і 3.0

.NET Framework 3.5 — це додаткова функція в Windows 1o, яка постачається з пакетами оновлень 2.0 і 3.0.

Відкрийте панель керування.
Перейдіть до Програми.
Виберіть Увімкнути або вимкнути функції Windows.
Виберіть .NET Framework 3.5 і натисніть OK.
Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити його.

  Як увімкнути Num Lock [Windows]

Яка версія .NET Framework мені потрібна?

Зазвичай безпечно встановити останню версію платформи .NET. Тим не менш, якщо остання версія не потрібна програмі, перевірте вимоги до програми. Він підкаже вам, зокрема, яку версію платформи .NET потрібно встановити, щоб програма працювала.

Чи слід видалити інші версії .NET Framework?

Платформа .NET не займає багато місця на диску, і в системі можна встановити кілька її версій. Старша версія не оновлюється до нової версії, а нова версія не оновлюється. Програми використовують версію, для якої вони створені. Тим не менш, якщо вам не потрібно використовувати певну версію .NET Framework, її видалення нешкідливо.

  Як виправити помилку принтера в Windows 10

Як оновити версію .NET Framework?

Windows 10 автоматично встановить новішу версію платформи .NET, коли вона вам знадобиться, тобто якщо ви встановите програму, яка вимагає цього, Windows 10 встановить її замість вас. Ви також можете вручну встановити новіші версії. Усі вони доступні як файли EXE для завантаження від Microsoft.