Як завантажити Microsoft Office Picture Manager

Ми завжди відчуваємо це чудове відчуття ностальгії, коли використовуємо старовинні вироби, якими колись милувалися. Одним із таких додатків у світі технологій для останнього ПК є Microsoft Picture Manager Windows 10, який колись використовували кілька користувачів ПК для редагування та обміну зображеннями. За допомогою цього програмного забезпечення ви також можете змінювати свої зображення по-своєму. Але якщо ви новачок у цьому програмному забезпеченні і хочете знати, як завантажити Microsoft Office Picture Manager, прочитайте цю статтю до кінця. Ви також можете виконати дії, згадані в цій статті, щоб дізнатися, як безкоштовно завантажити Microsoft Office Picture Manager 2013 для Windows 7. Отже, почнемо!

Як завантажити Microsoft Office Picture Manager на Windows 10

Перш ніж знати спосіб завантаження Microsoft Office Picture Manager, важливо знати про програму. По-перше, давайте дізнаємося, що це за додаток, а також його особливості та переваги, корисні для користувачів.

Що таке Microsoft Office Picture Manager?

Як випливає з назви, ця програма для керування зображеннями допоможе вам керувати зображеннями, що зберігаються на вашому комп’ютері, і ви також можете використовувати програму як графічний редактор. Він є частиною пакету Microsoft Office з версії 2003. Однак програма була недоступна з версії 2013 року, але ви можете встановити її вручну на свій ПК. Програма називається SharePoint Designer 2010, і ви можете встановити її з Microsoft Store. Програма «Фотографії», яка постачається в наступних версіях Microsoft Office і Windows, є наступником Microsoft Office Picture Manager.

Особливості програми Microsoft Office Picture Manager

Функції програми Microsoft Office Picture Manager:

 • Керування фотографіями в папці «Зображення». Ви можете використовувати програму, щоб керувати та впорядковувати файли зображень або фотографії в папці «Зображення» на вашому ПК. Крім того, функція швидкого пошуку зображень у програмі дозволить вам легко шукати та переходити до певного зображення в папці.

 • Редагувати фотографії. Ви можете використовувати програму для редагування фотографій за допомогою цієї програми, наприклад, для додавання смуги до зображення. Інструменти автоматичного виправлення в додатку допоможуть вам усунути проблеми та нададуть кращий інтерфейс для редагування зображення. Крім того, ви можете легко скасувати зміни в малюнку після редагування.

 • Змініть налаштування зображення: ви можете змінити контраст, різкість і розмір зображень за допомогою програми.

 • Змініть назву та інші основні деталі фотографій: ви можете перейменувати фотографію, зберегти її в іншому місці або перетворити в інший формат за допомогою цієї програми.

 • Поділіться зображенням: додатковою функцією цієї програми є те, що вона дозволяє ділитися зображеннями з вашими контактами через бібліотеку зображень SharePoint на різних платформах обміну, як-от електронна пошта.

 • Фільтри, доступні в програмі: фільтри, доступні для редагування зображень, є основними, але необхідними, як-от зменшення шуму та видалення червоних очей.

 • Створіть централізовану бібліотеку зображень: програма може використовуватися великими компаніями для створення централізованої бібліотеки зображень, включаючи вміст, до якого можна отримати доступ за допомогою протоколів HTTP/FTP, гіперпосилань або інших методів зв’язування.

Переваги Microsoft Office Picture Manager

Переваги використання програми Microsoft Office Picture Manager наведено нижче:

 • Безкоштовне програмне забезпечення: програму можна завантажити безкоштовно, і вам не потрібно створювати обліковий запис або платити за програму.

 • Сумісність: програма сумісна з усіма версіями ПК Windows, які відповідають системним вимогам для пакету Microsoft Office. Використовуючи програму, немає ризику, оскільки вона є частиною офіційного пакету Microsoft Office.

 • Утиліта керування фотографіями: програма є універсальною програмою, і ви можете виконувати різні функції за допомогою програми, як-от керувати, редагувати, ділитися тощо.

 • Швидкий перегляд зображень. Ви можете використовувати Office Picture Manager для швидкого перегляду файлів зображень і використовувати вдосконалені інструменти для редагування зображень групово або окремо.

 • Використовуйте зображення з інших програм Microsoft: програма дозволяє включати зображення з інших програм пакету Microsoft Office і надає можливість легкого пошуку та перегляду.

 • Підтримує різні формати зображень. Однією з помітних переваг використання програми є те, що вона підтримує зображення в різних форматах, зокрема BMP, jpg, pdf, png, tiff та інші подібні формати. Він також підтримує файли формату gif і дозволяє переглядати перший неанімований кадр як картинку.

Як встановити Microsoft Office Picture Manager на Windows 10

Розділ містить кроки, які демонструють, як завантажити програму Microsoft Office Picture Manager на свій ПК.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Google Chrome і натисніть Відкрити.

Примітка. Ви можете відкрити будь-який веб-браузер за замовчуванням на своєму ПК. Google Chrome вибрано тут для ілюстрації.

2. Відвідайте офіційну сторінку Microsoft SharePoint Designer 2010. Виберіть мову як англійську зі спадного меню в полі «Вибір мови» та натисніть опцію «Завантажити».

3. Двічі клацніть завантажений файл SharePointDesigner.exe, щоб запустити виконуваний файл на вашому ПК.

4. Натисніть на опцію Так у вікні підказки «Контроль облікових записів користувачів».

5. Зачекайте, поки файли будуть розпаковані на ваш ПК. Тепер виберіть пункт Я приймаю умови цієї угоди та натисніть кнопку Продовжити.

6. У вікні Виберіть потрібну інсталяцію клацніть опцію Налаштувати, щоб змінити параметри.

7. У наступному вікні перейдіть до вкладки «Параметри встановлення», розгорніть параметр «Інструменти Office» і виберіть у меню параметр «Запустити все з мого комп’ютера».

8. Натисніть опцію «Встановити зараз», щоб завантажити Microsoft Office Picture Manager.

9. Дочекайтеся завершення вікна виконання інсталяції.

10. Натисніть опцію Закрити у вікні Завершіть роботу з Office, щоб завершити процес встановлення.

Як використовувати Microsoft Office Picture Manager у Windows 10

Якщо ви завантажили програму Microsoft Picture Manager для Windows 10, виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як переглядати та змінювати зображення на вашому ПК за допомогою цієї програми.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Office Picture Manager і натисніть Відкрити.

2. У вікні Ласкаво просимо до Microsoft Office 2010 виберіть параметр Використовувати рекомендовані параметри та натисніть кнопку OK, щоб продовжити.

3. Тепер ви можете переглядати та редагувати зображення з папки Pictures на вашому ПК.

***

Сподіваємося, що ви зрозуміли кроки для завантаження Microsoft Office Picture Manager на Windows 10 і змогли успішно це виконати. Залишайте свої запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у поле для коментарів нижче.

  Як швидко відкрити сторінку налаштувань за допомогою ярликів на iPhone та iPad