Як завантажити Microsoft Movie Maker на Windows 10

| | 0 Comments| 10:50 PM
Categories:

Давним-давно у Microsoft був набір чудових безкоштовних програм під назвою Windows Live Essentials. У ньому було кілька чудових перлин, таких як Live Writer, Microsoft Writer і Movie Maker. Як і всі чудові речі, створені Microsoft, пакет Windows Live Essentials був припинений. Якийсь час він все ще був доступний на веб-сайті Microsoft, якщо ви могли знайти посилання на нього, але його теж немає. Користувачі все ще пропускають програми з цього пакету, а Movie Maker є першим у списку програм, які найчастіше пропускають. На сьогоднішній день це краще, ніж посередні функції редагування в програмі «Фотографії» в Windows 10. Якщо ви хочете Movie Maker на Windows 10, ви все одно можете завантажити його з онлайн-архівів.

  Змусьте Cortana шукати програми в Windows 10

Програма Movie Maker все ще може працювати в Windows 10. Сумісність не є проблемою, а доступність є. Windows Live Essentials доступний у безлічі онлайн-сховищ програмного забезпечення, але не всі вони заслуговують довіри. Будь-хто, хто хоче заразити системи, може об’єднати Windows Live Essentials зі шкідливим кодом і зробити його доступним нічого не підозрюючим користувачам.

Movie Maker на Windows 10

Одне безпечне сховище, де можна завантажити Windows Live Essentials — це Archive.org. Ви можете завантажити Wlsetup EXE або отримати для нього торрент. Обидва дуже повільно завантажують файл розміром 128 МБ, тому ми рекомендуємо використовувати торрент, тому є варіант продовження, якщо щось піде не так.

  Як налаштувати мову для кожної програми в Windows 10

Після завантаження запустіть файл wlsetup-all.exe. Коли почнеться інсталяція, ви побачите наступний екран. Натисніть «Виберіть програми, які потрібно встановити», а на наступному екрані зніміть прапорці з усіх, крім Movie Maker.

Програма встановлення не встановить нічого, окрім Movie Maker, але якщо вам потрібні деякі інші програми, які були частиною Windows Live Essentials, ви можете перевірити їх під час встановлення, і вони також будуть встановлені.

Windows Movie Maker працює без будь-яких проблем у Windows 10. Це не багатофункціональна програма для створення фільмів, яка може замінити професійне програмне забезпечення для редагування відео, однак воно може виконувати багато базового редагування відео. Ви можете обрізати відео, записувати відео за допомогою веб-камери, додати титульну картку, додати кредитну картку, додати голосовий розповідь та багато іншого.

  Як пропустити додавання PIN-коду під час налаштування Windows 10

Однак, якщо ви створюєте основне відео, яке маєте намір опублікувати в Інтернеті, ця програма не лише повністю обладнана, але й неймовірно проста у навчанні, щоб використовувати її саме для цієї мети. Головне — це те, що він може зберігати його в низькій, середній та HD якості залежно від того, як вам потрібно його використовувати. Є причина, чому всім сподобався цей додаток.