Як завантажити ISO-файл Windows 8.1

Windows 8 не була популярною або добре прийнятою. Мало хто оновив його, і його життя обірвалося, незважаючи на те, що Microsoft врешті-решт виправила меню «Пуск». Хоча Windows 8 була найновішою версією Windows, було випущено багато ноутбуків і настільних комп’ютерів, які працюють під керуванням ОС. Користувачі Windows 8/8.1 отримали можливість безкоштовно оновитися до Windows 10.

завантажити ISO-файл Windows 8.1

Завантажте файл ISO Windows 8.1

Windows 8.1 Травень не були популярними, але деяким людям це сподобалося. Панель чудочок була унікальною з точки зору інтерфейсу користувача, і вона створила основу для того, як виглядала Windows 10 (за вирахуванням усіх помилок). Якщо у вас є система Windows 8/8.1, яку ви оновили до Windows 10, і ви хочете встановити оригінальну ОС, вам буде важко знайти посилання для завантаження.

  Як встановити Chrome OS Flex на ПК з Windows, ноутбук і MacBook

Завантажте файл ISO Windows 8.1 – Microsoft

Microsoft не рекламує Windows 8/8.1 на своїй першій сторінці і надає лише підтримку для неї. Однак він більше не отримуватиме оновлень, ви все ще можете завантажити ISO з Microsoft.

Щоб завантажити ISO-файл Windows 8.1;

Перейдіть за цим посиланням на веб-сайті Microsoft.
Виберіть видання, яке потрібно завантажити (8.1, 8.1 K, 8.1 KN, 8.1 N або 8.1 Single Language).
Натисніть Підтвердити.
Виберіть мову, якою ви хочете використовувати ОС.
Натисніть посилання для завантаження 32 або 64 біт, залежно від того, що вам потрібно встановити.
Збережіть файл ISO.

Створіть інсталяційний USB

Немає інструменту для створення медіа для Windows 8.1. Вам доведеться записати ISO на USB-накопичувач за допомогою стороннього інструменту. Ми рекомендуємо використовувати Rufus для роботи.

  Як увімкнути та використовувати Telnet у Windows 10

Перш ніж продовжити, перевірте, чи підтримує ваша система безпечне завантаження UEFI чи ні. Це вплине на те, як ви запишете ISO на USB-накопичувач.

Підключіть USB-накопичувач до системи (вона має бути не менше 8 ГБ).
Завантажити і запустіть Руфуса.
Якщо у вашій системі є застарілий BIOS, відкрийте схему розділів, виберіть MBR.
Якщо ваша система має UEFI/Secure Boot, відкрийте схему розділів і виберіть GPT.
Виберіть USB-накопичувач і завантажений файл ISO.
Натисніть кнопку Пуск.
Дочекайтеся завершення процесу.
Підключіть USB до системи та встановіть Windows 8.1.

Завантажте Windows 8 ISO

Windows 8.1 була останньою та остаточною версією Windows 8. Ви не зможете знайти Windows 8 ISO на веб-сайті Microsoft. Можливо, ви зможете знайти для нього торрент, але вам слід бути обережними з ними. Вони можуть бути інфіковані, і в цілому їх слід вважати небезпечними.

  Як завантажити оригінальний Microsoft FreeCell на Windows 10

Якщо у вас є інсталяційний диск з моменту придбання системи, ви можете використовувати його для встановлення Windows 8. Це найбезпечніший варіант.

Висновок

Windows 8.1 мала деякі хороші функції, але користувачі, які перейшли з Windows 7 на Windows 8, не могли працювати з новим меню «Пуск». Якщо ви коли-небудь хотіли спробувати його, ISO все ще є, але ви не зможете придбати ліцензію на нього.