Як завантажити GIF зі звуком на Imgur

| | 0 Comments| 12:53 PM
Categories:

Кілька років тому Imgur представив GIFV, новий формат файлів для GIF-файлів, який дозволив їм завантажуватись швидше та плавніше відтворюватися. Imgur тепер додає GIF-файли зі звуком. По суті, це відео з дуже, дуже низькою роздільною здатністю зі звуком, але ми все ще називаємо його GIF. Наразі ви можете створювати та завантажувати GIF-файли зі звуком лише з програми Imgur для iOS. Ви можете переглядати їх і ділитися ними з браузера на комп’ютері. У найближчі дні Imgur додасть цю функцію до своєї програми для Android, а також до веб-інтерфейсу.

GIF-файли зі звуком на Imgur

Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію програми Imgur на iOS. Відкрийте програму, торкніться кнопки камери та виберіть відео зі своєї камери, щоб перетворити його у GIF. Вам потрібно буде обрізати його так, щоб він тривав лише 30 секунд або менше.

  Як створити радарну діаграму в Excel

Після обрізання відео торкніться значка динаміка, щоб увімкнути його та завантажити зі звуком. Дайте публікації назву, додайте теги та торкніться опції Опублікувати, щоб завантажити її. Imgur заохочує членів своєї спільноти використовувати увімкнути звук тег з усіма GIF-файлами зі звуками. Ви можете стежити за цим тегом, щоб побачити, якими GIF-файлами зі звуками діляться інші.

GIF слід завантажити негайно, але, здається, можуть виникнути проблеми. Якщо ви не бачите свій GIF, перевірте, чи не виникла проблема із завантаженням, і повторіть спробу.

Для користувачів, які переглядають Imgur, вам не доведеться турбуватися про раптово відтворення GIF зі звуком посеред ночі. Усі GIF-файли вимкнено за замовчуванням, і якщо ви не торкнетеся, щоб увімкнути гучність, ви не почуєте писк.

  Як об'єднати документи Microsoft Word

Це чудово, але ми б жартували, якби називали це інакше, ніж відео з низькою роздільною здатністю. GIF-файли, по суті, є рухомими зображеннями, але з дуже низькою роздільною здатністю. Звичайно, HD GIF-файли зараз актуальні, але їх непросто зробити, а розмір файлу настільки великий, що вбиває весь сенс використання GIF. GIF-файли зі звуком завантажуються більше, і, звичайно, розмір файлу буде меншим. Можна з упевненістю сказати, що аудіо також буде стиснено.

Функція відносно нова, тому говорити про те, сподобається вона користувачам чи ні, поки рано. Одне можна сказати напевно: ніхто не любить чекати завантаження GIF-файлу, тому Imgur максимально оптимізує його.

  Як відкрити файл Numbers в Excel