Як завантажити Adobe Reader із Microsoft Store

| | 0 Comments| 4:59 AM
Categories:

Ми всі використовуємо PDF-файли для різноманітних потреб, таких як шкільні конспекти, книги, резюме, рахунки, медичні звіти, інвестиційні портфелі тощо. Як власник бізнесу чи професіонал, ви можете складати контракти на PDF-файлах, оскільки вони безпечні та можуть бути підписані та перевірені.

Adobe Acrobat Reader — найпопулярніша та найнадійніша програма для перегляду, редагування та створення PDF-файлів. І тепер він доступний для завантаження в Microsoft Store, що робить його найкращим способом швидкого та безпечного отримання на вашому ПК з Windows 11. Давайте дослідимо, як це зробити.

Що таке Adobe Acrobat Reader DC?

Цілком ймовірно, що ви знаєте про Adobe Acrobat Reader. Adobe не лише винайшла Adobe Acrobat тридцять років тому, але й портативний формат документів або PDF, як ми його називаємо.

Революція переходу з паперу на цифрову форму дозволила обмінюватися текстом і зображеннями в цифровому вигляді, зберігаючи оригінальний формат документа. Можливо, ви також зберегли документ Word як PDF перед друком, щоб надрукований результат відповідав створеному документу.

  Автоматично знаходьте електронні листи без відповіді та додавайте до них мітку в Gmai

Сьогодні Adobe Reader став безкоштовним, надійним глобальним стандартом для надійного перегляду, друку, електронного підпису, спільного використання та анотування PDF-файлів. А формат файлу PDF із його гнучкістю розміру, портативністю, якістю та стандартами ISO 32000 користується довірою таких людей, як ви, та компаній у всьому світі.

Adobe Reader дозволяє взаємодіяти з усім PDF-вмістом, як з онлайн-формою. Ви також можете додавати музику та відео до PDF-файлів, щоб зробити урок або виступ більш привабливим. Крім того, ви можете заповнювати, електронно підписувати та блокувати свої форми та конфіденційні документи, які стають недійсними, якщо хтось спробує їх відредагувати.

На щастя, вам більше не потрібно шукати в Інтернеті цей чудовий і обов’язковий інструмент. Ви можете завантажити Adobe Reader на свій ПК з Windows 11 через стандартну програму Microsoft Store.

Як завантажити Adobe Reader із Microsoft Store на Windows 11

Отримати Adobe Reader на комп’ютері з Windows 11 можна лише за кілька кліків.

 • Відкрийте Microsoft Store на своєму ПК, клацнувши його значок на панелі завдань.
 • Знайдіть Adobe Reader у Microsoft Store.
 • Натисніть параметр Adobe Acrobat Reader DC, щоб відкрити його.
 • Натисніть «Встановити», щоб завантажити програму Adobe Reader на свій ПК.
 • Знадобиться кілька хвилин, перш ніж кнопка «Встановити» зміниться на «Встановлено».
 • На робочому столі також буде встановлено ярлик Adobe Acrobat Reader. Ви можете двічі клацнути його, щоб відкрити та використовувати Adobe Reader для PDF-файлів. Або знайдіть Adobe Acrobat і відкрийте його.
 •   8 найкращих платформ Magic Link для автентифікації без пароля

  Це воно. Тепер легко відкривайте, переглядайте, друкуйте та обмінюйтеся файлами PDF безкоштовно зі свого ПК з Windows 11. Якщо ви хочете редагувати, сканувати, електронно підписувати та конвертувати файли, вам потрібно буде підписатися на версію Adobe Pro.

  Чому вам варто завантажити Adobe Reader із Microsoft Store

  Ви погодьтеся, що немає нічого простішого, ніж отримати Adobe Reader прямо з Microsoft Store на свій ПК. Простота використання та швидші оновлення – це лише деякі з багатьох причин, чому вам варто завантажувати програми через Microsoft Store на свій ПК з Windows 11.

  Крім того, отримання Adobe Reader із магазину Microsoft Store означатиме доступ до програми на всіх ваших пристроях Windows. Вам просто потрібно використовувати той самий обліковий запис Microsoft на кожному пристрої.

  Інші безпечні місця для завантаження Adobe Reader на ПК з Windows 11

  Захоплення Adobe Reader із безпечного джерела, як-от Microsoft Store, — чудовий спосіб уникнути зараження комп’ютера вірусом. Хоча існує багато веб-сайтів, які пропонують завантаження Adobe Reader, найкращою та найбезпечнішою альтернативою Microsoft Store є офіційний сайт Adobe Reader.

    Як відповісти за допомогою зворотного дотику в повідомленнях на iPhone та iPad

  Чи варто завантажувати Adobe Reader?

  Adobe Reader довів свою силу як універсальне рішення для роботи з PDF-документами. Він також включений у нашу рекомендацію найкращих програм для читання PDF.

  Однак ви можете не використовувати Adobe Reader, оскільки не хочете платити за його версію Pro. Або може бути так, що вам просто потрібен PDF-рідер, щоб час від часу відкривати, переглядати та друкувати PDF-файли.

  Сьогодні такі популярні браузери, як Chrome, Microsoft Edge і Firefox, оснащені власними вбудованими програмами для читання PDF. Adobe також пропонує Розширення Chrome і Edge для програми, тому вам може не знадобитися Adobe Reader.

  Але в усьому світі Adobe Reader залишається улюбленою програмою читання PDF для користувачів і провідних компаній, які піклуються про якість. Крім того, якщо ви не хочете відкривати PDF-файли онлайн у браузері, Adobe Reader буде хорошим і безпечним вибором.

  Завантажте Adobe Reader для кращої роботи з PDF-файлами

  Безсумнівно, Adobe Reader є чудовим вибором для роботи з PDF-документами та керування ними. Він безкоштовний, зручний і має простий і зручний інтерфейс. Завантажте його з Microsoft Store і спробуйте.