Як завантажити шрифти з Microsoft Store в Windows 10

Встановити новий шрифт у Windows досить просто; вам потрібно завантажити шрифт, безкоштовний чи інший, на локальний диск. Розпакуйте файл, якщо він заархівований, і скопіюйте його вміст у C:WindowsFonts. Щоб встановити шрифт, вам потрібні права адміністратора, але крім цього, це проста функція копіювання та вставки. Панель шрифтів у Windows дозволяє попередньо переглядати шрифт різних розмірів, і це було так протягом багатьох років. Тепер у Windows 10 Microsoft оновлює панель попереднього перегляду шрифтів, і ви також можете завантажувати шрифти з Microsoft Store.

Ця нова функція наразі доступна лише в Windows 10 Insider Build 17083.

Завантажте шрифти з Microsoft Store

Ви можете шукати шрифти в Microsoft Store, але якщо ви перейдете через програму «Налаштування», ви можете перейти безпосередньо до категорії «Шрифти». Нова панель попереднього перегляду шрифтів знаходиться в додатку Налаштування.

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до групи налаштувань Персоналізація. Тут перейдіть на вкладку Шрифти.

На вкладці «Шрифти» ви побачите шрифти, які вже встановлені у вашій системі. Під кожним шрифтом ви можете побачити, скільки шрифтів має кожен, і переглянути їх усі. Існує рядок пошуку, який дозволяє шукати певний шрифт. У верхній частині цієї панелі налаштувань є опція «Отримати більше шрифтів у магазині». Натисніть його, щоб відкрити Microsoft Store.

Додаток Microsoft Store відкриється в категорії «Шрифти». Наразі в магазині доступно лише кілька шрифтів, які ви можете встановити, але це зміниться, коли ця функція стане доступною для користувачів у стабільній збірці. Щоб встановити шрифти з Microsoft Store, натисніть кнопку «Отримати» під шрифтом. Після встановлення він з’явиться в розділі «Шрифти» програми «Налаштування».

Старий метод встановлення шрифтів, тобто копіювання їх у C:WindowsFonts, ще не застарів, і, швидше за все, це буде недовго. Це не тому, що Microsoft хоче дати користувачам час звикнути до нової панелі «Шрифти», а тому, що більшість шрифтів, ймовірно, не потрапить у Microsoft Store.

Користувачі, ймовірно, все ще завантажуватимуть шрифти у форматах TTF та OTF, і їх не можна буде встановити за допомогою панелі «Шрифти» у програмі «Налаштування». Їх потрібно буде вставити в папку «Шрифти». Ця функція, безумовно, вітається, але пройде багато часу, перш ніж старий метод керування шрифтами можна буде видалити.