Як завантажити та встановити Lunar Client для Minecraft?

Ось як завантажити та використовувати місячний клієнт, щоб покращити свій ігровий досвід Minecraft.

Майнкрафт – це дивний на вигляд світ творчості, який люблять мільйони користувачів. Ця гра не обмежує вас нічим, крім вашої уяви. Ви можете грати в цю гру в чотирьох одиночних режимах: виживання, творчість, пригоди, глядач і хардкор.

Однак ця гра відома своїм багатокористувацьким режимом (PVP), у який грають на серверах Minecraft, таких як Hypixel Network.

Але ванільний геймплей може не всім припасти до смаку.

Він якийсь м’який, страждає від низької частоти кадрів і естетично непривабливий.

Хоча ви можете встановлювати пакети модів звичайним способом, сторонній клієнт, як-от Lunar, усуває ці клопоти, надаючи простий інтерфейс для керування кількома модами.

Що таке Lunar Client?

Lunar Client містить пакети модів для всіх сучасних версій Minecraft. Він дає вам доступ до різноманітних налаштувань кількома клацаннями, щоб покращити свій ігровий процес.

  Як зробити підставку для пивоваріння в Minecraft

І найприємніше те, що користуватися ним можна безкоштовно. Тим не менш, ви можете знайти багато преміальних смаколиків у магазині Lunar, щоб додатково розважитися та підтримати його творців.

Отже, як грати в Minecraft зі стороннім клієнтом, таким як Lunar, замість рідної програми запуску?

Що ж, перше покращення, про яке повідомляють багато користувачів, це миттєвий стрибок частоти кадрів. І що найголовніше, ви отримуєте понад 60 модифікацій за одну інсталяцію, з безліччю функцій, які постійно додаються.

Тож без зайвих слів, давайте подивимося, як завантажити Lunar Client, щоб потрапити в піксельний пригодницький світ Minecraft.

Завантажити Lunar Client

Відвідайте Lunar Client сторінка завантаженняі клацніть завантажити для бажаної операційної системи: Windows, Mac або Linux.

Згодом відкрийте завантажений файл, запустіть інсталятор, перегляньте умови та завершіть процес.

Для Linux клієнт поширюється як файл AppImage, який не вимагає встановлення. Однак не забудьте змінити права доступу до файлу, щоб дозволити його виконання як програму. Зазвичай це знаходиться у Властивості, останній параметр у спливаючому вікні, що відкривається правою кнопкою миші. Далі перейдіть до Дозволи та позначте останній пункт Виконати: Дозволити виконання файлу як програми.

  Які функції Minecraft має Wii U Edition?

Тим не менш, на сторінці завантаження Lunar є відеоінструкції для кожної операційної системи.

Після встановлення відкрийте програму:

особливості

Перше, що ви робите, це вибираєте поєднану версію Minecraft. Щоб переглянути список усіх підтримуваних версій, торкніться маленької стрілки 🔽 поруч із кнопкою запуску.

Вибравши потрібний варіант, натисніть ЗБЕРЕГТИ ПАРАМЕТРИ внизу праворуч.

Далі потрібно вибрати оперативну пам’ять і роздільну здатність ігрового процесу. Його можна знайти в розділі Налаштування у верхньому меню.

Як правило, не існує фіксованого чи рекомендованого значення оперативної пам’яті. Тож ви можете спробувати поекспериментувати з конкретними системними вимогами.

Після цього встановіть роздільну здатність для вікна Minecraft. Можна використовувати попередні налаштування для підключеного монітора або вводити будь-які спеціальні налаштування, визначаючи ширину та висоту.

Нарешті, коли ви натискаєте «Запустити», активи завантажуються, що може зайняти деякий час залежно від швидкості мережі.

  Виправити чорний екран Minecraft у Windows 10

Ви можете почати гру, увійшовши за допомогою облікового запису Windows або Mojang, натиснувши на аватар (позначений 1).

Зміни доступні внизу (позначено 2). Екран модів дозволяє вам створювати профілі з певними модами, вибирати комбінації клавіш і дає вам набагато більше можливостей над ігровим процесом Minecraft.

Професійна порада: спробуйте відкрити Lunar Client із правами адміністратора, якщо він зависає під час завантаження ресурсів.

Поруч із «Домашньою сторінкою» в основному меню «Сервери» перераховує кілька серверів, з яких можна насолоджуватися багатокористувацькою ігрою Minecraft, у тому числі найбільш заповнений сервер Hypixel і власний сервер Lunar.

Нарешті, це улюблений клієнт, який є лідером у забезпеченні роботи останніх оновлень Minecraft.

Висновок

Серед безлічі клієнтів Minecraft Lunar має репутацію. Це робить інтеграцію модів простою, має пристойний інтерфейс і має активну спільноту, яка допоможе, якщо ви зіткнетеся з будь-якою проблемою.

І все-таки, якщо ви шукаєте альтернативу, хорошим буде Badlion.

Хочете розмістити сервер, щоб грати з друзями? Спробуйте ці платформи хостингу сервера Minecraft.