Як завантажити свою музичну бібліотеку Groove на Windows 10

| | 0 Comments| 12:13 AM
Categories:

Коротка спроба Microsoft вийти на музичний ринок завершилася в жовтні цього року. Компанія оголосила, що закриває свій сервіс Groove Music, поступившись правом Spotify. Оскільки служба припиняється, ви захочете створити резервну копію своєї музики, і ви захочете зробити це зараз, оскільки служба офіційно закриється 31 грудня 2017 року. Залишилося 4 дні. Ви можете завантажити свою бібліотеку Groove Music із програми Groove на робочому столі Windows 10. Ось як.

Завантажте Groove Music

Коли ви відкриєте програму Groove Music, вона попередить вас, що служба вимикається, і шукатиме музику для завантаження в автономному режимі. Якщо ви пропустите або перервете завантаження, вам доведеться вручну завантажити файли Groove Music.

  Як увімкнути push-повідомлення в програмі Mail у Windows 10

Відкрийте програму Groove в Windows 10 і виберіть вкладку «Моя музика» у стовпці ліворуч. На цій вкладці відображається вся ваша музична колекція, включаючи музичні файли у вашому обліковому записі OneDrive та локальні музичні файли. Тут також з’явиться музика, яку ви придбали на Groove Music. Відкрийте спадне меню «Фільтр» і виберіть параметр «Придбано».

Усі елементи, які ви побачите, будуть піснями, які ви придбали через Groove Music. Клацніть правою кнопкою миші пісню та виберіть «Вибрати» з контекстного меню. Виберіть усі інші пісні, які потрібно завантажити, а потім натисніть кнопку завантаження.

Залежно від того, наскільки велика ваша бібліотека, а також наскільки стабільний і швидкий ваш Інтернет, завантаження всієї музики займе трохи часу. Якщо ви хочете отримати доступ до всього цього з програми Groove пізніше, вам слід завантажити його в OneDrive.

  Як оновити до Windows 10 з Windows 7 безкоштовно

Музика Groove Pass

Якщо ви придбали річну підписку на Google Music Pass, яка діє до 31 грудня 2017 року, ви маєте право на повне відшкодування. Переконайтеся, що у вашій платіжній інформації введено дійсну кредитну картку, щоб Microsoft могла повернути вам кошти. У випадку, якщо він не зможе повернути кошти на вашу кредитну картку, він надасть вам подарункову картку для Microsoft Store на суму 120% суми, що повертається, вашого Groove Music Pass.

Якщо хочеш, можеш скасувати свій Groove Music Pass і отримати негайне відшкодування. Якщо ви думаєте, що у вас можуть виникнути проблеми з вашою кредитною карткою, коли Microsoft намагається повернути кошти, краще скасувати послугу та завчасно вирішувати весь процес відшкодування. Якщо у вас є невикористаний квиток, він більше не повертається готівкою. Однак Microsoft запропонує вам подарункову картку для Microsoft Store на суму 120% вартості вашого абонемента. Ви можете ознайомитися з деталями, які Microsoft оприлюднила щодо закриття служби тут.

  Як транслювати екран Android на ПК з Windows 10