Як завантажити розширення Chrome як файл CRX

| | 0 Comments| 3:03 AM
Categories:

Веб-магазин Chrome містить велику кількість програм і розширень, які варіюються від продуктивних до простих розваг. Веб-магазин Chrome чудовий, але він не пропонує вам жодного способу завантажувати розширення чи програми без їх встановлення. Коли ви натискаєте «Додати до Chrome», відповідне розширення або програма завантажиться та встановиться без жодних проміжних кроків, за допомогою яких ви можете зупинити встановлення. Це призводить до того, що користувачі не можуть створити резервну копію розширення, якщо воно стане недоступним пізніше. У кращому випадку вони можуть створити резервну копію папок певного розширення в своєму профілі або просто створити резервну копію всього профілю. Зустрічайте програму завантаження розширень Chrome. Це проста веб-програма, яка дозволяє завантажувати будь-яку програму чи розширення Chrome. Ви повинні мати доступ до сторінки веб-магазину Chrome або мати доступ до ідентифікатора програми/розширення.

  Google анонсував режим анонімного перегляду Карт і додаткові засоби керування конфіденційністю

Відкрийте Веб-магазин Chrome і перейдіть до програми або розширення, яке потрібно завантажити як файл CRX. Переконайтеся, що на сторінці відомостей про розширення вибрано вкладку «Огляд», і скопіюйте URL-адресу. Якщо ви плануєте використовувати лише ідентифікатор програми, ви можете скопіювати частину URL-адреси, яка йде після імені розширення. Наприклад, рядок тексту, що йде після “google-keep-chrome-extens”, є ідентифікатором цього розширення.

Ідентифікатор — це чудовий спосіб отримати розширення, оскільки вам не обов’язково йти до Веб-магазину Chrome, ви можете просто перейти на Chrome://extensions та скопіювати ідентифікатор встановленого розширення.

Відвідайте програму завантаження розширень Chrome, вставте посилання або ідентифікатор і натисніть «Завантажити розширення».

  Навіщо перевіряти себе? Ось що ви дізнаєтеся

Розширення Chrome досить малі, тому файл CRX завантажиться протягом кількох хвилин після натискання кнопки «Завантажити розширення».

Що робить Chrome Extension Downloader дійсно корисним, так це те, що іноді розширення, які ви вважаєте надзвичайно корисними, раптово вилучаються з Веб-магазину Chrome, тому ви не можете завантажити їх знову за допомогою синхронізації Chrome. Це надійний спосіб створити резервну копію розширення. Сама програма подібна до багатьох веб-програм, які дозволяють завантажувати файли .apk з магазину Google Play на робочий стіл, щоб потім ви могли завантажити їх на свій пристрій Android.

Відвідайте програму завантаження розширень Chrome

  Використовуйте свій iPhone, щоб знайти безкоштовні мережі Wi-Fi у будь-якій точці світу