Як завантажити пісні Spotify без Premium

Програми для потокової передачі музики онлайн привернули багато уваги завдяки своїй гнучкості, різноманітності жанрів пісень і необмеженій кількості годин відтворення музики. Одним із таких широко використовуваних додатків є Spotify. Spotify був заснований у 2006 році і з тих пір широко використовується в усьому світі. Spotify — це програма для цифрової музики, подкастів і потокового відео, доступна на мобільних пристроях, системах, iPod, iPad і планшетах. Ця програма має величезну музичну бібліотеку з виконавцями з усіх куточків світу. Spotify надзвичайно різноманітний і навіть налаштовує списки відтворення для своїх користувачів. Якщо ви вже є користувачем Spotify, ви повинні знати про всі плюси, які він пропонує. Однак, як і кожна позитивна річ має негативну сторону, Spotify, будучи безкоштовною програмою, має деякі обмеження, які можна подолати лише за допомогою преміум-членства. Отже, якщо ви шукали спосіб дізнатися, як завантажити пісні Spotify без Premium, тоді ви потрапили на правильну сторінку. У сьогоднішньому навчальному посібнику ми обговоримо найкращий завантажувач музики Spotify, який ви можете використовувати. Отже, якщо ви готові знати, як завантажувати пісні на Spotify без будь-яких турбот, давайте почнемо з нашого посібника відразу.

Як завантажити пісні Spotify без Premium

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про кроки для завантаження пісень Spotify без преміум-класу.

Що таке Spotify Free і Spotify Premium?

Spotify – це платформа потокового передавання музики, яка пропонує своїм користувачам три різні типи підписок, зокрема Spotify Free, Spotify Premium ($9,99 на місяць) і Spotify Family ($14,99 на місяць). Платне членство Spotify дозволяє користувачам завантажувати до 3333 пісень на пристрій, що можна робити на 3 різних пристроях. Однак завантаження музики Spotify або офлайн-музика недоступні в безкоштовному плані. Давайте детально перевіримо різницю між Spotify Free і Spotify Premium нижче.

 • Spotify Free: Spotify Free тепер дозволяє користувачам завантажувати музику. Ця підписка підтримується рекламою. Функція перемішування доступна лише на мобільному пристрої. Крім того, якість звуку за цим планом низька.

 • Spotify Premium: Spotify Premium дозволяє необмежену високоякісну трансляцію пісень із аудіо 320 Кбіт/с. На 3 пристрої можна завантажити до 3333 пісень. Крім того, за цим планом користувачі можуть насолоджуватися необмеженими пропусками.

Чому безкоштовні користувачі Spotify не можуть завантажити музику Spotify?

Перш ніж знати, як завантажувати пісні Spotify без Premium, важливо знати, чому користувачі безкоштовного плану Spotify не можуть завантажувати музику Spotify. Щоб відповісти на це запитання, це пов’язано з керуванням цифровими правами, також відомим як DRM, яке унеможливлює користувачам насолоджуватися музикою офлайн. По суті, це технологія боротьби з піратством, яку більшість власників цифрових авторських прав використовують для обмеження використання цифрових матеріалів та іншої роботи, включаючи програмне забезпечення, музику, фільми тощо. Цю технологію Spotify використовує на всіх своїх треках. Таким чином, ускладнюється завантаження музики з платформи на пристрій без Premium.

Як завантажити пісні на Spotify

Програма DRM на всіх треках Spotify робить майже неможливим завантажувати музику зі Spotify на будь-який пристрій. Крім того, якщо користувач Spotify Premium скасовує своє членство на платформі, завантажений список відтворення або пісні стають непрацездатними. Однак є спосіб, який може допомогти вам отримати доступ до цих пісень, це не що інше, як наш посібник щодо найкращих інструментів для завантаження музики Spotify.

Завантажувач музики Spotify – це інструмент, який допомагає завантажувати та слухати музику навіть у режимі офлайн. Це безкоштовна програма, яка допомагає навіть завантажувати списки відтворення з платформи. Цей інструмент сумісний як з комп’ютерами, так і з мобільними пристроями.

Особливості Spotify Music Downloader

Перш ніж вибрати ідеальний інструмент для завантаження музики зі Spotify, переконайтеся, що він має всі функції, згадані нижче:

 • Музичний конвертер Spotify має бути простим у використанні та установці.
 • Він має бути сумісний із більшістю ваших пристроїв, включаючи Android або iPhone, ПК з Windows, Mac OS та інші.
 • Він повинен забезпечувати вам музику хорошої якості.
 • Він повинен запропонувати перетворення в декілька аудіоформатів.
 • Він також має зберігати теги ID3 та всі метадані після перетворення.
 • Він повинен мати вбудований музичний веб-плеєр Spotify.
 • Він повинен мати можливість завантажувати весь список відтворення зі Spotify.
 • Швидкість завантаження та конвертації має бути високою.
 • Це має бути безкоштовний інструмент.

Кроки для завантаження пісень Spotify без Premium

Тепер, коли ви знаєте всю можливу інформацію про завантажувач музики для Spotify та його функції, настав час дізнатися, як саме ним користуватися.

1. По-перше, запустіть свій браузер і завантажте музичний конвертер Spotify на ваш вибір, у цьому випадку ми завантажуємо MuConvert Spotify Music Converter. Натисніть кнопку Спробувати безкоштовно, щоб установити його.

2. Після встановлення запустіть програму на комп’ютері та увійдіть у свій обліковий запис Spotify.

3. Тепер ви можете безпосередньо переглядати різну музику та списки відтворення в MuConvert Spotify Music Converter.

4. Далі запустіть Налаштування в програмі та виберіть бажаний формат, як-от MP3, FLAC, AAC та інші.

5. Потім перейдіть до списків відтворення, альбомів і пісень безпосередньо з програми та натисніть значок «Додати», щоб додати треки до списку.

6. Далі ви можете вибрати треки, які ви хочете завантажити зі списку.

7. Потім клацніть піктограму «Перетворити», щоб почати завантаження та конвертацію пісень Spotify у вибраний формат.

8. Потім ви можете перевірити вихідну папку, щоб знайти завантажені пісні.

9. Ви можете легко перенести ці пісні на будь-який пристрій і відтворити їх.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу відтворювати музику Spotify офлайн без преміум-класу?

Відповідь Слухати музику Spotify у режимі офлайн тепер можливо за допомогою музичного конвертера Spotify, який допомагає завантажувати списки відтворення та пісні в режимі офлайн у різних форматах.

Q2. Чи можна завантажити списки відтворення Spotify за допомогою інструмента завантаження Spotify?

Відповідь Так, пакетне перетворення та завантаження цілого списку відтворення тепер можливі за допомогою інструменту Spotify для конвертації MP3.

Q3. Чи можна використовувати інструмент завантаження на кожному пристрої?

Відповідь Так, більшість інструментів для завантаження музики Spotify сумісні з декількома пристроями, включаючи пристрої Windows, Mac, Android і iPhone.

Q4. Які музичні файли можна завантажити за допомогою музичного конвертера Spotify?

Відповідь Музичний конвертер Spotify дозволяє завантажувати альбоми, подкасти та списки відтворення для прослуховування офлайн.

Q5. Чи допомагає музичний конвертер Spotify підтримувати оригінальну якість завантаженої пісні/списку відтворення?

Відповідь Так, хороший завантажувач музики допомагає зберегти якість завантаженої пісні. Зазвичай ці інструменти пропонують якість аудіо 320 Кбіт/с для безкоштовного вмісту, зберігаючи 100% оригінальну високу якість аудіо.

***

Сподіваємося, ми успішно відповіли на всі ваші сумніви та запити щодо того, як завантажувати пісні Spotify без Premium, музичного конвертера Spotify, його функцій тощо. Якщо у вас є інші запитання щодо іншої теми та пропозиції, будь ласка, залиште їх у розділі коментарів нижче.

  Як ділитися фотографіями та відео зі свого iPhone