Як завантажити оригінальний Microsoft FreeCell на Windows 10

| | 0 Comments| 12:44 PM
Categories:

Раніше Microsoft встановлювала кілька ігор «з коробки» на старій версії Windows. Ці ігри були простими картковими іграми, але вони стали надзвичайно популярними.

З Windows 10 Microsoft відмовилася від своїх популярних ігор. Натомість у Windows 10 була гра Candy Crash, яка є сторонньою грою, і вона нікому не подобається. Немає дефіциту в карткових іграх сторонніх розробників, які користувачі можуть встановити на Windows 10, але якщо ви ностальгуєте за оригінальною грою Microsoft FreeCell, ви все одно можете її завантажити.

Оригінальний Microsoft FreeCell для Windows 10

FreeCell була однією з карткових ігор, які були попередньо встановлені на Windows 7. Якщо ваш Інтернет коли-небудь був недоступний, це була найкраща гра, у яку можна було грати, щоб скоротити час.

  Як встановити програму UWP на зовнішній диск у Windows 10

Завантажте Microsoft FreeCell для Windows 10

Microsoft знає, що FreeCell була дуже улюбленою грою, тому компанія повторно випустила її як додаток UWP. При цьому інтерфейс користувача настільки змінився, що програму неможливо розпізнати. Щоб отримати оригінальну гру, ви повинні звернутися до сторонніх сховищ програмного забезпечення.

Завантажте Microsoft FreeCell з Archive.org.
Розпакуйте ZIP-файл.
Запустіть EXE з правами адміністратора.
Виберіть мову.
Зніміть прапорці з усіх ігор, крім FreeCell (ви можете встановити інші ігри, поставивши їх прапорцями).
Натисніть Встановити.
Запустіть гру з меню «Пуск».

Сумісність

Спочатку ці ігри були призначені для запуску в Windows 7, але багато програм Windows 7, які не були оновлені, все ще працюють досить добре в Windows 10. Ці конкретні ігри сумісні з останньою версією Windows 10. Інтерфейс користувача той самий, без змін. було зроблено для гри під капотом.

  Як закріпити Windows за допомогою комбінацій клавіш у Windows 10

Якщо ви хвилюєтеся, що ігри чи файл EXE не є безпечним, ви можете запустити його через сканування VirustTotal. Ми просканували файл EXE під час написання цієї публікації та виявили, що він безпечний.

Інші назви ігор, які ви можете встановити з пакета, доступного на Archive.org, включають Сапер, Шахи, Маджонг, Пасьянс і Павук.

Висновок

Існує багато ігор сторонніх розробників для кожної окремої програми, розробленої Microsoft і включеною за замовчуванням у Windows 7. Більшість з них є безкоштовними, а невелика частина платних. Єдина проблема полягає в тому, що небагато, якщо взагалі є, пропонують користувачам той самий чистий інтерфейс користувача, який не відволікає уваги, як оригінальна гра FreeCell від Microsoft.

  Як увімкнути захист Windows Defender в режимі реального часу в Windows 10

Користувачі, які хочуть запустити стару гру, не завжди роблять це, тому що ностальгують. Ігри були чудовими для звичайних розваг, і шкода, що Microsoft відмовилася від них на користь сторонніх ігор, які користувачі воліли б не використовувати в своїх системах.