techukraine.net Instagram Як завантажити найкращі зображення в Instagram

Як завантажити найкращі зображення в Instagram

| | 0 Comments| 9:26 AM
Categories:

Instagram, мабуть, наша улюблена соціальна мережа тут, у How-To Geek. Ми завжди хочемо, щоб наші фотографії виглядали якнайкраще, тому я провів дослідження. Ось як зробити, щоб ваші зображення виглядали якомога краще в Instagram.

Instagram, як і Facebook, змінює розмір і стискає ваші зображення, щоб вони відповідали їхнім інструкціям. Хоча алгоритми здаються менш агресивними, ніж у Facebook (що має сенс, оскільки Instagram – це, перш за все, мережа для обміну фотографіями), все ж краще зробити якомога більше змін розміру та обрізання самостійно — грубі алгоритми, як правило, трохи важкі.

Instagram підтримує зображення шириною до 1080 пікселів і висотою від 566 до 1350 пікселів. Тобто співвідношення кадрів між 1,91:1 (широкий альбомний кадр) і 4:5 (квадратний портретний кадр).

Все, що знаходиться між цими двома співвідношеннями, теж добре — це лише максимальні значення. Якщо ваше зображення ширше, його розмір буде змінено до 1080 пікселів у ширину. Аналогічно, якщо кадрування виходить за межі прийнятних співвідношень, наприклад, портретне зображення 2:3, ви змушені обрізати його до 4:5.

  Як від'єднати Facebook від Instagram

Instagram не публікує жодних рекомендацій щодо розміру файлів, але, погравши, я виявив, що більшість моїх фотографій були стиснуті в JPEG від 150 до 190 Кб. Знову ж таки, у цьому є сенс: менше 200 Кб — це досить стандартний розмір файлу для використання в Інтернеті.

Маючи це на увазі, давайте поговоримо про те, щоб ваші зображення в Instagram виглядали якнайкраще.

Редагувати свої фотографії

Перш ніж думати про розміри файлів і пропорції обрізання, вам слід відредагувати будь-яке зображення, яке ви плануєте опублікувати в Instagram. Це не повинно бути важким маніпулюванням із зображеннями, але, принаймні, ви повинні враховувати:

Очищення будь-яких плям від пилу, плям або інших проблем.
Регулювання яскравості та контрастності.
Підвищення насиченості та кольорів.
Виправлення будь-яких проблем з балансом білого.
Робіть щось креативне, наприклад тонування кольорів, перетворення його на чорно-біле або використання програми фільтрів.

Інструменти для редагування Instagram зараз досить надійні, тому, якщо ви хочете, ви можете ними скористатися. Також є багато чудових додатків для фотографії і, звичайно, якщо ви використовуєте свій комп’ютер, завжди є Lightroom і Photoshop — дійсно, найкращі варіанти.

  Як зробити ремікс фотографій в Instagram

Обріжте та змініть розмір ваших зображень

Коли ви підготували свою фотографію, прийшов час зробити її готовою до Instagram. Як ми говорили раніше, вам потрібно обрізати та змінити розмір фотографії до 1080 пікселів у ширину та від 566 до 1350 пікселів у висоту. Ви також хочете спробувати отримати розмір файлу менше ніж 200 Кб.

За допомогою Photoshop, Lightroom або будь-якого іншого комп’ютерного редактора це просто. Просто встановіть потрібні параметри збереження або експорту. Ви можете використовувати налаштування якості, щоб керувати розміром файлу.

На смартфонах все трохи незручніше, оскільки вам потрібно використовувати окрему програму. мені подобається Розмір зображення для iOS і Photo & Picture Resizer для Android. Відкрийте фотографію в будь-якій програмі, яку ви використовуєте, потім обріжте та змініть її розмір до правильних розмірів. Ви також можете використовувати налаштування якості, щоб керувати розміром файлу, як це робилося б із програмою для настільних комп’ютерів.

  Як побачити, що комусь подобається в Instagram

І останнє, на що слід звернути увагу, це те, що Instagram перетворить ваші зображення в JPEG — якщо ви завантажуєте знімок екрана, файл логотипу або будь-що інше, що є PNG, ви можете помітити деякі артефакти. Це проблема з JPEG загалом.

Опублікуйте свої фотографії

Після редагування зображень і правильного розміру опублікуйте їх у своєму акаунті Instagram. Якщо ви дотримувалися наведених вище вказівок, алгоритми Instagram не повинні робити надто багато для них, тому те, що ви завантажуєте, побачать усі інші.

Якщо ви залишите все в руках Instagram, ваші фотографії, ймовірно, виглядатимуть добре, але приємно знати, що ви зробили все можливе, щоб максимізувати якість зображення. Навіщо намагатися робити чудові фотографії, щоб залишити компанію в соціальних мережах і вирішувати, як вони виглядають?