Як завантажити музику, подкаст і локальний музичний файл на Spotify

Spotify став однією з провідних у світі платформ потокового передавання музики🎵і подкастів.

Це неперевершене, коли справа доходить до обміну та прослуховування🎧цифрової музики, відео та подкастів. Одна з причин, чому платформа вибила конкурентів із парку та здобула монополію, полягає в тому, наскільки легко та безперешкодно для творців ділитися своїми шедеврами в додатку.

Незалежно від того, початківець ви музикант чи подкастер, ви можете легко поділитися своїм оригінальним вмістом на платформі та представити своє мистецтво мільйонам користувачів одночасно. Користуватися Spotify безкоштовно, тож вам не потрібно платити жодної копійки, щоб вас помітили на улюбленій у світі музичній платформі👍.

Якщо вам цікаво, як завантажити музику, подкасти або локальні файли, ця публікація для вас. Читайте далі, щоб дізнатися про всі методи завантаження аудіофайлів на Spotify.

Що таке Spotify?

Якщо ви новачок на вечірці🥳, дозвольте мені почати з представлення Spotify. Це одна з найбільших у світі бібліотек цифрової музики та подкастів із мільйонами пісень та іншого аудіовмісту, завантаженого творцями з усього світу.

Легкий доступ і зручний інтерфейс програми зробили його улюбленою платформою для кожного музиканта, щоб продемонструвати свій талант понад 517 мільйонам користувачів платформи.

Найкраще те, що Spotify майже безкоштовний, за винятком преміум-членства, яке надає деякі додаткові переваги. Однак безкоштовне членство дає вам доступ до всіх пісень на платформі, лише з деякими обмеженнями, наприклад обмеженими пропусками на годину.

Якщо ви творець, ви можете безкоштовно завантажити свій вміст у додаток. Хоча завантаження вашого вмісту може бути дещо складним, будь то музика, локальні файли чи подкасти. Але не хвилюйтеся.

У наступному розділі ми розглянемо всі етапи успішного завантаження музики та подкастів на Spotify з легкістю😎.

Також перегляньте: Найкращі технічні подкасти на Spotify та Apple прямо зараз

Як завантажити музику на Spotify

Плануєте розпочати кар’єру музичного виконавця на Spotify? Spotify для артистів це платформа, розроблена для задоволення ваших потреб. Це дозволяє вам керувати своїм профілем, завантажувати музику, отримувати дані про аудиторію та додавати свою останню музику до списків відтворення тощо.

Заковика в тому, що оскільки Spotify не співпрацює безпосередньо з незалежними виконавцями (наразі), вам доведеться співпрацювати з дистриб’ютором цифрової музики, таким як DistroKid, Ditto Music або TuneCore. Пам’ятайте, що ці цифрові музичні служби стягують плату, але ви також отримуватимете гонорар за свою пісню, тож це безпрограшний варіант.

Ось покрокова інструкція щодо створення облікового запису Spotify for Artists за допомогою TuneCore.

Крок 1. Зареєструйте обліковий запис у TuneCore та Spotify for Artists, якщо у вас його ще немає.

Крок 2. Завантажте оригінальну музику разом із обкладинкою.

Крок 3. Надішліть свою музику на Spotify. Зачекайте кілька днів, щоб вони перевірили ваш вміст.

Крок 4. Налаштуйте ім’я виконавця для Spotify через TuneCore.

Крок 5. Заповніть свій профіль Spotify for Artists.

Крок 6. Завантажте свою фотографію, напишіть біографію та готуйтеся пропонувати музику для списків відтворення та отримати докладні дані про аудиторію.

Створивши обліковий запис Spotify for Artists, ви зможете завантажувати свої пісні безпосередньо на Spotify. Перш ніж почати завантажувати оригінальну музику на Spotify, потрібно пам’ятати про деякі речі.

  • Ви можете завантажувати лише музику, на запис якої у вас є основні права.
  • Музику, захищену авторським правом, можна публікувати лише за згодою власника авторських прав.
  • Утримуйтеся від публікації на платформі незаконного, відвертого та ворожого вмісту.

Виникли проблеми з плеєром Spotify? Усунути неполадки веб-програвача Spotify, який тут не працює.

Як завантажити локальну музику на Spotify

Завантажувати музику в програму Spotify дуже просто та без проблем. Ви можете безпосередньо імпортувати локальні музичні файли зі свого телефону чи комп’ютера в бібліотеку Spotify і слухати їх за допомогою програми.

Для цього прикладу я покажу вам, як завантажити локальні музичні файли, збережені на вашому телефоні:

Крок 1. Встановіть програму Spotify і створіть обліковий запис.

Крок 2. Запустіть програму Spotify на своєму пристрої та торкніться кнопки «Додому» в нижньому лівому куті екрана.

Крок 3: Натисніть кнопку «Налаштування».

Крок 4: Прокрутіть вниз і виберіть Локальні файли з параметрів.

Крок 5. Увімкніть параметр «Показувати аудіофайли з цього пристрою», і він автоматично синхронізуватиме всю музику з вашого телефону з обліковим записом Spotify.

Тепер ви можете насолоджуватися піснями, яких немає на Spotify.

Як завантажити подкаст на Spotify

Spotify — найкраще місце для будь-якого подкастера, щоб стати сенсацією (хоча не відразу). Він містить понад 5 мільйонів назв подкастів. Більше того, є кілька різних способів монетизації вашого подкасту Spotify. Ви можете займатися улюбленою справою, одночасно заробляючи гроші.

Ось два основні способи завантаження вашого подкасту на Spotify:

#1. Через Spotify для подкастерів

Найпростіший і найпростіший спосіб завантажити ваші епізоди подкастів на Spotify – це зареєструватися на внутрішній платформі розміщення подкастів Spotify під назвою Spotify для подкастерів.

За допомогою цього носія ви можете створювати, редагувати та розповсюджувати епізоди своїх подкастів, маючи можливість аналізувати та розвивати своє шоу онлайн. Ось як це зробити:

Крок 1. Відвідайте Spotify for Podcasters і створіть безкоштовний обліковий запис.

Крок 2. Ви перейдете на інформаційну панель. Далі натисніть кнопку «Новий епізод» і виберіть «Створити епізод», щоб почати створення подкасту.

Крок 3. На цій сторінці ви зможете завантажити записаний аудіофайл із системи або записати його на місці. Крім того, ви також можете записати відео для свого подкасту за допомогою Riverdale.

Крок 5. Записавши всі епізоди, ви можете надіслати їх на Spotify для публікації, де платформа перевірить їх перед трансляцією.

Щойно ваше схвалення буде підтверджено, ви офіційно станете подкастером Spotify.

Читайте також: Програмне забезпечення для редагування подкастів для випуску бездоганних епізодів

#2. Через платформу хостингу подкастів

Хоча наведений вище метод є простим способом завантаження епізодів, є також більш складний спосіб, якщо ви хочете про нього дізнатися.

Замість використання платформи розміщення подкастів Spotify ви можете зареєструватися на сторонньому хості для більшого контролю та гнучкості. Майте на увазі – ці платформи хостингу стягують комісію.

Riverside є яскравим прикладом, який Spotify for Podcasters схвалює для створення високоякісних епізодів подкастів. Незалежно від того, яку платформу хостингу ви вибрали, кроки для завантаження епізодів на Spotify майже однакові. Отже, давайте розберемося:

Крок 1. Створіть обліковий запис на Spotify, якщо у вас його ще немає.

Крок 2. Виберіть сторонню платформу для розміщення подкастів. Ви можете вибрати з Riverside, Buzzsprout, Castos, Podbean тощо.

Крок 3: Створіть обліковий запис на бажаній платформі хостингу та запишіть/завантажте свої епізоди подкастів.

Крок 4. Після того, як ви завантажите епізоди, ви можете скопіювати створене посилання на RSS-канал. По суті, це посилання є унікальною адресою вашого подкасту.

Крок 5. Відкрийте Spotify для подкастерів і увійдіть у нього за допомогою свого облікового запису Spotify. Торкніться Почати.

Крок 6: Вставте посилання на канал RSS у поле та натисніть «Далі». Коли ви введете посилання RSS, платформа підтвердить право власності на подкаст, надіславши вам електронний лист із підтвердженням.

Джерело: Spotify

Крок 7. Додайте інформацію про свій подкаст, наприклад країну походження, хостинг-провайдера, мову тощо.

Крок 8. Перегляньте інформацію та, коли ви задоволені тим, що написали, натисніть «Надіслати».

Після надсилання Spotify знадобиться деякий час, щоб оцінити ваш подкаст і опублікувати його після схвалення.

Додаткові поради, які слід пам’ятати

Spotify є домом для деяких із найпопулярніших подкастів у світі. Якщо ви плануєте розпочати кар’єру подкастера, тоді для вас немає кращої платформи, ніж Spotify.

Це забезпечує безперебійний і зручний для творців досвід, що дозволяє будь-якій досвідченій людині досить легко продемонструвати свій талант або поділитися своїми поглядами перед світом.

Тепер, коли ви знаєте, як завантажувати епізоди своїх подкастів на Spotify і продовжувати свою мрію, вам потрібно запам’ятати кілька порад щодо кращого стартового майданчика.

  • Заздалегідь визначте назву та інші деталі, як-от основна мова, категорія тощо
  • Створіть обкладинку зі співвідношенням сторін 1:1 у форматі PNG, JPEG або TIFF
  • Формат має бути або MP4 з AAC-LC, або MP3 з високим бітрейтом (128 кбіт/с)
  • Епізоди не повинні перевищувати 12 годин

Коли ви візьмете на замітку ці поради, ви готові стати наступною зіркою подкастингу на Spotify.

Поширені запитання про завантаження подкастів Spotify

👉Чи безкоштовно завантажити подкаст на Spotify?

Spotify — це зручна для творців платформа потокового передавання музики, яка дозволяє будь-кому без проблем завантажувати свою музику чи подкаст.
За допомогою Spotify for Podcasters ви можете безкоштовно створювати, редагувати, поширювати та монетизувати свій подкаст. Вам не потрібно нічого платити, щоб ваші подкасти вийшли в прямому ефірі на платформі потокового передавання музики, якщо ви не використовуєте сторонню платформу хостингу.

👉Як я можу завантажити подкаст безкоштовно?

Spotify дозволяє будь-кому безкоштовно завантажувати подкасти. Ви можете зробити це, співпрацюючи з власним хостингом подкастів Spotify, щоб записувати, редагувати та розповсюджувати свої епізоди, не витрачаючи жодної копійки.

👉Скільки коштує розміщення подкасту на Spotify?

Розміщення подкасту на Spotify не коштує жодного долара, якщо ви використовуєте їхню вбудовану платформу для завантаження своїх епізодів.

👉Скільки часу потрібно, щоб подкаст з’явився на Spotify?

Опублікувати ваш подкаст на Spotify може зайняти від кількох годин до 5 днів. Справа в тому, що Spotify може не повідомити вас, коли ваші епізоди вийдуть в ефір. Найкраще стежити, щоб знати, коли вони опубліковані.

Заключні думки

Незалежно від того, чи ви створили оригінальну музику чи створили цікавий подкаст, Spotify — це ваш хлопець, який приверне увагу багатьох людей👀. Він запрошує будь-кого з часткою таланту поділитися своїми навичками зі світом🌍і стати поміченим.

Хоча процес завантаження музики та епізодів може бути трохи складним, він принесе 100% винагороди. Після того, як ваш вміст буде опубліковано, ви зможете монетизувати свій подкаст за допомогою підписок на подкасти, підтримки слухачів, рекламних оголошень, афілійованого маркетингу тощо.

Далі дізнайтеся, як створити подкаст на Spotify і захопити ефір власним шоу.