techukraine.net techukraine.net Як завантажити музику з Apple Music

Як завантажити музику з Apple Music

Categories:

За допомогою Apple Music ви можете завантажувати пісні, альбоми та списки відтворення, щоб слухати будь-що, навіть якщо у вас немає підключення до Інтернету.

Ми збираємося пояснити, чому ви хочете це зробити, і як використовувати Apple Music для завантаження ваших улюблених мелодій на мобільний телефон і комп’ютер.

Які переваги завантаження з Apple Music?

Найважливіша причина завантажувати музику – це зберегти ваші стільникові дані. Це означає, що музика зберігається на вашому пристрої, і вам не потрібно її транслювати, щоб відтворити. За допомогою Apple Music ви можете переглядати, завантажувати та видаляти музику для використання в автономному режимі.

Хоча завантаження займають місце на вашому телефоні, ви матимете доступ до нього, коли не зможете підключитися до Інтернету, тож вам буде добре йти, коли ви перебуваєте у віддаленому місці, де сигнал є проблемою. Крім того, ви можете керувати своїм сховищем і оптимізувати його, встановивши мінімальний поріг сховища.

Як завантажити з Apple Music на свій телефон (iOS і Android)

 • Відкрийте програму Apple Music.
 • Знайдіть музику, яку хочете завантажити.
 • Торкніться «Додати» біля будь-якої пісні, альбому, списку відтворення чи музичного відео. Це додасть його до вашої бібліотеки.
 • Тепер ви побачите піктограму завантаження (стрілка вниз) поруч із елементами вашої бібліотеки, яку можна торкнутися, щоб розпочати завантаження.
 •   Як поділитися музикою з кимось іншим за допомогою AirPods

  Якщо ви хочете автоматично завантажувати музику, а не додавати її до своєї бібліотеки, перейдіть до налаштувань і ввімкніть автоматичне завантаження. Це видалить додатковий крок і негайно завантажить щось, коли ви торкнетеся значка плюса.

  Ваші завантаження будуть збережені на вкладці «Бібліотека». Він упорядкований відповідно до списків відтворення, виконавців, альбомів, пісень тощо. Натисніть «Завантажено», щоб побачити, які треки ви завантажили для доступу в режимі офлайн.

  Звичайно, вашому телефону знадобиться достатньо місця для зберігання цих завантажень. Якщо ні, перегляньте наші посібники про те, як створити місце для зберігання на iOS і як звільнити місце на Android.

  Один простий спосіб максимально використати простір для зберігання — вимкнути функцію завантаження в Dolby Atmos у налаштуваннях вашого пристрою. Ви знайдете це в Налаштуваннях > Музика в macOS та iOS.

  Хоча Dolby Atmos і Spatial Audio для Apple Music є блискучим нововведенням, завантаження вашої музики за допомогою цього параметра фактично означає, що ви завантажите як версію Dolby Atmos, так і стереоверсію композиції на свій пристрій. Це неминуче використовує більше місця для зберігання, тому, можливо, краще залишити свої треки Dolby Atmos лише для потокового передавання.

  Як синхронізувати завантаження Apple Music

  Щоб отримати доступ до музичної бібліотеки на всіх своїх пристроях, перейдіть на вкладку «Загальні» та ввімкніть «Синхронізувати бібліотеку» (або коли з’явиться запит під час додавання музики). Функція синхронізації бібліотеки вимагає використання вашого Apple ID.

  Як завантажити всю музику на Apple Music

  Якщо ви хочете мати всю свою музичну бібліотеку з собою, але не бажаєте вибирати окремі пісні чи альбоми, є чудовий спосіб заощадити час і зусилля.

    Найкращі програми для записів для iPhone та iPad

  Просто помістіть всю свою музику в один список відтворення за допомогою функції Smart Playlists. Потім ви можете завантажити його на свій пристрій iOS, і у вас буде під рукою вся ваша музика.

  На жаль, неможливо створити розумний список відтворення безпосередньо на вашому iPhone або iPad. Однак, коли ви створите розумний список відтворення за допомогою програми Apple Music для Mac і ввімкнете бібліотеку синхронізації, він автоматично з’явиться на ваших пристроях iOS, щоб ви могли його завантажити.

  Ось як налаштувати інтелектуальний список відтворення, який містить усю вашу Apple Music на macOS:

 • Відкрийте Apple Music і натисніть «Файл» у верхній панелі меню.
 • Виберіть «Новий» > «Розумний список відтворення».
 • Налаштуйте критерії для свого розумного списку відтворення за допомогою кількох параметрів у спадних меню. Один із найпростіших способів переконатися, що всю вашу музику буде додано до списку відтворення, це вибрати «Дата додавання» в «Збіг» для наступних параметрів правила. Якщо ви виберете дату, яка охоплює весь час використання Apple Music, ви гарантуєте, що всю вашу музику буде додано.
 • Поставте прапорець Оновлення в прямому ефірі, щоб будь-які треки, які ви додасте пізніше, могли бути включені в розумний список відтворення.
 • Натисніть «ОК» і дайте назву розумному списку відтворення, щоб його було легко ідентифікувати на пристроях iOS.
 • Ви одразу побачите новий список відтворення, доступний у програмі «Музика», тобто тепер ви готові завантажити його на свій пристрій iOS, виконавши описані вище дії.

    Усе, що вам потрібно знати про Data Mesh

  Хоча це простий процес, якщо у вас немає macOS, щоб допомогти вам створювати розумні списки відтворення, ви можете розглянути одну з інших чудових програм для завантаження музики для Android та iPhone.

  Як видалити ваші завантаження Apple Music

  Після завантаження вміст можна видалити з пристрою:

 • Відкрийте програму Apple Music.
 • Натисніть і утримуйте пісню, альбом або список відтворення, які потрібно видалити, і торкніться «Видалити».
 • Звідти ви можете видалити завантаження або видалити з бібліотеки.
 • Щоб видалити всю музику на пристрої:

 • Перейдіть до завантаженої музики.
 • Натисніть Редагувати у верхньому правому куті.
 • Виберіть червоний значок ліворуч від усіх ваших пісень і натисніть «Видалити».
 • Як завантажити з Apple Music на робочий стіл (Mac і Windows)

  Якщо у вашій бібліотеці є музика, її легко завантажити для прослуховування в режимі офлайн на робочому столі. Дії однакові для Mac і Windows:

 • Відкрийте програму Apple Music.
 • Виберіть музику, яку ви додали з Apple Music.
 • Натисніть Завантажити.
 • Знову ж таки, як і на мобільному пристрої, вам потрібно переконатися, що у вас достатньо місця на жорсткому диску для завантажень.

  Створіть нестандартне мистецтво для завантажень офлайн

  Ось у вас це. Швидкий і простий посібник із завантаження ваших улюблених треків і навіть усієї музичної колекції на ваш пристрій. Завантажувати музику через Apple Music варто від збереження даних до готовності музики одним натисканням кнопки.

  Завантаживши музику, можливо, ви захочете створити власне оформлення списку відтворення, щоб ваша бібліотека виглядала якнайкраще.