Як завантажити кілька файлів у Dropbox одночасно за допомогою iPhone або iPad

| | 0 Comments| 6:41 AM
Categories:

Dropbox є одним з найпопулярніших постачальників хмарного сховища на планеті, і якщо ви клієнт Dropbox, який використовує iPhone або iPad, знання того, як завантажувати кілька файлів одночасно, може заощадити час у реальному часі.

Вам не потрібно бути так званим досвідченим користувачем, щоб працювати з кількома файлами одночасно, і, як знає кожен, хто використовує Dropbox, найкраще використовувати його як сміттєзвалище для будь-чого та всього, що вам потрібно мати доступним у кількох пристроїв. На щастя, є два різні способи обробки файлів, які ви хочете завантажити в Dropbox (залежно від того, які вони є), і незабаром ви дізнаєтеся їх обидва.

  Як використовувати інструмент спільної роботи з документами Microsoft Teams

Завантажте кілька фотографій за допомогою програми Dropbox

Найочевидніший спосіб виконання будь-яких завдань, пов’язаних з Dropbox, — це використання офіційний додаток компанії. Програма дозволяє завантажувати кілька фотографій одночасно (але лише один з інших типів файлів, тому про це дивіться в наступному розділі).

Ви можете отримати програму Dropbox з App Store якщо у вас його ще немає, і після входу у свій обліковий запис натисніть кнопку «Створити».

Далі натисніть кнопку «Завантажити фотографії». Ви побачите всі фотографії, які є на вашому iPhone або iPad.

Виберіть ті, які ви хочете завантажити, а потім натисніть «Далі».

Якщо вам потрібно змінити папку, до якої завантажуються ваші зображення, торкніться кнопки «Вибрати іншу папку» або виберіть один із попередньо заповнених параметрів. В іншому випадку натисніть «Завантажити».

  Як поділитися грою на Nintendo Switch

Завантажте кілька файлів за допомогою програми Files

Якщо ви не заперечуєте додаткову складність, використання вбудованої програми «Файли» — найкращий спосіб впоратися з будь-якою хмарною службою, оскільки вона дає вам найближче до вікна macOS Finder, яке ви збираєтеся знайти на iPhone або iPad. Це робить його ідеальним для завантаження кількох файлів у Dropbox.

Для початку відкрийте програму «Файли» та виберіть розташування, де зберігаються файли, які ви хочете завантажити в Dropbox. Натисніть «Вибрати», щоб почати процес вибору файлу.

Торкніться файлів, які потрібно завантажити в Dropbox, а потім натисніть кнопку «Перемістити». Він виглядає як папка, і ми виділили її нижче. Примітка: слово «перемістити» замінює цей значок на iPad.

  Як змінити своє ім'я користувача в IMVU

Торкніться «Dropbox» і після того, як підпапки з’являться, виберіть місце призначення, куди ви хочете завантажити свої файли. Нарешті, натисніть «Копіювати».

Чому ви не можете завантажити кілька файлів (крім фотографій) за допомогою програми Dropbox, ми не впевнені. Але принаймні є спосіб зробити це.