Як завантажити електронні листи Microsoft Outlook

Служби електронної пошти, як правило, пропонують майже необмежений простір для зберігання. Ваші електронні листи можуть залишатися в Інтернеті, у вашій поштовій скриньці або в архіві роками. Електронні листи самі по собі невеликі, якщо до них не вкладено файли. Служби електронної пошти зазвичай обмежують розмір вкладеного файлу, тому, загалом, електронні листи невеликі і їх легко зберігати надовго.

Хоча електронні листи залишаються онлайн у форматі, який легко отримати, ви також можете завантажити їх як файли. Повідомлення електронної пошти після завантаження містить вихідне повідомлення та вкладені файли, а також інформацію про відправника, одержувача, походження електронного листа тощо.

завантажити електронні листи Microsoft Outlook

Завантажте електронні листи Microsoft Outlook

Microsoft Outlook — це і веб-сервіс електронної пошти, і настільний додаток. Настільний додаток може підключатися до будь-якої служби електронної пошти та отримувати повідомлення з неї. І веб-сервіс, і настільна програма дозволяють користувачам завантажувати отримані листи.

  Як перезавантажити маршрутизатор і модем

Завантажте електронні листи Microsoft Outlook – Інтернет

Щоб завантажити електронні листи з Інтернету Outlook, вам потрібно прикріпити повідомлення до нового електронного листа та надіслати його собі. Після цього ви зможете завантажити вкладений файл.

відчинено Outlook web.
Знайдіть повідомлення, яке хочете завантажити (переконайтеся, що воно відображається в стовпці вхідних).
Натисніть Нове повідомлення.
Натисніть і перетягніть повідомлення зі стовпця «Вхідні» та перетягніть його на нове повідомлення.
Додайте одержувача, тему та надішліть її.
Припускаючи, що ви надіслали повідомлення собі, ви зможете завантажити його як файл EML, як і будь-який інший вкладений файл.

Завантажте електронні листи Microsoft Outlook – робочий стіл

Завантажити електронний лист із настільного додатка Microsoft Outlook набагато простіше, ніж з веб-програми, але повідомлення зберігається у форматі MSG і має бути перетворено в універсальний формат EML, який можуть відкривати всі клієнти електронної пошти.

  Як вставити символ авторського права або торгової марки в Word

Відкрийте Outlook на робочому столі.
Двічі клацніть повідомлення, яке потрібно завантажити.
Повідомлення відкриється в новому вікні.
У новому вікні перейдіть до Файл>Зберегти як.
Збережіть повідомлення у форматі MSG.

Відвідайте Веб-додаток MSG до EML.
Завантажте файл MSG і натисніть кнопку завантаження.
Збережіть файл EML.

Висновок

Збереження електронних листів, незалежно від того, на якій службі вони отримані або в якій програмі ви їх переглядаєте, можливе. Gmail робить цей процес набагато простіше, ніж Outlook, але Gmail насправді є лише однією службою електронної пошти. Якщо ви користуєтеся Outlook, веб-додаток і його можливість вкладати повідомлення електронної пошти до іншого електронного листа, можливо, найпростіший спосіб завантажити повідомлення. Ви також можете переслати повідомлення в інші служби електронної пошти або налаштувати його за допомогою іншого клієнта електронної пошти. Повідомлення залишиться без змін і буде завантажено повністю.

  Пояснення материнських плат: що таке ATX, MicroATX і Mini-ITX?